Dariusz K. i Edyta Górniak
East News
Newsy

Dariusz K. wychodzi z więzienia! Jest decyzja sądu w sprawie byłego męża Edyty Górniak! 

Dariusz K, były mąż Edyty Górniak, wyszedł z więzienia. Jak to możliwe?

Dariusz K. wychodzi na wolność! Okazuje się, że były mąż Edyty Górniak, który został skazany na sześć lat więzienia, wyjdzie z więzienia wcześniej. Jak donosi portal plotek.pl Dariusz K. skorzystał z możliwości z warunkowego przedterminowego zwolnienia. Jest komentarz Sądu Okręgowego w Warszawie! Zobaczcie, jak sąd skomentował doniesienia dotyczące producenta muzycznego.

Skąd Izabela Janachowska zna Edytę Górniak? Diwa zaśpiewała na jej urodzinach

Dariusz K. wychodzi na wolność

Dariusz K. w połowie lipca 2014 roku doprowadził do tragicznego wypadku na warszawskim Ursynowie- były mąż Edyty Górniak śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę. W 2017 roku producent muzyczny został skazany na sześć lat więzienia. O tragicznych wydarzeniach opowiedziała jakiś czas temu Edyta Górniak. Artystka w programie "My Way" zdradziła, jak dowiedziała się o wypadku.

Pamiętam ten dzień bardzo dobrze. Dostałam SMS-a od Marcina mojego (menedżer gwiazdy - przyp. red.). Wzięłam do ręki telefon, podchodziłam do lodówki coś wyciągnąć - pewnie mleko do kawy - nie pamiętam dokładnie. Przeczytałam takie słowa: „Edi, nie mam odwagi zadzwonić. Nie wiem, jak ci to powiedzieć, więc napiszę. Darek zabił człowieka. Mamy około 6-7 godzin zanim dowie się o tym prasa - Edyta Górniak wspominała w programie "My Way". Pamiętam, że mi się nogi ugięły i że się osunęłam pod tą lodówką - dodała. 

Dariusz K. odbywał karę w zakładzie w Grądkach-Woniecku. Teraz okazuje się, że Dariusz K. skorzystał z prawa do przedterminowego zwolnienia i wkrótce wyjdzie na wolność! Sąd Okręgowy w Warszawie potwierdził medialne doniesienia! 

Informujemy, że postanowieniem z dnia 30.04.2020 r. wydanym przez Sąd Okręgowy w Łomży w sprawie II 1.Kow 403/20/wz. skazanemu udzielono warunkowego przedterminowego zwolnienia. W XI Wydziale Penitencjarnym Sądu Okręgowego w Warszawie założono stosowną dokumentację, w tym, związaną z objęciem tej osoby dozorem kuratora sądowego- czytamy na portalu plotek.pl. 

Dozór, ze względu na pandemię koronawirusa, ma odbywać się telefonicznie. 

Przypomnijmy - Dariusz K. jest byłym mężem Edyty Górniak. W 2004 roku urodził im się syn, Allan. Rok później wzięli ślub. W 2010 roku odbył się medialny rozwód pary.

Zobacz także: Dariusz K. prosi o niższy wymiar kary! "Będę błagał o przebaczenie do końca moich dni". Ile lat dostanie?

Dariusz K. wychodzi na przedterminowe zwolnienie.

Dariusz K. wychodzi z sali sądowej

 

Roksana Węgiel o Edycie Górniak i Cleo
Newsy
Roksana Węgiel wie, jak rozwiązać konflikt Cleo i Edyty Górniak!
Roksana Węgiel wie, jak rozwiązać konflikt Cleo i Edyty Górniak!

Kilka tygodni temu żyliśmy konfliktem Cleo i Edyty Górniak, który zrodził się, według Edyty, z braku podziękowań Cleo "za załatwienie" pracy w "The Voice Kids".  O co chodzi? Zobacz tutaj.   Sprawę skomentowała dla nas Roksana Węgiel, największa gwiazda "The Voice Kids", która była blisko i z Edytą i Cleo. Znalazła więc idealne rozwiązanie na zażegnanie tego sporu. Jakie? Zobaczcie naszą rozmowę z Węgiel. Przypominamy - na Roksanę możecie głosować w dwóch naszych plebiscytach - na Gwiazdę Roku 2019 Party.pl oraz Debiut Roku 2019 Party.pl . 

