Aukcje gwiazd dla WOŚP na Allegro - Lewandowski, Mercedes, Duda
Newsy

Trening z Lewandowskim, narty od prezydenta, pokaz z Rubik - kto zebrał najwięcej pieniędzy dla WOŚP?

Trening z Lewandowskim, narty od prezydenta, pokaz z Rubik - kto zebrał najwięcej pieniędzy dla WOŚP?

Zakończyła się większość aukcji WOŚP z udziałem gwiazd, polityków i sportowców. Największą sumę udało się zebrać piłkarzom z Reprezentacji Polski. Za wspólny trening m.in. z Robertem Lewandowskim, uczestnik aukcji o pseudonimie samochodymarzen zapłacił 151 300,00 złotych!

Reporter spytał Andrzeja Dudę czy wspiera WOŚP. Co odpowiedział prezydent?

Jakie gwiazdy zebrały najwięcej pieniędzy dla WOŚP?

Na drugim miejscu znalazła się aukcja Anji Rubik, która została sprzedana za 53 300,00 złotych. Trzecie miejsce wśród najdroższych aukcji należy do Magdaleny Różczki, która przekazała na WOŚP srebrny klucz- został on sprzedany za 30 500,00 złotych. Kto znalazł się na kolejnych miejscach?

 

Czwarte miejsce należy do Jerzego Stuhra, który wystawił na aukcję "Złotą Żabę"- wylicytowano ją za 27 100,00 złotych. Za 18 tysięcy złotych sprzedano bilety na mecz Reprezentacji Polski przekazane przez Zbigniewa Bońka. Kuba Przygoński za wspólny trening zebrał 17 100,00 złotych. Za 17 tysięcy złotych sprzedano narty prezydenta Andrzeja Dudy.

 

Zobacz: 17 tysięcy złotych za narty prezydenta Andrzeja Dudy trafi na konto WOŚP

 

Andrzej Duda oddał swoje narty na WOŚP

Anja Rubik przekazała zaproszenie na pokaz mody

Największą sumę udało się zebrać Robertowi Lewandowskiemu i jego kolegom z Reprezentacji Polski

 

Andrzej Duda
East News
Newsy
Narty prezydenta Dudy idą na rekord na aukcji WOŚP! Ich wartość wzrosła już szesnastokrotnie!
Narty prezydenta Dudy idą na rekord na aukcji WOŚP! Ich wartość wzrosła już szesnastokrotnie!

Za ile można kupić narty Andrzeja Dudy na aukcji WOŚP? Prezydent przekazał swój sprzęt na charytatywną licytację. Ich wartość bardzo szybko rośnie! Szykuje się rekord? Narty prezydenta Andrzeja Dudy na aukcji WOŚP Andrzej Duda postanowił przekazać swoje narty na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent to zapalony narciarz, a jego narty z autografem można nabyć za pośrednictwem aukcji. Są to dokładnie te same narty, na których prezydent szusował ostatnio na stoku w Istebnej w Nowy Rok. Jak pisaliśmy już wcześniej wartość nart Andrzeja Dudy to około 3 tysiące złotych. Obecnie narty prezydenta można kupić za... 16 tysięcy złotych! To całkiem niezły wynik, mając na uwadze fakt, że początkowo narty wystawiono za 1 000 zł! Licytacja kończy się dokładnie 17 stycznia (w niedzielę) o godzinie 14:30. Ich wartość ma jeszcze szansę wzrosnąć! Jak sądzicie, do jakiej kwoty dobije?    Zobacz też: Robert Lewandowski jak prezydent Andrzej Duda! A nawet go przebił...   Andrzej Duda wystawił narty na aukcji WOŚP Wartość nart to obecnie 16 tysięcy złotych

Fani licytują wyjazd na pokaz mody z Anją Rubik
Newsy
Aukcja Anji Rubik dla WOŚP z rekordowym wynikiem! A to jeszcze nie koniec...
Aukcja Anji Rubik dla WOŚP z rekordowym wynikiem! A to jeszcze nie koniec...

