Diagnoza - co w 3. sezonie? Spekulacje
Diagnoza - co w 3. sezonie? Spekulacje
1/4
Diagnoza - co w 3. sezonie? Spekulacje

 

Już po wakacjach na antenę TVN powraca serial "Diagnoza". W 3. sezonie widzów czeka sporo zmian. Ordynatorem szpitala w Rybniku zostanie bowiem Bogna Mróz (Danuta Stenka). Widzowie poznali ją już pod koniec 2. sezonu. Bogna Mróz zastąpi na tym stanowisku Marię Kaletę (Aleksandra Konieczna). Podobno nowa bohaterka rzuci całkiem inne światło na życiorys doktora Artmana (Adam Woronowicz)!

 

Zobacz: QUIZ wiedzy z 2. sezonu "Diagnozy"! Sprawdź się przed finałem!

 

Danuta Stenka to nie jedyna nowa postać, którą zobaczymy w 3. serii "Diagnozy". Oprócz niej do grona lekarzy dołączy także inna piękna aktorka. Jednak to nie ona będzie największym zaskoczeniem! W obsadzie serialu znajdzie się bowiem szalenie przystojny artysta, który być może sporo zamiesza w życiu jednej z bohaterek... Kto to taki? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: "Nie chciała mnie słuchać!" Jan Englert podsumował pracę z córką przy "Diagnozie"

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link!

2/4
Instagram

 

Zdjęcia do 3. serii serialu "Diagnoza" ruszyły już 22 maja. Aktorzy chętnie pokazują na swoich profilach instagramowych zdjęcia z planu. W ten sposób dowiedzieliśmy się na przykład, że do obsady dołączyła właśnie młodziutka aktorka, Kamila Kamińska. Dziewczyna - co można wywnioskować po publikowanych przez nią fotografiach - zasili grono młodych lekarzy ze szpitala w Rybniku. Skąd widzowie mogą kojarzyć Kamilę Kamińską? Aktorka zagrała epizody między innymi w "Belfrze", "M jak miłość" czy też w "Na dobre i na złe". Jednak największą popularność przyniosła jej rola Ewy Meller w filmie "Najlepszy", za którą została wyróżniona podczas 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Kto jeszcze dołączy do obsady "Diagnozy" i namiesza w życiu bohaterów? Sprawdź kolejny slajd!

3/4
East News

 

Żeńska część publiczności będzie zachwycona, ponieważ już jesienią w "Diagnozie" pojawi się szalenie przystojny i utalentowany aktor młodego pokolenia, Mateusz Kościukiewicz. Artysta zadebiutował na dużym ekranie główną rolą w filmie "Wszystko, co kocham" w reżyserii Jacka Borcucha. Później mogliśmy go także zobaczyć w "Najlepszym", "W imię...", "Amoku" czy też w nagrodzonej na Berlinale "Twarzy" w reżyserii jego żony, Małgośki Szumowskiej.

Stacja TVN na razie nie ujawniła, kim będzie postać grana przez Mateusza Kościukiewicza w serialu "Diagnoza". Jednak patrząc na najnowsze zdjęcia z planu można przypuszczać, że jego bohater zbliży się do jednej ze znanych już widzom postaci... Której? Sprawdź kolejny slajd!

 

Zobacz także: Finał "Diagnozy" pełen tajemnic! Co się wydarzy w 3. sezonie? Kim jest Bogna i dlaczego chciała zaszkodzić Annie?

4/4
East News

 

Na najnowszych zdjęciach widać Mateusza Kościukiewicza w towarzystwie Magdaleny Popławskiej, która w serialu "Diagnoza" wciela się w postać Marty Artman. Czy między tą dwójką nawiąże się jakaś głębsza relacja? Przekonamy się o tym już jesienią, bo to właśnie wtedy startuje 3. sezon serialu "Diagnoza"! Czekacie?

Więcej na temat Diagnoza