Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN
EXCLUSIVE

Czy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są już po ślubie?  Nowe ustalenia magazynu "Flesz"!

Tworzą udany związek od ponad dwóch lat, nic więc dziwnego, że pytania o ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego padają coraz częściej. Ostatnio „Super Express” napisał, że na palcu podróżniczki pojawiła się „złota obrączka”. I faktycznie, na kilku zdjęciach na Instagramie Martyny można ją u niej zauważyć. Czy to znaczy, że para jest już po ślubie? Informacje na ten temat publikuje najnowszy magazyn "Flesz".

Zobacz także: Córka Martyny Wojciechowskiej opanowała umiejętności akrobatyczne! "Jak ona to robi!"

5 razy była zaręczona, 2 razy uciekła sprzed ołtarza! Poznaj największe tajemnice Martyny Wojciechowskiej w dniu jej urodzin!

Wojciechowska i Kossakowski są po ślubie?

Ani Wojciechowska, ani Kossakowski nie chcą odpowiadać na pytanie o ślub. Jednak ze źródeł zbliżonych do TVN „Flesz” dowiedział się jednak, że ślub jeszcze się nie odbył.

Oboje są zgodni, że teraz są ważniejsze sprawy niż planowanie ceremonii”, mówią ich współpracownicy.

Nie jest też prawdą, że Martyna i Przemysław zamierzają zbudować dom pod Warszawą. Wygląda na to, że na razie jest im dobrze razem w mieszkaniu.

Parze dziennikarzy układa się świetnie, choć nie są zbyt wylewni. Kossakowski powiedział ostatnio o początkach ich związku w programie „Uwaga!”, że wszystko między nim a Martyną „potoczyło się intuicyjnie i szybko”. Zdradził tez, że na jedną z pierwszych randek zaprosił Martynę do swojego domu na Podlasiu, w którym nie ma bieżącej wody.  A jej się to bardzo spodobało.

Natomiast  Wojciechowska w „Urodzie Życia” nazwała go „swoim partnerem”. 

"Koska, bo tak do niego mówię, niczego nie musi sobie udowadniać, dobrze zna swoją wartość. Jest silny, ale też bardzo empatyczny i wrażliwy, co widać w jego programie „Down the road. Zespół w trasie”. Po raz pierwszy w życiu mam partnera. Wcześniej wielokrotnie używałam tego słowa, bo nie chciałam mówić: „chłopak”, „narzeczony”, ale dopiero Przemek nadał temu słowu w moim życiu właściwe znaczenie. To jest prawdziwy partner, wzajemnie szanujemy swoją przestrzeń. I choć nie chcę, żeby zabrzmiało to sielankowo, to jakoś nie zdążyliśmy się do tej pory pokłócić. Na pewno nigdy przy żadnym innym mężczyźnie tyle się nie śmiałam i jednocześnie nigdy z jego powodu nie uroniłam ani jednej łzy. I to jest dla mnie nowość w relacjach z mężczyznami”, mówi Martyna w „Urodzie Życia”. 

Dziennikarka skupia się na swojej Fundacji UNAWEZA – zbiera pieniądze na budowę domu dla nastoletnich samotnych matek i ich dzieci w Polsce. Aby podnieść fanów na duchu w czasie pandemii, wymyśliła konkurs #martynachallenge. Polega on na fotografowaniu w mieszkaniu swoich aktywności, za którymi bardzo tęsknimy. „Okazuje się, że w domu można surfować, a także łowić ryby”, napisała na Instagramie. Dziennikarka, tak jak wszyscy, czeka na czas, kiedy będzie mogła realizować swoje marzenia. Czy wśród nich jest także to o ślubie?

Nowy "Flesz" już w sprzedaży! Dostępny jest również na stronie hitsalonik.pl - bez wychodzenia z domu! 

Martyna Wojciechowska na okładce Flesza

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Martyna Wojciechowska pochwaliła się świadectwem córki
Newsy
Córka Martyny Wojciechowskiej opanowała umiejętności akrobatyczne! "Jak ona to robi!"