Jaką kwotę oferują fani Anji Rubik za ekskluzywny wyjazd na pokaz mody? Okazuje się, że aukcja, z której dochód zasili konto WOŚP, bije rekordy popularności. Na dzień przed zakończeniem licytacji cena osiągnęła już 30 101 złotych! Co dokładnie może wygrać osoba biorąca udział w aukcji Anji Rubik? Wedle opisu aukcji, zwycięzca razem z osobą towarzyszącą pojedzie do Paryża, gdzie zamieszka w pięciogwiazdkowym hotelu i zasiądzie w pierwszym rzędzie na pokazie mody Anthony'ego Vaccarello. Sama Anja Rubik na Instagramie napisała (przypominając o trwającej aukcji), że zamierza zabrać zwycięzcę na backstage, gdzie będzie mógł poznać projektanta.   Przypominamy, że do jutra trwają również inne aukcje WOŚP na których można kupić m.in. narty prezydenta Andrzeja Dudy , spotkanie z Karoliną Korwin Piotrowską czy trening personalny z Ewą Chodakowską. Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska wygrywa z Ewą Chodakowską! W czym mierzy się z trenerką?   Anja Rubik na Instagramie przypomina o trwającej licytacji WOŚP     Ciekawa jestem kogo zaciągnę z pierwszego rzędu na backstage i kto pozna Vaccarello:) Zostały tylko 2 dni do końca licytacji .. Link w bio. Can't wait to see who I get to drag from front row to backstage with me to meet Anthony :) only 2 days left .. Link to details in my bio @anthonyvaccarello #wosp2016 #odserca #rzeczyodserca #wielkaorkiestraswiatecznejpomocy Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik) 15 Sty, 2016 o 10:29 PST   Anja Rubik wspiera WOŚP   Aukcja Anji Rubik na WOŚP bije rekordy popularności

Fotka Agaty Dudy
Newsy
Rekordowa cena za zdjęcie z Agatą Dudą na aukcji WOŚP! Nie uwierzycie, za ile poszło...
Robi wrażenie...

Kwota wręcz niebotyczna! Zakończyła się licytacja zdjęcia, które Agata Duda przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pierwsza Dama przekazała na aukcję słynną fotkę ze Światowego Dnia Młodzieży, która stała się obiektem żartów w sieci. Zdjęcie wylicytowano za... 200 tysięcy złotych!    Zobacz:  Zdjęcie z Agatą Dudą na Światowych Dniach Młodzieży stało się hitem sieci! Zobaczcie dlaczego! ;)   Ile zapłacono za zdjęcie Agaty Dudy na WOŚP? Za zdjęcie Agaty Dudy na WOŚP zapłacono aż 200 tysięcy złotych! Właśnie przed chwilą zakończyła się aukcja na charytatywni.allegro.pl Wylicytował je internauta, którego dane nie są znane. To może być absolutny rekord tegorocznego finału WOŚP. Warto wspomnieć, że spinki, które przekazał Andrzej Duda zostały wylicytowane za.. 6 766 złotych.   Pierwsza Dama udowodniła, że ma wielki dystans do siebie, a jak widać, internauci to docenili! Z kolei prezydent podziękował wszystkim za wsparcie akcji Jurka Owsiaka na Twitterze!    Zobacz także:  Po 16-sekundowej wzmiance o WOŚP w "Wiadomościach" Krzysztof Ziemiec komentuje: "Został wydany na mnie wyrok   Zdjęcie Agaty Dudy wylicytowano za 200 tysięcy!   Spinki Andrzeja Dudy zaś za... 6766 zł.    Fotka z Agatą Dudą zrobiła furorę, także na aukcji WOŚP   Kancelaria prezydenta podziękowała za wsparcie WOŚP!

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner