East News

Księżna Kate popłakała się na urodzinach swojej mamy! Co się stało?

East News

 

Księżna Kate niedawno była gościem na urodzinach swojej matki, które zorganizowała Pippa w swojej posiadłości. Dzięki temu wyjściu księżna chociaż przez chwilę mogła pozwolić sobie na odpoczynek od ciężkiej atmosfery w pałacu i spędzić czas w towarzystwie rodziny. Nawet jej stylizacja pokazała, że Kate potrzebowała oddechu od sztywnej etykiety. Na tę okazję wybrała czerwoną, długą zwiewną sukienkę, której w innych okolicznościach nie mogłaby założyć. Co się stało w trakcie urodzin, że księżna zalała się łzami?

 

Zobacz: BAFTA 2019: Księżna Kate w sukni Alexandra McQueena przyćmiła światowe gwiazdy

 

Co się wydarzyło na urodzinach Caroline Middleton?

 

Podczas urodzin swojej matki, Caroline, Kate doskonale się bawiła. Jednak, jak podaje Daily Mail w pewnym momencie emocje wzięły górę i księżna zaczęła płakać. Według tabloidu powodem jej łez i ogromnego stresu jest Meghan Markle i jej komentarze:

 

Ma dość podważania jej umiejętności rodzicielskich. Ma zupełnie inne zdanie na temat wychowywania dzieci. Meghan i Harry nie chcą korzystać z pomocy niani, a jej dzieci mają opiekunkę.

 

Meghan podważa umiejętności wychowawcze Kate!

 

Najbardziej bolesne są dla niej słowa, że za często korzysta z opieki niani dla swoich dzieci. Ale trudno się temu dziwić skoro stale widujemy ją na oficjalnych wizytach, wyjazdach, a ostatnio ciągle odwiedza szkoły, w których uświadamia dzieci, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Jednak Meghan bardzo krytycznie ocenia korzystanie z niani:

 

Wciąż słyszy docinki na temat tego, że za bardzo korzysta z wynajętej pomocy.

 

Kolejnym pretekstem do oceny ze strony Meghan jest sposób odżywiania Charlotte i Georga'a:

 

Mówi, że nigdy nie pozwoli swoim dzieciom tak się odżywiać. Jej pociechy nie będą same wybierać posiłków - mają jeść to, o czym sama zadecyduje.

 

Kate ma już dosyć zachowania Meghan

 

Kate bardzo przeżywa te komentarze, bo naprawdę stara się być świetną mamą. A Meghan nie ma żadnego doświadczenia w opiece nad dziećmi. Żona Williama sądzi, że po narodzinach dziecka Meghan szybko przekona się, jak wygląda macierzyństwo w praktyce, a nie w teorii:

 

Ona nie ma jeszcze pojęcia o macierzyństwie. Kate myśli, że dozna szoku, gdy dziecko się urodzi.

 

Sądzicie, że Kate ma rację?

 

Księżna Kate przeżywa to, co dzieje się w pałacu

księżna Kate
East News

 

William nie wtrąca się w jej konflikt z Meghan, ale widzi, że żona bardzo to przeżywa

East News

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36