Karolina Szostak schudła na jakiej diecie
Co zrobić żeby tak wyglądać?
1/6
Karolina Szostak schudła na jakiej diecie

Na czym polega dieta Karoliny Szostak dająca tak świetne efekty? Szostak schudła już 20 kilo i wygląda jak zupełnie inna osoba! Jeszcze w grudniu 2015 roku była dość okrągła, a teraz jest wpeost chudzielcem. Jak odchudza się Karolina? Przez 9 tygodni ściśle przestrzegała wszystkich zasad diety owocowo-warzywnej, której autorką jest dr Dąbrowska.

Co wolno, a czego nie w czasie takiej diety? 

Nie wolno absolutnie pić alkoholu, palić papierosów, kawy, herbaty, nawet tej zielonej! Wolno pić jedynie herbaty ziołowe oraz owocowe, a także kawę bezkofeinową na bazie cykorii. Absolutny przykaz to spanie po 8 godzin dziennie. Do tego ważne są masaże, które pobudzają przepływ limfy.

 

Zobacz: Karolina Szostak schudła 20 kilogramów i zaczęły się absurdalne komentarze! "Życzyli mi..."

 

Na czym polega dieta Szostak?

Najpierw jest sześciotygodniowy post. Przez ten czas można zjeść po 600 kcal dziennie. Co można jeść? Większość warzyw, ale najlepiej wybierać te surowe. Trzeba ograniczyć ziemniaki, bataty i warzywa strączkowe. Zupy, ale na wodzie i bez oleju. 

- Rano należy pić zakwas z buraków oraz zjeść na przykład sałatkę z marchewki, kapusty pekińskiej i korzenia selera.

- Do południa wolno zjeść owoce, ale tylko jabłka i grejpfruty. W formie jakiej się chce: sałatka lub osobno.

Co dalej?

 

Zobacz także: Tak schudła Karolina Szostak! Niesamowita metamorfoza gwiazdy. Ile już zrzuciła kilogramów?

2/6
Karolina Szostak
ONS

Kiszona kapusta, najlepiej w sałatce z pestkami dyni...

Do tego dwa litry ciepłej wody z cytryną i imbirem. A na podwieczorek np. koktajl warzywny z buraków i jarmużu. 

Na kolację ciepła zupa przygotowana na wodzie ze zmiksowanymi pomidorami, papryką, marchewką, czosnkiem, zieloną pietruszką i dodatkiem kolendry.

3/6
Karolina Szostak chce zostać mamą
Instagram

Po takim oczyszczeniu organizmu pozbędziemy się toksyn i nadmiaru wody. Po sześciu tygodniach można dorzucić coś więcej do jedzenia na kolejne trzy tygodnie

4/6
Karolina Szostak
Instagram

W kolejnym etapie w pierwszym tygodniu można już jeść 800 kalorii. Generalnie je się to samo, co w trakcie postu, ale można już jeść wszystkie warzywa i owoce. Dodajemy również łyżkę dowolnego oleju (kokosowego, lnianego).

Drugi tydzień to aż 1000 kcal dziennie! Można jeść kaszę jęczmienną, gryczaną czy kuskus. Do tego można wypić filiżankę upragnionej kawy!

5/6
Karolina Szostak w grudniu 2016 roku
East News

Trzeci tydzień to 1200 kalorii łącznie w posiłkach. Do diety wchodzi mięso, ryby...

6/6
Karolina Szostak w grudniu 2016 roku
ONS

Po takich 9 tygodniach diety można zacząć wprowadzać do diety inne produkty. Ale jak to w każdej diecie - nie można przesadzić z ilością, aby nie uruchomił się efekt jo-jo. 

I jak Wam się podoba taka dieta? Efekty widać gołym okiem po Karolinie Szostak, która schudła już 20 kilo. Ale nie można powiedzieć, że jest to smaczna i miła dieta.

 

Więcej na temat Karolina Szostak diety gwiazd