Dakota Johnson nie próżnuje! Gwiazda filmu "50 twarzy Greya" w ostatnim czasie rzuciła się w wir randkowania! Jak podaje magazyn People, aktorka ostatnio wybrała się na randkę z Chrisem Martinem! Muzyk zespołu Coldplay był ponoć pod dużym wrażeniem Dakoty, a para podczas kolacji miała się ku sobie!

Reklama

ZOBACZ: Lepiej załóżcie ciemne okulary – Dakota Johnson dosłownie błyszczała w srebrnej sukience! Udany look?

Dakota Johnson zakochana?

Przypominamy, że muzyk ma słabość do znanych i pięknych kobiet, ponieważ jego żoną była Gwyneth Paltrow, a po rozstaniu z aktorką spotykał się też z Jennifer Lawrence. Z kolei Dakota ma chyba słabość do starszych mężczyzn, ponieważ Chris jest od niej starszy o 12 lat. W ostatnich tygodniach zagraniczne media również sporo pisały o tym, że aktorka spotyka się z Jonem Hammem, aktorem znanym z roli Dona Drapera z kultowego serialu Mad Men. Aktor jest od niej starszy o 18 lat! Para była widziana razem w restauracji Kingside w Nowym Jorku. Myślicie, że jeden z nich zostanie nowym chłopakiem Dakoty Johnson? Który jest bardziej hot? Zagłosujcie w naszej sondzie!

ZOBACZ: Nie tylko "50 twarzy Greya"! Dakota Johnson ma dziś urodziny, a my przypominamy w których filmach zagrała!

Jeszcze przed otrzymaniem roli w filmie "50 twarzy Greya", Dakota spotykała się z muzykiem Matthew Hittem. Od rozstania z nim nie związała się z nikim na stałe.

Zobacz także
EastNews

Ostatnio była widziana w Nowym Jorku z Jonem Hammem

ONS.pl
Reklama

A teraz plotkuje się, że widuje się z Chrisem Martinem

ONS
Reklama
Reklama
Reklama