365 dni Blanki Lipińskiej

Czy film "365 dni" można obejrzeć w internecie? Blanka Lipińska rozwiewa wątpliwości!

365 dni Blanki Lipińskiej

Film "365 dni" szybko stał się prawdziwym hitem, na który wybierały się tłumy fanów. Niestety, z powodu panującej epidemii koronawirusa, wszystkie placówki kulturalne, w tym kina, zostały zamknięte. Z tego też względu kinomaniacy liczyli na udostępnienie filmu w internecie. Czy w takim razie można obejrzeć "365 dni" legalnie online? Blanka Lipińska zabrała głos w tej sprawie, na swoim InstaStories.

Zobacz także: Blanka Lipińska ostro o krytyce "365 dni". Nie liczy się z opiniami specjalistów? 

Czy film "365 dni" można obejrzeć w internecie?

Od kilku tygodni Polska zmaga się z epidemią koronawirusa. W związku z tym rząd wprowadził szereg obostrzeń i zakazów, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2. Jedną z pierwszych restrykcji było zamknięcie placówek oświatowych i kulturalnych. Sale kinowe opustoszały, a premiery filmów przeniosły się do internetu, jak w przypadku "Sala samobójców. Hejter"

Fani ekranizacji bestselleru Blanki Lipińskiej "365 dni" zaczęli mieć nadzieję, że może również i w tym przypadku będzie można obejrzeć film w internecie. Autorka hitu zaczęła dostawać mnóstwo wiadomości na ten temat i postanowiła na nie odpowiedzieć na swoim InstaStory. 

Kochani! Niestety film nigdzie nie jest dostępny legalnie online. Jeżeli korzystacie z jakichś linków i stron to kradniecie ten film, musicie sobie zdawać z tego sprawę. Za uruchomienie filmu na platformach odpowiedzialny jest dystrybutor, czyli firma Nextfilm, więc to oni decydują kiedy film znajdzie się i na jakiej platformie, także wszelkie pytania dotyczące filmu online, kierujcie do Nexta - powiedziała na swoim InstaStory, Blanka Lipińska. 

Wygląda więc na to, że na razie nie uda nam się zobaczyć filmu "365 dni" online. Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie. 

Drugi gorący zwiastun filmu "365 dni" Blanki Lipińskiej
YouTube

Ekranizacja bestselleru Blanki Lipińskiej, szybko stała się hitem. Fani w obecnej sytuacji bardzo chcieliby, aby film był dostępny w internecie.

Blanka Lipińska ostro o krytyce "365 dni"
East News

Przypominamy, że bestsellerową książkę "365 dni" możecie kupić na stronie hitsalonik.pl za 39,90 złotych.

"Ten dzień" Blanki Lipińskiej.

 

Ten dzień - książka Blanki Lipińskiej

Jak potoczyły się dalsze losy bohaterów książki "365 dni"?

365 dni - książka Blanki Lipińskiej

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48