Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN oraz Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w PnŚ
East News/ Instagram Tomasz Kammel

Zmiany w "DDTVN" i "Pytaniu na śniadanie" wpłynęły na wyniki oglądalności? Który program ma więcej widzów?

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN oraz Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w PnŚ
East News/ Instagram Tomasz Kammel

"Pytanie na śniadanie" czy "Dzień Dobry TVN"? Który program przyciąga więcej widzów przed telewizory? Kilka tygodni temu władze TVP i TVN poinformowały, że zamierzają wprowadzić zmiany w swoich porannych hitach. Stacja TVN nie tylko wyremontowała studio i zatrudniła nowych prowadzących, ale również zmieniła godzinę emisji "DDTVN". Od 31 sierpnia program jest emitowany od godziny 7:30. Na takie zmiany szybko zareagował prezes TVP, który zdecydował, że "Pytanie na śniadanie" będzie zaczynać się o 7:15.

Nikt nie wyprzedzi Telewizji Polskiej. Jeżeli TVN zrobi „Dzień dobry TVN” o 6.00, to my zrobimy „Pytanie na śniadanie” o 5.45. Dlatego nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP - portal wirtualnemedia.pl cytował Jacka Kurskiego, prezesa TVP. 

Teraz pojawia się pytanie, czy dzięki wprowadzonym zmianom programy zyskały nowych widzów?

Który program przyciąga więcej widzów?

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl od 2 do 10 września program "Pytanie na śniadanie" oglądało średnio 407 tysięcy widzów (w grupie 4+). Portal przypomina, że rok wcześniej poranne show oglądało o 42 tysiące osób więcej. Oznacza to, że "PnŚ" straciło widzów. A jak sytuacja wygląda w przypadku "Dzień Dobry TVN"? Okazuje się, że program TVN w porównaniu do wyników z ubiegłego roku również stracił widzów. Od 2 do 10 września br. show oglądało średnio 373 tysiące osób (w grupie 4+). Rok wcześniej "DDTVN" śledziło o 36 tysięcy osób więcej. 

Co ciekawe, oba programy najlepszą oglądalność zanotowały 8 września. "Pytanie na śniadanie" oglądało wówczas 514 tysięcy widzów, a "DDTVN" 685 tysięcy widzów.

A Wy który program wolicie oglądać? "Dzień Dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Waszym zdaniem zmiany godzin emisji porannych programów były dobrym pomysłem? Napiszcie w komentarzach i głosujcie w naszej sondzie!  

Zobacz także: "Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone" Anna Kalczyńska żegna ukochanego ojca. Wzruszający wpis gwiazdy DDTVN

Oglądacie "DDTVN"?

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?
x-news

Czy wolicie "Pytanie na śniadanie"?

Tomasz Wolny odchodzi z PNŚ?

 

Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34