Party Stories
Dorota Wellman
ons.pl
Newsy

Dlaczego Doroty Wellman nie widujemy na ściankach? „Wchodzę od dupy strony! I jebut, jestem na sali”

Dorota Wellman ma duży dystans do świata show-biznesu. Pozowanie na ściankach traktuje z przymrużeniem oka. Dziennikarka zdradziła, dlaczego tak rzadko widujemy ją w eventach dla celebrytów, a jeszcze rzadziej na zdjęciach ze ścianki.

Dorota Wellman ostro: "Celebrytki nie inspirują nikogo do niczego"

Dorota Wellman o pozowaniu na ściankach

Podczas imprezy Flesz Fashion Night gwiazdy były pytane m.in. o swoje pierwsze pozowanie na ściance. Dorota Wellman zaskoczyła wszystkich swoją żartobliwą odpowiedzią:

Ja tak rzadko chodzę, że tego nie pamiętam. Zupełnie nie pamiętam. Ale mam swój sposób - wchodzę od dupy strony! Czyli omijam ściankę i jebut jestem już w sali! Bardzo dobry sposób! Naprawdę się udaje - zdradziła dziennikarka w wywiadzie dla Lukebook.pl!

Brawo! Podoba nam się taki dystans! Lecz nie wszystkie gwiazdy mają podobne podejście. Są i takie, które o swoim pierwszym pozowaniu na ściance opowiadały z dużym przejęciem:

Bardzo długo później nie chciałam oglądać swoim zdjęć z takiej pierwszej mojej ścianki. Ponieważ byłam bardzo skonfundowana tym, że ktoś robi mi zdjęcia. To było też dla mnie bardzo dużą nauczką. Wspominam to do dziś z uśmiechem - zdradziła Lukebook.pl Małgorzata Socha.

Z podobnymi emocjami o swojej pierwszej ściance opowiedziała także Katarzyna Zielińska:

Ojej. Pamiętam. To było ciekawe uczucie. Nie będę odpowiadać, jak byłam ubrana. To może pomińmy. Jak zobaczyłam tyle aparatów i znanych twarzy, to nogi mi się ugięły i chyba tak zostaje do dziś. Ja mam ogromną tremę, wychodząc, gdy trzeba się sfotografować. To ogromne przeżycie.

Zobacz też: Beata kpi z celebrytek: Najważniejsza jest scena, a nie ścianka.

 

Dorota Wellmann nie lubi pozować na ściankach

 

Dorota Wellman w czarnej sukience
WBF

 

Dorota Wellman na urodzinach Dzień Dobry TVN
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda, Dorota Gardias, Katarzyna Zielińska, Kaludia Halejcio
ons.pl
Fleszstyle
Już dziś gala Flesz Fashion Night! Tak to wyglądało rok temu ZDJĘCIA
Flesz Fashion Night 2015
Materiały prasowe
Fleszstyle
Mamy zdjęcia backstage Flesz Fashion Night! Zobaczcie przygotowania do święta mody!
Dorota Wellman nie lubi ścianek
TV-Show
Dorota Wellman nie lubi pozować na ściankach, mówi Korwin Piotrowskiej: "Jesteś głupia, to idź!"

Dorota Wellman unika ścianek jak ognia! Dziennikarka i prowadząca "Dzień dobry TVN" bardzo rzadko pojawia się na oficjalnych galach. W "Maglu towarzyskim" wytłumaczyła, dlaczego! Zobacz także:  Karolina Korwin Piotrowska i Dorota Wellman znowu razem? Będzie wspólny program? Wellman u Korwin Piotrowskiej Karolina Korwin Piotrowska zauważyła, że Dorota nie pojawia się ostatnio nawet na ramówkach stacji, gdzie prezentowane i promowane są programy gwiazd. Zaznaczyła, że nawet ona dwa razy do roku pojawia się wtedy na ściance. Jak zareagowała na to Wellman? Jesteś głupia, to idź! Po co stać na ściankach? Człowiekowi aparaty prosto po oczach walą. Idziesz tam i nie masz z kim porozmawiać. To jest nudne. W tym czasie ja sobie popracuje w domu, poczytam książkę, posiedzę z moimi przyjaciółmi... Wolę swoje życie domowe, wolę swoje pasje. Wolę patrzeć na księżyc, niż na te gwiazdy, które chodzą na ścianki - mówiła w "Maglu towarzyskim". To nie pierwszy raz kiedy Dorota ośmiesza celebrytów. Wystarczy sobie przypomnieć tylko wywiad poniżej. Zobacz także:  Wellman poniża celebrytki: Robią z siebie idiotki, wyglądają jak glonojady!   Dorota Wellman w Maglu towarzyskim     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Chcecie jeszcze więcej...?Dorota Wellman o swoim synu: "On jest człowiekiem nie z tego świata! On się ze mną nigdy nie... Posted by Magiel towarzyski on  2 listopada 2015   Dorota Wellman rzadko pojawia się na ściankach  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner