Katarzyna Sokołowska wiosną zaskoczyła szczęśliwą informacją na temat ciąży. Jurorka "Top Model" i reżyserka pokazów mody tuż przed swoimi 50. urodzinami po raz pierwszy zostanie mamą. Dawid Woliński w rozmowie z reporterką Party.pl zdradził, jak sam zareagował na informację o ciąży Katarzyny Sokołowskiej. Jurorka planuje pojawić się w kolejnej edycji "Top Model"?

Reklama

Dawid Woliński szczerze o ciąży Katarzyny Sokołowskiej

Dawid Woliński nie ukrywa, że został poinformowany wcześniej o ciąży Katarzyny Sokołowskiej i zdradził, kiedy sama jurorka dowiedziała się o tym fakcie. To były zaskakujące okoliczności. A jak czuje się Kasia Sokołowska? Pojawi się w nowej edycji "Top Model"? Dawid Woliński rozwiewa wszelkie wątpliwości w rozmowie z Party.pl:

Słuchajcie, ja uważam, że nie ma takiego obciążenia, którego Kasia by nie pokonała. Kasia jest na planie, jest z nami cały czas, nie ma żadnej taryfy ulgowej, sama sobie jej nie daje i świetnie sobie radzi - wyznaje Dawid Woliński.

Dawid Woliński mówi też wprost, że Katarzyna Sokołowska nie tylko wygląda pięknie, ale nie narzeka też na żadne dolegliwości ciążowe:

Myślę, że czuje się przepięknie, nie ma żadnych dolegliwości - uspokajam! - dodaje projektant.

Koniecznie obejrzyjcie całe wideo i posłuchajcie, co jeszcze powiedział Dawid Woliński dla Party.pl!

Zobacz także: Katarzyna Sokołowska o in vitro i późnym macierzyństwie. "To dziecko będzie miało starą matkę?"

Zobacz także
VIPHOTO/East News

Reklama

Interesujesz się modą? Koniecznie zainteresuj się naszym Ivet kodem rabatowym! Dzięki niemu dużo taniej kupisz najmodniejsze ubrania!

Reklama
Reklama
Reklama