Jamie Dornan bez koszulki na planie Nowe oblicze Greya Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie Nowe oblicze Greya Podróż poślubna Any i Christiana - Nowe oblicze Greya Dakota Johnson w kostiumie kąpielowym na planie Greya Nowe oblicze Greya - pierwsze zdjęcia z planu Dakoty Johnson i Jamie Dornana
Jamie Dornan bez koszulki na planie Nowe oblicze Greya
Eastnews
Zobaczcie nowe zdjęcia i filmiki z planu!
1/10
Jamie Dornan bez koszulki na planie Nowe oblicze Greya
Eastnews

Oficjalna premiera filmu “Nowe oblicze Greya” jest zaplanowana na luty 2018, ale twórcy filmu nagrali już cały obraz. Dakota Johnson i Jamie Dornan przed ponad pół roku pracowali jednocześnie nad dwiema częściami “Ciemniejsze oblicze Greya” i “Nowe oblicze Greya”, które będzie zakończeniem historii Christiana Greya i Anastasi Steele.

 

Zobacz: Dornan o scenach seksu z Johnson w "Greyu" . Nie uwierzycie, co jej mówił, żeby się rozluźniła!

Zdjęcia z planu filmu "Nowe oblicze Greya"

Zdjęcia do filmu były realizowane w Kanadzie oraz we Francji. Dakota Johnson w jednym w wywiadów mówiła, że ostatnia scena filmu była kręcona w Paryżu w okolicach Luwru. Aktorka podkreślała, że wszyscy chcieli już skończyć ten film, bo po ponad 6 miesiącach pracy na planie byli bardzo zmęczeni. Jej wypowiedź tylko podsyciła plotki na temat wzajemnej niechęci między Johnson a Dornanem. Aktorzy jednak przy okazji promocji filmu “Ciemniejsza strona Greya” wszystkiemu zaprzeczali i podkreślali, że bardzo się do siebie zbliżyli. Z kolei informacje o tym, że są ze sobą blisko i zostali przyjaciółmi na planie filmu, nie spodobały się żonie Dornana. Teraz jednak Amelia Warner może odetchnąć z ulgą, bo zdjęcia do filmu już się zakończyły, a Jamie Dornan i Dakota Johnson kolejny raz spotkają się dopiero podczas promocji filmu “Nowe oblicze Greya”. Do sieci wyciekły niedawno nowe zdjęcia z planu filmu. Jakie? Zobaczcie je w naszej galerii! Mamy dla was też filmiki, na których widać Dakotę i Jamiego na plaży podczas kręcenia scen z podróży poślubnej Christiana i Any. Zobaczcie je!

ZOBACZ: Jak dobrze znasz film "Ciemniejsza strona Greya"? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

2/10
Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie Nowe oblicze Greya
twitter

Zwiastun filmu "Nowe oblicze Greya":

3/10
Podróż poślubna Any i Christiana - Nowe oblicze Greya
twitter

Jamie i Dakota na plaży:

4/10
Dakota Johnson w kostiumie kąpielowym na planie Greya
Eastnews

Jamie i Dakota na planie "Nowe oblicze Greya":

5/10
Nowe oblicze Greya - pierwsze zdjęcia z planu Dakoty Johnson i Jamie Dornana
twitter

Jamie i Dakota w Paryżu:

6/10
Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie Nowe oblicze Greya
twitter
7/10
Grey
East News
8/10
Grey
East News
9/10
Jamie Dornan
EastNews
10/10
Jamie Dornan
EastNews