Córka Martyny Wojciechowskiej jest niezwykle aktywną nastolatką. Martyna Wojciechowska właśnie pochwaliła się nową pasją córki. Jest nią gimnastyka artystyczna, a Marysia wcale nie jest na poziomie dla początkujących! W domu powstało specjalne miejsce, w którym nastolatka będzie mogła szkolić swoje umiejętności. Marysia rzuciła także mamie wyzwanie. Czy podróżnicza się podejmie?  Zobacz także:  Martyna Wojciechowska z córką i Przemek Kossakowski nagrali singiel! Wideo podbija sieć Niezwykłe umiejętności córki Martyny Wojciechowskiej  Martyna Wojciechowska niedawno relacjonowała remont swojego domu. Zainteresowanie wzbudziła dziura w suficie. Teraz już wiadomo, dlaczego powstała! To właśnie na niej zawisły szarfy do gimnastyki, którą ćwiczy córka podróżniczki Marysia:  No to już wiadomo po co była wiercona ta dziura w suficie!🤪Tak to jest mieć sportowca w domu… Patrzę na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć JAK ONA TO ROBI?! Dzieci chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać! Zdjęcia Marysi oraz fakt, jak bardzo jest wygimnastykowana robią wrażenie! Martyna zdradziła również, że córka ma zamiar nauczyć ją kilku figur!  Najgorsze jest to, że powiedziała, że też mnie nauczy😳 Nie wiem jak to się skończy😜 M. Jak myślicie, czy Martyna Wojciechowska podejmie się wyzwania? :)  Zobacz także:  Jak Przemek Kossakowski zmienił się pod wpływem Martyny Wojciechowskiej? Niezwykły wywiad! Martyna Wojciechowska chwali się umiejętnościami akrobatycznymi córki. A jest czym! Kondycja fizyczna Marysi robi wrażenie!          Wyświetl ten post na Instagramie.          ...

Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szykują się do… ślubów!

  A jednak będą mieli wspólny program! Jak nieoficjalnie dowiedziało się „Party”,  Martyna Wojciechowska  i Przemysław Kossakowski już zaczęli się do tego przygotowywać. Złożyli projekt i jest szansa, że ich program będzie miał zasięg ogólnoświatowy (we współpracy z Discovery Świat). Kiedy ruszą zdjęcia, tego dokładnie jeszcze nie wiadomo. Program będziemy mogli zobaczyć dopiero jesienią albo w przyszłym roku.   O czym ma być wspólny program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? "Śluby świata”, bo prawdopodobnie taki tytuł będzie nosił ich show, ma pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma zająć się opowiadaniem o pannach młodych, a Przemek o panach młodych – mówi znajomy pary. Co teraz robi Martyna i Przemek? Na razie para zajęta jest swoimi solowymi projektami. Martyna wróciła z Izraela, gdzie była na zdjęciach do „Kobiety na krańcu świata”, a Przemek wrócił z Indii, gdzie pracował nad swoim programem dla TTV. Czy oglądanie cudzych ślubów sprawi, że Wojciechowska i Kossakowski też postanowią się pobrać? A może zrobią to zanim zaczną zdjęcia do programu? Czas pokaże! Cieszycie się, że poprowadzą razem program? Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na okładce Party Zobacz także: Martyna Wojciechowska ocenia nową edycję "Big Brothera" i Agnieszkę Woźniak-Starak. Jest bardzo surowa?

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN
Newsy
Jest wideo z wesela Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Do jakiej piosenki tańczyli?

Ta wiadomość zaskoczyła fanów obojga! Para gwiazd TVN  Martyna Wojciechowska  i  Przemysław Kossakowski  ogłosili w piątek, że wzięli ślub! Zdjęciem z uroczystości pochwalił się pan młody. Teraz pokazał również piękny filmik z wesela. Widać na nim jak para tańczy do dźwięków popularnego hitu. Zobacz także:  Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub! Pochwalili się przepięknym zdjęciem z tego wyjątkowego dnia. Pierwszy taniec Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego Piątkowa wiadomość z pewnością ucieszyła licznych fanów dziennikarskiej pary. Stało się to, o czym media spekulowały od jakiegoś czasu. Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał pod piękną fotką ze świeżo poślubioną małżonką Przemek Kossakowski.  Zdjęcie zamieścił na Instagramie. Późnym wieczorem, na InstaStories pokazał się również filmik z wesela pary. Widzimy na nim, jak młoda para tańczy do dźwięków hitu Pink "Try".  "Tam gdzie pożądanie musi być i ogień" - śpiewa wokalistka. Oboje na zdjęciach wyglądają na naprawdę szczęśliwych. Zresztą zobaczcie sami.  Swój ślub i wesele do końca trzymali w tajemnicy: Po długich miesiącach spekulacji, czy się już pobraliśmy, czy zaręczyliśmy, i tłumaczenia się znajomym, dlaczego nie zaprosiliśmy ich na swój ślub, który już podobno był ze trzy razy, postanowiliśmy z Przemkiem potwierdzić zaręczyny. Ale to nie znaczy, że jesteśmy gotowi do dalszego opowiadania o swoim życiu intymnym. Jeśli to się wydarzy, opowiem o tym, jak zawsze, na swoich warunkach. A ponieważ lubię zaskakiwać, to jak to mówią: „stay tuned”, czyli… bądźcie...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner