Violet Oliferuk
Instagram

"Stało się, wywalił mnie! Pożałujesz tego!" Violet pisze do Michała Szpaka, po tym jak wyrzucił ją z "The Voice of Poland"

Violet Oliferuk
Instagram

Przyjaciółka Michła Szpaka, Violet Oliferuk nie wystąpi już w jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Zdecydował o tym sam Szpak - podczas muzycznych nokautów musiał z siódemki wokalistów wybrać tylko czwórkę, która wystąpi w odcinkach na żywo. I nie ma wśród nich "psiapsi-psiapsi-siostry", jak sam nazwał Violę.

Czy przyjaciółka ma do niego pretensje? Zobaczcie, co napisała po opuszczeniu programu. Zadedykowała Michałowi również pewną szczególną piosenkę...

Zobacz także: "Psiapsi" Michała Szpaka czyli Violet Oliferuk. Zobaczcie jej zdjęcia z młodości. Bardzo się zmieniła?

Violet Oliferuk o wywaleniu z "The Voice of Poland"

Gdy Michał Szpak pierwszy raz zobaczył Violet Oliferuk w programie był w szoku.

Co ty tutaj robisz?! - pytał zaskoczony.

Przyjaciółka wygrała muzyczne pojedynki. Jednak w nokautach Michał uznał, że inni są lepsi od niej. Wybór był dla niego niezwykle trudny. Jak skomentowała to sama Oliferuk? Czy ma żal do Michała?

Stało się WYWALIŁ MNIE!!! 😂- pisze młoda wokalistka.

Violet dziękuje za "przecudowny czas w programie".

Nauczyłam się bardzo duzo i poznalam cudownych ludzi. To byl jeden z najlepszych momentow w moim zyciu, ktore sprowadzily mnie z powrotem do czegos co kocham robic od momentu gdy bylam marzycielem. Urodzilam sie po to zeby byc na scenie koniec kropka. Moja pasja jest silniejsza wiec ja uciekam do studia i walcze o swoje pierwsze dziecko!!!!! (pisownia oryginalna)

Violet skierowała też osobiste słowa do Michała Szpaka

Psiapsi chce Ci podziekowac za to ze jestes przy mnie i ze zawsze moge na Ciebie liczyc! Jestes prawdziwym przyjacielem! Kocham Cie moja psiapsi psiapsi siostro forever and ever! Ale obiecuje ze Ci sie odwdziecze za to ze mnie wyrzuciles z programu! Pozalujesz tego!!!!!! 🤣😂🥰  (pisownia oryginalna)

Zadedykowała mu też szczególną piosenkę.

Cover to prezent niespodzianka dla Ciebie. Moja ulubiona, Twoja piosenka w mojej interpretacji... Ta piosenka jest trochę o nas 🙂 goo dreamers!!! (pisownia oryginalna)

Posłuchajcie, jak to wypadło:

Podoba Wam się ta wersja?

Michał miał w sobotę ciężki wybór. Ostatecznie podziękował swojej psiapsi.

Violet Oliferuk i Michał Szpak
Instagram

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41