Zofia Zborowska i Andrzej Wrona z psem
Instagram

Znana jest data ślubu jednej z najgorętszych par show-biznesu - Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Tylko dni dzielą aktorkę i sportowca od powiedzenia sobie "Tak"! Datę podał jeden z portali, a to, że ślub i wesele jest naprawdę blisko zdradziła również Magdalena Cielecka, w komentarzu na Instagramie. 

Para spotyka się od ponad roku. Pierwszy raz pokazali się razem we wrześniu 2018 roku na ślubie koleżanki. W maju tego roku Zosia Zborowska zaprezentowała zdjęcie pierścionka potwierdzając tym samym, że się zaręczyli. Teraz okazuje się, że najprawdopodobniej tylko dni dzielą ich od ślubu! 

Data ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Datę ślubu pary podał, powołując się na swoje ustalenia, portal Pudelek.pl. Jak pisze, para pobierze się 17 sierpnia, a Zofia Zborowska jest już po wieczorze panieńskim.

Potwierdzeniem, że wesele będzie niebawem, są słowa Magdaleny Cieleckiej w komentarzu na Instagramie. Aktorka skomentowała post na profilu Wieśki... czyli psa Wrony i Zborowskiej. Ma on blisko 50 tys. fanów i każde zdjęcie sympatycznej suczki wywołuje mnóstwo reakcji.

W jednym z ostatnich wpisów Wieśka "pochwaliła się" wizytą u psiego fryzjera i fryzurą. Pod postem pojawił się między innymi komentarz Magdaleny Cieleckiej:

jak ty się pokażesz na weselu?

Zobaczcie cały "wpis" Wieśki:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kurła. Opsztyszygli mnie....🤯😤😳 #frajery

Post udostępniony przez Wieśka - PSINFLUENSERKA 🐾❤️🐶 (@wieska_my_life_after_adoption)

Spodziewaliście się, że ślub będzie tak szybko? Para wyglada na naprawdę zakochaną. 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na pierwszej imprezie po zaręczynach
mat. prasowe

W komentarzach pod jednym z ostatnich zdjęć Zosi - z Tel Avivu pojawiły się komentarze, że może chodzić o wieczór panieński:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤ #girls

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

Zobacz takżeZofia Zborowska i Andrzej Wrona są parą! Jak się poznali? Znamy historię ich związku!

Więcej na temat Zofia Zborowska Andrzej Wrona