Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN oraz Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w PnŚ
East News/ Instagram Tomasz Kammel
Newsy

Zmiany w "DDTVN" i "Pytaniu na śniadanie" wpłynęły na wyniki oglądalności? Który program ma więcej widzów?

Zmiany w "DDTVN" i "Pytaniu na śniadanie" wpłynęły na wyniki oglądalności? Który program ma więcej widzów?

"Pytanie na śniadanie" czy "Dzień Dobry TVN"? Który program przyciąga więcej widzów przed telewizory? Kilka tygodni temu władze TVP i TVN poinformowały, że zamierzają wprowadzić zmiany w swoich porannych hitach. Stacja TVN nie tylko wyremontowała studio i zatrudniła nowych prowadzących, ale również zmieniła godzinę emisji "DDTVN". Od 31 sierpnia program jest emitowany od godziny 7:30. Na takie zmiany szybko zareagował prezes TVP, który zdecydował, że "Pytanie na śniadanie" będzie zaczynać się o 7:15.

Nikt nie wyprzedzi Telewizji Polskiej. Jeżeli TVN zrobi „Dzień dobry TVN” o 6.00, to my zrobimy „Pytanie na śniadanie” o 5.45. Dlatego nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP - portal wirtualnemedia.pl cytował Jacka Kurskiego, prezesa TVP. 

Teraz pojawia się pytanie, czy dzięki wprowadzonym zmianom programy zyskały nowych widzów?

Ewa Drzyzga szczerze o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Który program przyciąga więcej widzów?

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl od 2 do 10 września program "Pytanie na śniadanie" oglądało średnio 407 tysięcy widzów (w grupie 4+). Portal przypomina, że rok wcześniej poranne show oglądało o 42 tysiące osób więcej. Oznacza to, że "PnŚ" straciło widzów. A jak sytuacja wygląda w przypadku "Dzień Dobry TVN"? Okazuje się, że program TVN w porównaniu do wyników z ubiegłego roku również stracił widzów. Od 2 do 10 września br. show oglądało średnio 373 tysiące osób (w grupie 4+). Rok wcześniej "DDTVN" śledziło o 36 tysięcy osób więcej. 

Co ciekawe, oba programy najlepszą oglądalność zanotowały 8 września. "Pytanie na śniadanie" oglądało wówczas 514 tysięcy widzów, a "DDTVN" 685 tysięcy widzów.

A Wy który program wolicie oglądać? "Dzień Dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Waszym zdaniem zmiany godzin emisji porannych programów były dobrym pomysłem? Napiszcie w komentarzach i głosujcie w naszej sondzie!  

Zobacz także: "Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone" Anna Kalczyńska żegna ukochanego ojca. Wzruszający wpis gwiazdy DDTVN

Oglądacie "DDTVN"?

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?
x-news

Czy wolicie "Pytanie na śniadanie"?

Tomasz Wolny odchodzi z PNŚ?

 

Paweł Deląg i Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Basia Kurdej-Szatan znika z programów TVP, ale co z "M jak miłość"? Wiemy!
Basia Kurdej-Szatan znika z programów TVP, ale co z "M jak miłość"? Wiemy!

Barbara Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"? Co jej rolą w uwielbianym przez widzów serialu? Pod koniec czerwca aktorka w emocjonalnym wpisie na Instagramie poinformowała swoich fanów, że to już koniec jej współpracy z TVP. Do tej pory Basia Kurdej-Szatan prowadziła m.in. "Dance, dance, dance", "Kocham Cię Polsko" oraz "The Voice Kids". Aktorka była jedną z największych gwiazd stacji, jednak kilka miesięcy temu wszystko się zmieniło i gwiazda straciła pracę w TVP. Czy wkrótce Basia Kurdej-Szatan zniknie również z serialu "M jak miłość", który emitowany jest na antenie Telewizyjnej Dwójki?  Zobaczcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan! Zobacz także:  Jak wyglądało rozstanie Barbary Kurdej-Szatan z TVP? Zobaczcie cały wywiad z magazynu "Party" Basia Kurdej-Szatan zniknie z "M jak miłość"?

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News
TV-Show
Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?
Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Już jesienią w "Dzień Dobry TVN" czekają nas spore zmiany. Jedną z nich są nowi prowadzący! Jak już pisaliśmy, Magdę Mołek i Marcina Mellera zastąpi zaskakujący duet . "Dzień Dobry TVN" poprowadzi bowiem Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme . Ta dwójka nie pierwszy raz będzie ze sobą pracowała. Oboje byli współprowadzącymi program "Big Brother". Plotkowano nawet, że Małgorzata i Filip nie pałają do siebie sympatią. Jednak Ohme w rozmowie z party.pl rozwiała te wątpliwości. Zobacz także:  Małgorzata Ohme i Filip Chajzer nie lubią się? "To jest kompletnie inna osoba niż ta, którą widzimy w telewizji!" Czy Małgorzata Ohme jest zadowolona, że jej partnerem w "Dzień Dobry TVN" będzie Filip Chajzer? Zobaczcie, co zdradziła nam pani psycholog! Myślicie, że to dobry wybór? Filip i Małgorzata pracowali już ze sobą na planie "Big Brothera" Zobacz także:  Małgorzata Ohme zastąpiła w "Dzień Dobry TVN" Magdę Mołek: "To dla mnie niekomfortowe"

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN oraz Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w PnŚ
East News/ Instagram Tomasz Kammel
Newsy
"Dzień dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Który program ma więcej widzów? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!
"Dzień dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Który program ma więcej widzów? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

"Dzień dobry TVN" czy  "Pytanie na śniadanie"?  Który program miał lepsze wyniki oglądalności w ostatnich miesiącach? Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w pierwszym półroczu ubiegłego roku roku zdecydowanie lepsze wyniki oglądalności miał poranny program stacji TVN -  "Dzień dobry TVN" oglądało wówczas średnio 530 tysięcy osób. tymczasem śniadaniowe show Telewizji Publicznej w tym samym czasie śledziło średnio 456 tysięcy widzów. W 2019 roku zaszły jednak spore zmiany! Jakie? TVP wygrywa ze stacją TVN Okazuje się, że w pierwszym półroczu 2019 lepsze wyniki oglądalności program "Pytanie na Śniadanie" wygrał ze śniadaniówką TVN! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, show Telewizji Publicznej od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku oglądało średnio 509 tysięcy osób - "Pnś" było w tym czasie na pierwszym miejscu na rynku telewizyjnym. W tym samym "Dzień Dobry TVN" przyciągał średnio 501 tysięcy widzów. A to oznacza, że "DDTVN" straciło 29 tysięcy widzów! Sytuacja wygląda jednak nieco inaczej w grupach 16-49 i 16-59. Tu na pierwszym miejscu znajduje się "DDTVN" , a "Pnś" jest na drugiej pozycji.  Jesteście zaskoczeni takimi wynikami oglądalności "Dzień Dobry TVN" i "Pytania na śniadanie"? A Wy sami który poranny program wolicie oglądać? Zagłosujcie w naszej sondzie! Zobacz także:   Olszański tłumaczy się z wywiadu z Kaczyńskim! "Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł" Program "Dzień dobry TVN" stracił średnio 29 tysięcy widzów. "Pytanie na śniadanie" od 1 stycznia do 30 czerwca br. oglądało średnio 509 tysięcy osób.      ...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner