Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson
Dakota Johnson
East News
1/5
Dakota Johnson
East News

Od kiedy Dakota Johnson stała się gwiazdą dziecki kultowej już produkcji "50 twarzy Greya", paparazzi nie odstępują jej na krok. Zdarza się jednak, że sama aktorka pojawia się na czerwonym dywanie, a wtedy oczy wszystkich są skierowane tylko w jej kierunku. W ogóle nas to nie dziwi! Ostatnio Dakota Johnson zachwyciła wszystkich na festiwalu filmowym w Londynie. Aktorka wyglądała jak milion dolarów! Mimo pięknej kreacji, wszyscy i tak patrzyli tylko na... brzuszek Dakoty! Czy aktorka i jej partner Chris Martin spodziewają się pierwszego dziecka? Sprawdźcie, przeglądając kolejne strony galerii!

 

Zobacz: Dakota Johnson jest w ciąży czy nie? Paparazzi przyłapali ją z odkrytym brzuchem! ZOBACZ

2/5
Dakota Johnson
East News

Dakota Johnson i Chris Martin są ze sobą od ponad roku, ale do tej pory ukrywali swój związek. Dopiero niedawno dziennikarze spytali Dakotę o jej relację z muzykiem, na co zareagowała słowami, że "jest bardzo szczęśliwa". Od tego momentu amerykańskie media nie przestają plotkować o ciąży Dakoty!

 

Zobacz: Dakota Johnson chciała pomóc, ale popełniła ogromny błąd! Zobacz, co zrobiła gwiazda!

3/5
Dakota Johnson
East News

Ostatnio atmosfera wokół Dakoty i Chrisa stała się wyjątkowo gorąca, gdy para urządziła imprezę w ogrodzie. Pojawiło się tam mnóstwo znanych gwiazd, jednak największe emocje wzbudził fakt, że w pewnym momencie zostały wypuszczone niebieskie balony! Dla wszystkich stało się jasne, co oznaczają - ciążę Dakoty!

 

Zobacz: Dakota Johnson spodziewa się dziecka? Jest komentarz rzecznika gwiazdy!

4/5
Dakota Johnson
East News

Rzecznik aktorki błyskawicznie zdementował te informacje, podkreślając, że była to impreza urodzinowa Dakoty. 

 

Zobacz: Dakota Johnson i Chris Martin ogłosili rodzinie: "Będziemy mieli dziecko!" Znamy płeć!

5/5
Dakota Johnson
East News

Cóż, patrząc na najnowsze zdjęcia aktorki, faktycznie ciężko dopatrzyć się jakichkolwiek ciążowych krągłości. Wygląda na to, że na potomka Dakoty i Chrisa będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

 

Zobacz: Dakota Johnson nie pokazała... pupy w "50 twarzach Greya"! Dlaczego? Oto 7 rzeczy, których o niej nie wiecie z okazji jej urodzin

Więcej na temat Dakota Johnson