Reklama

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że Daniel M., syn gwiazdora disco polo Zenka Martyniuka, i jego 19-letnia żona Ewelina żyją jak w bajce. Jednak czar prysł 30 grudnia 2018 roku, gdy na jaw wyszło, że ponoć pijany Daniel M. nie chciał wpuścić swojej żony do domu, a gdy jego mama wezwała policję, ta znalazła w jego domu narkotyki.

Obecnie trwa postępowanie wobec Daniela M., a on sam jest bardzo aktywny na swoich profilach w social mediach. Tym razem na Instagramie zdradził, jak wyglądały początki jego związku z żoną.

Zobacz także

Zobacz także: Syn Zenka Martyniuka skazany! Znamy wyrok sądu

Daniel M. o początkach związku z żoną

Daniel M. zdecydował, że Facebook i Instagram to idealne miejsca, żeby pokazać swoją wersje wydarzeń. Najpierw opublikował szokujące oświadczenie na Facebooku, a chwilę później zaczął aktywnie komentować zdarzenia i artykuły na Instagramie.

Tym razem odniósł się do jednego z artykułów z serwisu wp.pl, w którym możemy przeczytać, że Daniel i Ewelina poznali się na imprezie.

Poznaliśmy się przez Internet, Ewelina zaobserwowała mnie na Instagramie. (...) Pierwsze spotkanie naszbyło w hotelu w Koninie. Dodam tyle, że Ewelina się tego wstydziła i od zawsze próbowała wymyślić, jak się poznaliśmy. Hahaha, a teraz dowiaduje się, że poznałem ją razem z siostrą. Padam ze śmiechu - napisał Daniel M.

Przypomnijmy, że Daniel i Ewelina spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Ostatnio wyszło natomiast na jaw, że żona Daniela M. trafiła do szpitala.

Przeczytaj: Synowa Zenka Martyniuka jest w szpitalu. Jej rodzice wydali oświadczenie!

Zobacz: Zenek Martyniuk wyśle syna na odwyk! "Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie"

Daniel na Instagramie zdradza szczegóły pierwszego spotkania z Eweliną

Instagram

Syn muzyka opowiada o swojej żonie

Instagram
Reklama

Daniel jest teraz bardzo aktywny na Instagramie

East News
Reklama
Reklama
Reklama