Kate na ceremonii BAFTA 2019 Księżna Kate BAFTA  2019 Księżna Kate BAFTA  2019 Księżna Kate BAFTA  2019 Księżna Kate BAFTA  2019
Księżna Kate BAFTA  2019
East News
Oddała hołd Dianie!
1/5
Kate na ceremonii BAFTA 2019
EastNews

 

Księżna Kate wraz z mężem pojawili się Royal Albert Hall w Londynie podczas rozdania nagród BAFTA 2019. Kate tego dnia zdeklasowała wszystkie gwiazdy i wyglądała zachwycająco w zwiewnej, białej sukni. Podczas uroczystości pojawiło się mnóstwo gwiazd, ale oczy fotoreporterów były zwrócone na księżną. Po gali Kate i William rozmawiali z aktorami i gratulowali nagród. Widać, że para była w doskonałym humorze.

 

Sprawdźcie, skąd pochodziły poszczególne elementy stylizacji księżnej Kate...

 

Zobacz: Księżna Kate jest coraz chudsza! Wiemy, dlaczego!

2/5
Księżna Kate BAFTA  2019
East News

 

Księżna Kate na ceremonię rozdania BAFTA 2019 założyła wspaniałą, asymetryczną białą suknię autorstwa Alexandra McQueena. Dopasowana góra i lekka, zwiewna spódnica to idealne krój, który podkreślił doskonałą figurę księżnej. Uzupełnieniem stylizacji były buty od Jimmy'ego Choo oraz diamentowa biżuteria.

Bardzo ciekawa jest historia tych dodatków. Przeczytajcie ją na następnej stronie...

3/5
Księżna Kate BAFTA  2019
East News

 

Księżna Kate na tę galę wybrała piękne wiszące kolczyki z perłą, które należały do księżnej Diany. To hołd złożony matce księcia Williama. Kate często czerpie inspiracje do swoich stylizacji od Lady Di. 

Z kolei diamentowa bransoletka, którą założyła Kate została pożyczona od królowej Elżbiety. Na uwagę zasługuje też fryzura księżnej...

 

 

4/5
Księżna Kate BAFTA  2019
East News

 

Na uwagę zasługuje też fryzura księżnej. Kate jest znana z tego, że uwielbia naturalny look i zazwyczaj widujemy ją w rozpuszczonych włosach. Tym razem jednak wybrała eleganckie upięcie. Trzeba przyznać, że kok idealnie pasował do eleganckiej kreacji. 

5/5
Księżna Kate BAFTA  2019
East News

 

Piękna suknia, idealny makijaż i fryzura sprawiają, że ten look już teraz został uznany za jeden z najlepszych podczas ceremonii BATFA. Jak oceniacie stylizację Kate? Prawda, że wyglądała jak gwiazda filmowa?!

Więcej na temat Księżna Kate BAFTA