Party Stories
Anna Lewandowska w czarnej sukni
ONS
Newsy

Anna Lewandowska przytyła! "Nie ma kraty na brzuchu". Znamy przyczynę!

Anna Lewandowska przytyła! Trenerka jest wzorem do naśladowania dla wielu Polek. Zgrabna, szczupła, dbająca o zdrową dietę swoją i męża. Okazuje się jednak, że panowanie nad idealną sylwetką nieco wymknęło się Ani spod kontroli. Żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, że nieco się zaokrągliła.

Jaka jest przyczyna jej przybrania na wadze?

Córka Anny Lewandowskiej pyta mamę, czy może zjeść coś niezdrowego! "Jest świadoma"

Dlaczego Anna Lewandowska przytyła?

Jeśli myślicie, że państwo Lewandowscy ulegli namową fanów, którzy nie mogą się doczekać ich potomka, to jesteście w błędzie. Ania przytyła z dużo bardziej prozaicznego powodu.  To jesienne chłody i wzmożony apetyt spowodował, że nawet znanej trenerce zdarzyło się nieco pofolgować z jedzeniem:

Późna jesień, okropna ;). I zaraz zima! Już utyłam 2 kg, a to pewnie nie koniec. I co? I żyję – mam się świetnie i nie przejmuję się! (...) Nie ma kraty na brzuchu. Mój organizm potrzebuje odpoczynku i regeneracji. Słucham go, staram się jeść racjonalnie, ćwiczę. I cieszę się życiem mimo paru kg więcej - napisała na swoim blogu Anna Lewandowska.

Na szczęście to tylko sezonowy wzrost wagi, więc trenerka nie zamierza się nim przejmować. Wam też zdarza się nieco przytyć jesienią? Weźcie udział w naszej sondzie!

 

Zobacz też: Anna Lewandowska będzie trenować z kobietami w ciąży! Znamy szczegóły

 

Anna Lewandowska starannie dba o dietę i regularne treningi

Anna Lewandowska w zielonej kurtce

 

Niestety jesienią zdarzyło jej się nieco przytyć

Anna Lewandowska w zielonej koszulce
ons.pl

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Lewandowska z książką
Newsy
Anna Lewandowska promuje drugą płytę z ćwiczeniami. Z torebką ze swojego sklepu! ZDJĘCIA
EAST NEWS
Newsy
Dziś Światowy Dzień Zdrowego Jedzenia, a u nas... RANKING mistrzów (zdrowej) kuchni!
Anna Lewandowska w czarnej sukni
ONS
Newsy
Ania Lewandowska znów pokazuje zdjęcie brzuszka. Lepszego dowodu chyba nie trzeba...

Anna Lewandowska  tym zdjęciem chyba ostatecznie zaprzeczyła plotkom o ciąży! Jej ostatnia fotka z Instagrama nie pozostawia złudzeń. Trenerka wciąż ma płaski i umięśniony brzuch. Plotki o ciąży Anny Lewandowskiej O ciąży trenerki mówi się już od jakiego czasu. Fani i media z niecierpliwością dopytują, kiedy w rodzinie Lewandowskich pojawi się potomek. Piłkarz Bayernu i jego żona najwyraźniej nic sobie nie robią z tych pytań i oficjalnie nie komentują sprawy. Jednak po ostatnich doniesieniach niemieckich mediów, które dopatrzyły się u Anny zaokrąglonego brzuszka, podczas jej wspólnego wyjścia z mężem na galę Audi Generation, trenerka chyba wzięła sprawy w swoje ręce! Choć ostatnio żaliła się, że zdarzyło jej się przytyć kilka kilogramów i straciła kratę na brzuchu, najnowsze zdjęcie zdaje się temu przeczyć. Na selfie widzimy bardzo wysportowany brzuch z zarysowanymi mięśniami. Może nie jesteśmy ekspertami, ale jak na nasze oko, nie jest brzuch kobiety ciężarnej...   Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy na świątecznej imprezie. Czy Anna wygląda, jakby spodziewała się dzieck a?     Walczymy od rana 😉✌🏻️? Dzisiaj cardio... KARATE CARDIO💪🏻 #fight #training #byAnn #hardwork #healthyplanbyann #morning #annalewandowska Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 9 Gru, 2015 o 10:40 PST   Anna Lewandowska z mężem na gali Audi Generation   To podczas tego wyjścia niemieckie media dopatrzyły się u Ani ciążowego brzuszka

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner