Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z lotniska w Doha. Gwiazda "Królowych życia" i jej dwie koleżanki pozowały do zdjecia w maseczkach. Fotografia zmroziła internautów! Czy gwiazda TTV nie stosuje się do zaleceń i nie przestrzega zasad, które mają przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa?

Reklama

Dla przypomnienia, Ministerstwo zdrowia potwierdziło już 119 zarażeń koronawirusem, trzy osoby niestety zmarły, a 13 osób udało się wyleczyć. Rząd apeluje aby pozostać w domach na czas kwarantanny, która potrwa minimum dwa tygodnie.

Zobacz także: Aktor "M jak miłość" przeszedł test na koronawirusa! Zdradził, jak wygląda badanie i wytknął poważne błędy!

Koronawirus w Polsce. Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" w maseczce na lotnisku

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie z przyjaciółmi z lotniska. Wszyscy mają na sobie maseczki. Gwiazda "Królowych życia" we wpisie dołączonym do publikacji wyjaśniła, że aktualnie przebywa w domu wedle zaleceń, a zdjęcie, które właśnie opublikowała zostało zrobione dwa tygodnie wcześniej.

DZIEŃ DOBRY ???? Zdrówka Aniołki ????????????I jeszcze raz zdrówka ????Dbajcie o siebie i o bliskich ????Nie tylko w tym trudnym czasie ...Zawsze ????????????BO ZDROWIE JEDNO ????A CHORÓB TYSIĄCE ????Całujemy mocno ❤️Ps. Zdjęcie z przed dwóch tygodni . Teraz siedzimy w domu ❤️???????? #zostańwdomu ❤️

Post początkowo wywołał niemałe zamieszanie wśród internautów, którzy patrząc na zdjęcie myśleli, że Dagmara naraża zdrowie swoje i innych wybierając się w podróż:

Zobacz także

= Już się przestraszyłam, że to zdjęcie z dziś. Zdrówka. - napisała jedna z internautek
- Przepraszam, ale nie przemilczę tego. Jak Pani po prawej ma zamiar się uchronić nosząc maskę na ustach, a na nosie nie? - dopytała druga

Dagmara Kaźmierska dołączyła do apelu #zostańwdomu i zaapelowała do fanów, aby również trzymali się tej zasady. Ale trzeba przyznać, to zdjęcie na pierwszy rzut oka mogło być dla internautów niepokojące! Dbajmy o siebie!

Zobacz także: Przerażający skutek koronawirusa. Pielęgniarka pokazała szokujące zdjęcie!

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z lotniska w maseczkach. Jej zachowanie początkowo zmroziło internautów, na szczęście gwiazda "Królowych życia" wyjaśniła, że to zdjęcie sprzed trzech tygodni.

Królowa życia dołączyła do akcji #zostańwdomu i namawia swoich fanów do tego, aby przestrzegali zasad, o które apeluje Ministerstwo Zdrowia.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama