Party Stories
Dagmara Kaźmierska z Królowych życia jak się czuje po wypadku
Instagram
Newsy

Dagmara z "Królowych życia" wspomina swój pobyt w więzieniu! Nigdy nie była tak szczera!

Dagmara Kaźmierska wspomina swój pobyt w więzieniu! Wiedzieliście, że gwiazda programu "Królowe życia" kilkanaście miesięcy spędziła w zamknięciu?

Dagmara Kaźmierska wspomina swój pobyt w więzieniu! Wiedzieliście, że gwiazda programu "Królowe życia" kilkanaście miesięcy spędziła w zamknięciu? Dagmara Kaźmierska to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek hitowego show emitowanego na antenie TTV. Widzowie pokochali szczerą, charyzmatyczną i przedsiębiorczą gwiazdę "Królowych życia". Dziś Dagmara Kaźmierska ma tysiące fanów, którzy mocno jej kibicują.

Niestety, jej życie nie zawsze było tak kolorowe, jak jest dzisiaj. Dagmara Kaźmierska ponad 10 lat temu trafiła bowiem do więzienia! Jak dziś wspomina ten trudny dla niej czas?

Jak rodzice Rafała z "Królowych życia" zareagowali na jego związek z Gabrielem? "To był niesamowicie trudny czas"

Dlaczego Dagmara z "Królowych życia" była w więzieniu?

Dagmara Kaźmierska wzięła udział w programie "W łóżku z Oskarem" i opowiedziała o trudnych wydarzeniach, kiedy to trafiła do więzienia. Gwiazda "Królowych życia" nie ukrywa, że w zamknięciu spędziła 14 miesięcy. Została skazana za prowadzenie agencji towarzyskiej. 

Trzeba było na jakiś czas pożegnać się z wolnością - Dagmara Kaźmierska przyznała w programie "W łóżku z Oskarem" dla wp.pl. (...) nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota - dodała.

Dagmara Kaźmierska przyznała, że najbardziej bolała ją rozłąka z synem, który wtedy miał zaledwie 8 lat. 

Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu - zdradziła Dagmara z "Królowych życia". 

Gwiazda hitu TTV nie ukrywała wzruszenia opowiadając o wielkiej tęsknocie za swoim synem. 

Wiedzieliście, że Dagmara Kaźmierska w przeszłości trafiła do więzienia?

Zobacz także: Gwiazda programu "Królowe życia" o krok od śmierci?! W sieci pojawiły się niepokojące zdjęcia

Dagmara Kaźmierska ponad 10 lat temu trafiła do więzienia

Dagmara Kaźmierska z Królowych życia miała wypadek
Instagram

Gwiazda "Królowych życia" przyznała, że najgorsza była dla niej rozłąka z synem

Dagmara Kaźmierska z programu
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
TV-Show
Koniec ze skarpetami w sandałach! Nowy program telewizji TTV będzie hitem!

  Malwina Wędzikowska, znana stylistka, poprowadzi nowy program w TTV, skierowany głównie do mężczyzn, zagubionych w modzie - „Ostatnia szansa”! Malwina, w rozmowie z Party.pl tłumaczy, że polskie kobiety na ulicach wyglądają coraz lepiej. Gorzej jest zaś z mężczyznami! Dla tych najbardziej niezorientowanych z pomocą przyjdzie właśnie Wędzikowska, która zadba o nowy wizerunek uczestników. Wśród nich znajdzie się m.in. para gejów. Zobaczcie, co mówi nam stylistka.   Zobacz:  Perfekcyjna kontra niesforna! Malwina Wędzikowska ocenia wpadki Kate i Meghan „niedopuszczalne dla księżnej”      

Rafał Grabias z programu "Królowe życia" przeszedł metamorfozę
Mat. prasowe/x-news
Newsy
Rafał Grabias z programu "Królowe życia" przeszedł wielką metamorfozę! Schudł 15 kilogramów

Rafał Grabias z programu "Królowe życia" pochwalił się na Instagramie swoją metamorfozą. Partner Gabriela Seweryna schudł kilkanaście kilogramów i efekt uwiecznił na fotografii, która cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników social mediów. Właściciel pracowni futer z Głogowa może pochwalić się wyrzeźbioną sylwetką. Zdaniem niektórych internautów Grabias wygląda jak "młody Bóg"! Zobaczcie, jak zmienił się uczestnik "Królowych życia". Czy niedługo jego partner, Gabriel, też pochwali się metamorfozą?

Dagmara Kaźmierska
Instagram
Newsy
Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. W pewnym momencie załamał jej się głos...

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" we wtorek 6. października była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego . Prowadzący show zapytał gwiazdę hitu TTV między innymi o jej kryminalną przeszłość. W pewnym momencie Dagmarze załamał się głos... To był dla niej bardzo trudny czas w szczególności ze względu na rozłąkę z synem. Co wyjawiła "Królowa życia" na ten temat? Zobaczcie. Zobacz także:  Kuba Wojewódzki krytykowany za zaproszenie Dagmary z "Królowych życia": "Pojawiają się słowa sutener i gangster". Za co odsiadywała wyrok w więzieniu? Dagmara z "Królowych życia" opowiedziała u Kuby Wojewódzkiego o swojej kryminalnej przeszłości. "Była bardzo duża tęsknota za Conanem" Dagmara Kaźmierska to uwielbiana bohaterka programu "Królowe życia". Fani pokochali ją za ogromne poczucie humoru, nietuzinkowe teksty i podejście do życia. Gwiazda ma jednak za sobą kryminalną przeszłość - spędziła w więzieniu 14 miesięcy. Od 2005 roku do 2009 roku gwiazda "Królowych życia" prowadziła agencję towarzyską. W 2009 roku na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy została skazana prawomocnym wyrokiem  za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. W programie Kuby Wojewódzkiego również padły pytania o kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej.  Kuba Wojewódzki: Pogadajmy trochę o urokach Twojej kariery. Bo Ty byłaś współwłaścicielką agencji towarzyskiej...  Dagmara Kaźmierska: Nigdy nie byłam współwłaścicielką! Byłam właścicielką!  KW: Ok, to byłaś właścicielką agencji towarzyskiej - to jest dobry interes?  DK: Poprosimy...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner