Syn Zenka Martyniuka
East News

"Ewelina się tego wstydziła". Daniel M. zdradza szczegóły pierwszego spotkania ze swoją żoną

Syn Zenka Martyniuka
East News

 

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że Daniel M., syn gwiazdora disco polo Zenka Martyniuka, i jego 19-letnia żona Ewelina żyją jak w bajce. Jednak czar prysł 30 grudnia 2018 roku, gdy na jaw wyszło, że ponoć pijany Daniel M. nie chciał wpuścić swojej żony do domu, a gdy jego mama wezwała policję, ta znalazła w jego domu narkotyki. 

 

Obecnie trwa postępowanie wobec Daniela M., a on sam jest bardzo aktywny na swoich profilach w social mediach. Tym razem na Instagramie zdradził, jak wyglądały początki jego związku z żoną. 

 

Zobacz także: Syn Zenka Martyniuka skazany! Znamy wyrok sądu

 

Daniel M. o początkach związku z żoną

 

Daniel M. zdecydował, że Facebook i Instagram to idealne miejsca, żeby pokazać swoją wersje wydarzeń. Najpierw opublikował szokujące oświadczenie na Facebooku, a chwilę później zaczął aktywnie komentować zdarzenia i artykuły na Instagramie.

 

Tym razem odniósł się do jednego z artykułów z serwisu wp.pl, w którym możemy przeczytać, że Daniel i Ewelina poznali się na imprezie.

 

Poznaliśmy się przez Internet, Ewelina zaobserwowała mnie na Instagramie. (...) Pierwsze spotkanie naszbyło w hotelu w Koninie. Dodam tyle, że Ewelina się tego wstydziła i od zawsze próbowała wymyślić, jak się poznaliśmy. Hahaha, a teraz dowiaduje się, że poznałem ją razem z siostrą. Padam ze śmiechu - napisał Daniel M.

 

Przypomnijmy, że Daniel i Ewelina spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Ostatnio wyszło natomiast na jaw, że żona Daniela M. trafiła do szpitala.

 

Przeczytaj: Synowa Zenka Martyniuka jest w szpitalu. Jej rodzice wydali oświadczenie!

 

Zobacz: Zenek Martyniuk wyśle syna na odwyk! "Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie"

 

Daniel na Instagramie zdradza szczegóły pierwszego spotkania z Eweliną

daniel M
Instagram

Syn muzyka opowiada o swojej żonie

daniel M
Instagram

Daniel jest teraz bardzo aktywny na Instagramie

Daniel M
East News

Więcej na temat Zenek Martyniuk
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08