Marcelina Zawadzka

Pod koniec ubiegłego roku polskie media obiegła wiadomość, że Marcelina Zawadzka spotyka się z Rafałem Jonkiszem. Nowy związek pięknej gwiazdy TVP i przystojnego modela był sporym zaskoczeniem ze względu na dzielącą ich różnicę wieku - Rafał jest młodszy od Marceliny o 8 lat. To najwyraźniej nie było przeszkodą dla zakochanych, którzy od kilku miesięcy tworzą szczęśliwy związek. Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz do tej pory nie skomentowali medialnych doniesień na swój temat i nie pokazują w sieci wspólnych, romantycznych zdjęć. 

Teraz jednak ich czułości uwiecznili paparazzi! Marcelina i Rafał zostali przyłapani na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej. Jak się zachowywali? Spójrzcie tylko na TE zdjęcia! 

Zobacz także: Tomasz Wolny odchodzi z "Pytania na śniadanie"!? Mamy komentarz Marceliny Zawadzkiej!

1/4
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz unikają wspólnych wyjść na oficjalne imprezy i nie publikują romantycznych zdjęć w sieci. Jedynie na fotkach z urodzinowej imprezy Marceliny, która w styczniu świętowała swoje 30. urodziny mogliśmy zobaczyć u jej boku nowego partnera. Teraz Marcelina i Rafał pojawili się na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej i nie szczędzili sobie czułych gestów! 

2/4
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej, która zaledwie kilka tygodni temu świętowała 20. urodziny nie mogło zabraknąć jej koleżanki z programu "Dance, dance, dance" czyli Marceliny Zawadzkiej. Pięknej prezenterce towarzyszył Rafał Jonkisz. Spójrzcie, jak się razem bawili!

3/4
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Marcelina Zawadzka z imprezy wyszła jednak sama - Rafał odprowadził ją do taksówki i pocałował na pożegnanie.

 

4/4
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Wygląda na to, że zdjęcia Marceliny i Rafała to ostateczny dowód na to, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Waszym zdaniem gwiazda TVP i przystojniak z najnowszej edycji programu "Agent- Gwiazdy" tworzą fajną parę?