Dariusz K. wyszedł z aresztu
Newsy
Dariusz K. wpłacił kaucję i wyszedł na wolność! Rzecznik sądu: "Obawa matactwa jest minimalna"
Dariusz K. wpłacił kaucję i wyszedł na wolność! Rzecznik sądu: "Obawa matactwa jest minimalna"

Dariusz K. wyszedł na wolność! Okazuje się, że były mąż Edyty Górniak - choć kilka miesięcy temu usłyszał wyrok 7 lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia samochodu  -  został wypuszczony z aresztu. Według doniesień "Twojego imperium" tymczasowy areszt został uchylony i Dariusz K. po wpłaceniu kaucji w wysokości 400 tysięcy złotych 18 listopada wyszedł na wolność! Informacje gazety w rozmowie z Faktem potwierdza rzecznik prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie, Ewa Leszczyńska-Furtak. Sąd przedłużył areszt z zastrzeżeniem, że ulegnie uchyleniu po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 400 tysięcy złotych. Teraz sąd uzupełnia postępowanie dowodowe. Będzie to jeszcze trwało. Chodzi o opinie biegłych. Na tym etapie, zdaniem sądu, obawa o matactwo ze strony Dariusza K. jest minimalna  - powiedziała Leszczyńska-Furtak. Dariusz K.  do aresztu trafił w lipcu 2014 roku, kiedy to kierując samochód pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrącił kobietę na pasach. W kwietniu został za to skazany na 7 lat więzienia. 10 listopada Dariusz K.  odwołał się od wyroku. Sąd uwzględnił wówczas wniosek obrony Dariusza K. o dopuszczenie opinii innego biegłego z zakresu toksykologii. Poprzedni biegły Zbigniew Wawer, który badał w śledztwie, jak wysokie było stężenie kokainy w organizmie muzyka uznał, że musiał on zażyć narkotyk najpóźniej dwie godziny przed wypadkiem. Zobacz także: Wpadł diler celebrytów! Wśród jego klientów miał być Dariusz K.   Dariusz K. wyszedł z aresztu. Muzyk opuścił areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 400 tys złotych.  

Tomasz Komenda
East News
Newsy
Sędzia, który skazał Tomasza Komendę teraz zdecyduje o jego przyszłości?!
Sędzia, który skazał Tomasza Komendę teraz zdecyduje o jego przyszłości?!

To możliwe! Jak pisze Fakt, na wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia dla Tomasza Komendy za 18 lat spędzone w więzieniu, wpływ może mieć ten sam sędzia, który go do więzienia posłał. Jak informuje tabloid, sprawą pieniędzy za niesłuszne skazanie zajmie się bowiem Wydział III Karny Sądu Okręgowego we Wrocławiu. A przewodniczącym tego wydziału jest sędzia Mariusz Wiązek, który skazał Tomasza Komendę na 15 lat więzienia. – To paradoks, bo przecież ten sędzia był w składzie, który zmienił kwalifikację prawną czynu i skazał Tomasza Komendę na karę wyższą o 3 lata niż wnioskował prokurator! Teraz jego wydział zajmie się zadośćuczynieniem i odszkodowaniem – mówi Faktowi Zbigniew Ćwiąkalski, adwokat mężczyzny, ale również były minister sprawiedliwości. – Tomek jest uczulony na wrocławski sąd. Wcale mu się nie dziwię. Doznał tu wielkiej krzywdy – dodaje. Oczywiście tak się nie musi stać. Bo jeśli nawet sędzia wylosuje do rozpatrzenia sprawę Komendy, może sam złożyć wniosek o wyłączenie go z tego postępowania. - To na razie dywagacje, ale jeśli doszłoby do takiej sytuacji, sędzia Wiązek może złożyć taki wniosek i myślę, że z tego prawa by skorzystał - TVN24.pl cytuje Marka Poteralskiego, rzecznika Sądu Okręgowego we Wrocławiu.  Mec. Ćwiąkalski chce się domagać dla swojego klienta w sumie ponad 18 milionów zł, czyli po milionie zadośćuczynienia za każdy rok w więzieniu a do tego kilkaset tysięcy zł odszkodowania. Jak zauważa tabloid, jeśli sąd nie zgodzi się na takie kwoty, Komenda i jego prawnik będa się mogli odwołać - do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. A to ten sam sąd, który podwyższył wyrok więzienia dla Komendy z 15 na 25 lat… Zobacz także:   Jak Tomasz Komenda radzi sobie na wolności? Tomasz Komenda za...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner