Dakota Johnson uśmiechnięta w Nowym Jorku Dakota Johnson w Nowym Jorku w okularach przeciwsłonecznych, swetrze i spódnicy Dakota Johnson w Nowym Jorku Dakota Johnson w swetrze w Nowym Jorku Chris Martin i Dakota Johnson w barze
Dakota Johnson uśmiechnięta w Nowym Jorku
East News
1/5
Dakota Johnson uśmiechnięta w Nowym Jorku
East News

Dakota Johnson od blisko roku jest w związku z Chrisem Martinem. Wokalista zespołu Coldplay, który był mężem Gwyneth Paltrow, spotykał się m.in. z Jennifer Lawrence czy Annabelle Wallis, ukrywa swój związek z gwiazdą "50 twarzy Greya". Para nie pojawia się razem na żadnych imprezach, nie odwiedza znanych restauracji w Los Angeles czy Nowym Jorku, a wszystko po to, żeby nikt nie dostał ich wspólnych zdjęć. Paparazzi złapali ich tylko na wakacjach w Izraelu i kilka razy na plaży podczas spacerów z psem. Ostatnio jednak para znów znalazła się w centrum zainteresowania mediów, bowiem wracają plotki o ciąży Dakoty! Mówi się, że gwiazda filmów o Greyu spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Czy to prawda? Zobacz jej ostatnie zdjęcia! 

Zobacz: Czy Dakota Johnson będzie szczęśliwa z Chrisem Martinem? Wielu uważa, że ten związek nie ma szans

2/5
Dakota Johnson w Nowym Jorku w okularach przeciwsłonecznych, swetrze i spódnicy
East News

Dakota Johnson spotyka się z Chrisem już od 2017 roku. Choć jej ukochany ma na swoim koncie kilka medialnych związków, tym razem robi wszystko, żeby media nie dowiedziały się niczego o jego nowej miłości. Dakota również milczy i nie udziela wywiadów o swoim ukochanym. Nie zdementowała też plotek, które pojawiły się jakiś czas temu na temat jej ciąży. Pisano, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ostatnio paparazzi zrobili jej zdjęcia w Nowym Jorku. Jak wyglądała? 

3/5
Dakota Johnson w Nowym Jorku
East News

Choć Dakota spacerowała po Nowym Jorku w swetrze, próżno było dopatrywać się u niej ciążowego brzuszka. Aktorka nadal zachwyca sylwetką. A jakie ma plany na najbliższy czas?

4/5
Dakota Johnson w swetrze w Nowym Jorku
East News

Rola w filmach "50 twarzy Greya", "Ciemniejsza strona Greya" i "Nowe oblicze Greya" otworzyły jej drzwi do wielkiej kariery. Z aktorki, która grała wcześniej głównie małe rólki w filmach, stała się wielką gwiazdą. Gdzie będziemy mogli ją zobaczyć w najbliższym czasie?  W tym roku pojawi się w takich filmach jak: "Źle się dzieje w El Royale" czy "Suspiria". 

5/5
Chris Martin i Dakota Johnson w barze
Twitter

Chris Martin ma za sobą kilka głośnych związków - spotykał się z Gwyneth Paltrow, Jennifer Lawrence czy Annabelle Wallis. Z kolei Dakota ma za sobą tylko jeden długi związek. Chris jest starszy od niej o 13 lat. Myślicie, że różnica wieku nie przeszkodzi im? 

Więcej na temat Chris Martin Dakota Johnson