Anna Lewandowska w czarnej sukni
ONS

Anna Lewandowska przytyła! "Nie ma kraty na brzuchu". Znamy przyczynę!

Anna Lewandowska w czarnej sukni
ONS

Anna Lewandowska przytyła! Trenerka jest wzorem do naśladowania dla wielu Polek. Zgrabna, szczupła, dbająca o zdrową dietę swoją i męża. Okazuje się jednak, że panowanie nad idealną sylwetką nieco wymknęło się Ani spod kontroli. Żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, że nieco się zaokrągliła.

Jaka jest przyczyna jej przybrania na wadze?

Dlaczego Anna Lewandowska przytyła?

Jeśli myślicie, że państwo Lewandowscy ulegli namową fanów, którzy nie mogą się doczekać ich potomka, to jesteście w błędzie. Ania przytyła z dużo bardziej prozaicznego powodu.  To jesienne chłody i wzmożony apetyt spowodował, że nawet znanej trenerce zdarzyło się nieco pofolgować z jedzeniem:

Późna jesień, okropna ;). I zaraz zima! Już utyłam 2 kg, a to pewnie nie koniec. I co? I żyję – mam się świetnie i nie przejmuję się! (...) Nie ma kraty na brzuchu. Mój organizm potrzebuje odpoczynku i regeneracji. Słucham go, staram się jeść racjonalnie, ćwiczę. I cieszę się życiem mimo paru kg więcej - napisała na swoim blogu Anna Lewandowska.

Na szczęście to tylko sezonowy wzrost wagi, więc trenerka nie zamierza się nim przejmować. Wam też zdarza się nieco przytyć jesienią? Weźcie udział w naszej sondzie!

 

Zobacz też: Anna Lewandowska będzie trenować z kobietami w ciąży! Znamy szczegóły

 

Anna Lewandowska starannie dba o dietę i regularne treningi

Anna Lewandowska w zielonej kurtce

 

Niestety jesienią zdarzyło jej się nieco przytyć

Anna Lewandowska w zielonej koszulce
ons.pl

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22