East News

"Nie chciała mnie słuchać"! Jan Englert podsumował pracę z córką przy "Diagnozie"

East News

Helena Englert to utalentowana córka aktorskiej pary: Jana Englerta oraz Beaty Ścibakówny. Dziewczyna poszła w ślady rodziców i już teraz świetnie radzi sobie na planie zdjęciowym. Do tej pory mogliśmy ją zobaczyć między innymi w serialu "Barwy szczęścia", gdzie zagrała zbuntowaną Angelę. Później przyszedł czas na "Diagnozę", gdzie wcieliła się w postać Patrycji Krynickiej, córki Oliwiera (w tej roli sam Jan Englert!). To nie była dla niej łatwa praca. Helena Englert musiała wciąż mierzyć się z plotkami, według których to tata załatwił jej rolę w serialu TVN.

 

Zobacz także: Córka Beaty Ścibakówny i Englerta - Helena w ciągu roku zagrała w czterech serialach. Teraz wchodzi na plan piątej produkcji! Znamy szczegóły

 

Do tej pory w mediach pojawiały się informacje, że na planie "Diagnozy" dochodzi do ostrych spięć pomiędzy aktorem a jego młodą córką. Jak tę współpracę wspomina Jan Englert?

 

– Nawet nie przegadywaliśmy tekstu, bo nie chciała mnie słuchać. Nie mam jej tego za złe. Moja córka jest ambitna i nawet jej do głowy nie przychodzi, że mogę ją reżyserować czy pouczać. Rozumiem to i cenię – zapewnia Jan Englert w rozmowie z "Faktem".

 

Co ciekawe, inni aktorzy chętnie słuchali wskazówek starszego kolegi i bardzo często wdrażali je w życie. Czy Helena Englert dobrze robi, ignorując porady taty, który jest cenioną osobistością w świecie filmu i teatru? Czas pokaże...

 

POLECAMY: Córka Englerta przyszła do ojca po poradę w sprawie scen łóżkowych. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała!

 

Helena Englert to córka znanej aktorskiej pary

Beata Ścibanówna, Jan Englert, Helena Englert

Wróżycie jej wielką karierę?

Beata Ścibakówna w czarnym kombinezonie, Helena Englert na pokazie Tomasza Ossolińskiego
ONS

 

 

Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47