Diagnoza - co w 3. sezonie? Spekulacje
Diagnoza - co w 3. sezonie? Spekulacje
1/6
Diagnoza - co w 3. sezonie? Spekulacje

 

Trzeci sezon "Diagnozy" pojawi się na antenie TVN już jesienią. Aktorzy w pocie czoła pracują na planie zdjęciowym. Na ich profilach społecznościowych co jakiś czas pojawiają się zdjęcia zza kulis. Największe poruszenie wywołały publikacje Antka Królikowskiego. Gwiazdor "Diagnozy" zdradził bowiem, że do obsady dołączy kolejna piękna aktorka!

 

Zobacz także: QUIZ wiedzy z 2. sezonu "Diagnozy". Sprawdź się przed wielkim finałem!

 

Na profilu Antka Królikowskiego pojawiły się zdjęcia z planu "Diagnozy", na których pozuje z młodziutką aktorką. Kim jest ta śliczna nieznajoma? Dowiecie się z naszej galerii!

 

POLECAMY: Młoda i gniewna? Helena Englert na planie kłóci się z ojcem!

2/6
Instagram

 

"Nowa w składzie Diagnozy" - tymi słowami Antek Królikowski zaprezentował swoją koleżankę, która dołączyła właśnie do obsady. Na zdjęciu aktor pozuje z Kamilą Kamińską, którą widzowie mogą kojarzyć  z innych polskich seriali oraz filmów. Wiecie, gdzie pojawiła się do tej pory? Odpowiedź na kolejnym slajdzie!

3/6
Instagram

 

Kim jest Kamila Kamińska?

Aktorka ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi w 2014 roku. Do tej pory pojawiła się w takich polskich serialach, jak choćby "M jak miłość", "Na Wspólnej", "Belfer" czy też "Przyjaciółki". Kamila Kamińska wcielała się tam zazwyczaj w epizodyczne role. Aktorka ma na swoim koncie również kilka występów w hitach kinowych. Jakich? Odpowiedź na następnej stronie!

4/6
Instagram

 

Widzowie mogą ją również kojarzyć z takich filmów, jak choćby "Sztuka kochania", "Listy do M. 3" czy też "Najlepszy", gdzie zagrała Ewę Meller. To właśnie ta rola przyniosła jej największą popularność. Aktorka została nawet wyróżniona na 42. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Wtedy także Kamila Kamińska nieświadomie stała się bohaterką zdjęcia z ministrem Glińskim w roli głównej... Pamiętacie, o co chodziło? Podpowiedź na kolejnym slajdzie!

5/6
Instagram

 

Podczas gdy inni artyści, na czele z Kasią Adamik (córka Agnieszki Holland - przyp. red.), unikali pozowania do zdjęć z Piotrem Glińskim, ministrem kultury i dziedzictwa naukowego, Kamila Kamińska stanęła obok niego. Zostało to odczytane jako wyraz jej poparcia dla władzy. W sieci zawrzało. Pod wspomnianą fotografią pojawiły się dosadne komentarze, w których internauci krytycznie ocenili postępowanie Kamili Kamińskiej.

Co na to sama zainteresowana?

 

Serio? Tak to zostało zinterpretowane? Zawołali mnie do zdjęcia, miejsce jest przypadkowe. Proszę mi nie wmawiać, że jest inaczej - napisała Kamila Kamińska na Facebooku.

Myślicie, że uda jej się odciąć od tej sytuacji?

 

POLECAMY: Dramatyczne wyznanie Michała Czerneckiego: "Długo się wahałem, czy chcę żyć"

6/6
Instagram

 

Na razie nie wiadomo, kogo zagra Kamila Kamińska w serialu "Diagnoza". Patrząc jednak na zdjęcia, które zamieściła na swoim Instagramie, z pewnością zasili szeregi młodych lekarzy z Rybnika. Czy jej postać namiesza w życiu innych bohaterów? Przekonamy się już jesienią! Będziecie oglądać?

Więcej na temat Antoni Królikowski Diagnoza