Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson
Dakota Johnson
East News
Co za zdjęcia!
1/5
Dakota Johnson
East News

 

Dakota Johnson nie ma łatwego życia. Już od dobrych kilku miesięcy mówi się o jej błogosławionym stanie. Gwiazda "50 twarzy Greya" często podsyca te plotki, zakładając ubrania, które mogą świadczyć o ciąży - zakrywa brzuszek, nosi obszerne swetry czy sukienki. Jakby tego było mało, ostatnio w mediach zawrzało, gdy Dakota i jej ukochany Chris Martin urządzili przyjęcie, podczas którego w powietrze poleciały niebieskie balony. Miało to znaczy, że para spodziewa się narodzin synka. Czy Dakota faktycznie jest w ciąży? Jej najnowsze zdjęcia mówią wszystko. Zobaczcie galerię!

 

Zobacz: Dakota Johnson spodziewa się dziecka? Jest komentarz rzecznika gwiazdy!

2/5
Dakota Johnson
East News

Rzecznik Dakoty Johnson szybko wyjaśnił sprawę związaną z przyjęciem i balonami. Ponoć impreza została zorganizowana z okazji 29. urodzin aktorki, a nie ciąży. Patrząc na najnowsze fotografie Dakoty, faktycznie nie pozostaje nic innego, jak tylko uwierzyć rzecznikowi. ;)

 

Zobacz: Dakota Johnson chciała pomóc, ale popełniła ogromny błąd! Zobacz, co zrobiła gwiazda!

3/5
Dakota Johnson
East News

Dakota Johnson prezentuje się bosko. Aktorka ma idealną figurę i ciężko dojrzeć jakiekolwiek ciążowe krągłości. Strój Dakoty też nie pozostawia złudzeń - najwyraźniej właśnie wracała z siłowni. Dakota miała na sobie sportowy biustonosz i obcisłe legginsy. Nie jest tajemnicą, że aktorka uwielbia trenować jogę.

 

Zobacz: Dakota Johnson po raz pierwszy skomentowała swój związek z Chrisem Martinem!

4/5
Dakota Johnson
East News

Dakota i Chris Martin są ze sobą od roku, ale dopiero niedawno ich związek stał się bardziej oficjalny. Gdy tylko para przestała się ukrywać, natychmiast pojawiły się plotki o rzekomej ciąży gwiazdy.

 

Zobacz: Dakota Johnson nie pokazała... pupy w "50 twarzach Greya"! Dlaczego? Oto 7 rzeczy, których o niej nie wiecie z okazji jej urodzin

5/5
Dakota Johnson
East News

Myślicie, że Dakota i Chris niebawem zdecydują się na powiększenie rodziny?

 

Zobacz: Skopiowaliśmy look Dakoty Johnson w sieciówkach za... 450 złotych! Efekt? Stylizacja jak za milion dolarów!

Więcej na temat Dakota Johnson