Kinga Duda w czarnej sukience
East News

Kinga Duda została modelką?! Czy ma szansę na karierę w modelingu? SONDA

Kinga Duda w czarnej sukience
East News

Kinga Duda modelką? Zdjęcia córki prezydenta z sesji zdjęciowej znalazły się na facebookowym profilu fotografa Jakuba Dąbrowskiego. Czyżby prezydentówna chciała spróbować swoich sił jako modelka?

Kinga Duda została modelką?

Odkąd Andrzej Duda został prezydentem Polski, nie słabnie zainteresowanie jego córką Kingą. Śliczna blondynka studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Czyżby jednak zanim rozpocznie karierę prawniczą, chciała sprawdzić się jako modelka? Na Facebooku pojawiły się jej zdjęcia z sesji fotograficznej.

Sesja zbliża się wielkimi krokami a do niektórych juz nawet przyszła 😱 dla was na osłodę tego trudnego czasu Kinga - napisał na swoim publicznym profilu Jakub Dąbrowski, fotograf, który jest autorem zdjęć Kingi Dudy.

Kinga pozuje na nich zawodowo i trzeba przyznać, że jest bardzo fotogeniczna! Zobaczcie zdjęcia Kingi Dudy! Jak myślicie, ma szansę na karierę w modelingu?

 

Zobacz też: Kinga Duda nie zamieszka z chłopakiem przed ślubem: "Kościół daje w tej materii dobre rady"

 

 

Sesja zbliża się wielkimi krokami a do niektórych juz nawet przyszła 󾍁 dla was na osłodę tego trudnego czasu Kinga Model: Kinga DudaMUA: EyeShadowGirl Make-Up

Posted by Jakub Dąbrowski on 18 stycznia 2016

Kinga Duda chce zostać modelką?

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy

 

Córka prezydenta Andrzeja Dudy jest bardzo fotogeniczna

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy

Więcej na temat Kinga Duda
Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05