Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Dawid Kwiatkowski w nowym programie Polsatu Program My3 w Polsacie Dawid Kwiatkowski w nowym programie Polsatu Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids
Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą
1/5
Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą

Podczas gali MTV EMA Pre-Party 2017 poznaliśmy najlepszego polskiego wykonawcę. Po raz drugi w historii został nim Dawid Kwiatkowski, który pokonał m.in. Natalię Nykiel, Bednarka czy Margaret. Okazuje się, że młody artysta nie ma w sobie równych w muzyce, a jak było w szkole? O tym dowiemy się z nowego programu Polsatu - My3, który już jutro zadebiutuje na antenie! Gościem pierwszego odcinka będzie właśnie Kwiatkowski. Jakim uczniem był wokalista? Zobaczcie!

Zobacz: Michał Szpak zazdrosny o Dawida Kwiatkowskiego? Zaskakujące doniesienia z planów "The Voice"

2/5
Dawid Kwiatkowski w nowym programie Polsatu

Pierwszym bohaterem programu My3 (w soboty i niedzielę o 7:45 w Polsacie) będzie Dawid Kwiatkowski, który opowie o tym, jakim był uczniem:

Dawid - O to trzeba byłoby zapytać moją mamę. Ja uważam, że byłem grzecznym dzieckiem, moja mama myśli jednak troszeczkę inaczej. Bardzo dobrze się uczyłem, byłem kujonem nawet!

My3 -  To jaką miałeś średnią?

Dawid - Zawsze byłem gdzieś tam w pierwszej trójce w klasie, raz w szkole nawet, w liceum.

My3 - Jak miałeś dwa latka to najpierw mówiłeś, czy śpiewałeś?

Dawid - Mówiłem śpiewając – może tak to nazwę – są filmiki na takich kasetach jeszcze, gdzie w wieku dwóch lat mam szczotkę babci w ręku i szaleje po domu śpiewając hymn żużla. Jak jeszcze nie umiałem dobrze mówić, to już mówiłem, że będę piosenkarzem.

Zobacz: Dawid Kwiatkowski przyznał się do słabości. „Ja wiem, facet, nie wypada”

3/5
Program My3 w Polsacie

Program "My3" poprowadzą Natka, Jula i Gefi. Gościem w drugim odcinku będzie Kamil Dziliński, który zajmuje się żonglerką kontaktową, związaną z iluzją optyczną!

4/5
Dawid Kwiatkowski w nowym programie Polsatu

Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą! W niedzielę zobaczymy go na gali MTV EMA 2017 w Londynie.

5/5
Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids
Więcej na temat Dawid Kwiatkowski