Cristiano Ronaldo na wakacjach z dziećmi Cristiano Ronaldo pokazał bliźniaki Cristiano Ronaldo został ojcem! Cristiano Ronaldo  z rodziną na wakacjach na Ibizie Cristiano Ronaldo w basenie z kolegą
Cristiano Ronaldo na wakacjach z dziećmi
Instagram
1/7
Cristiano Ronaldo na wakacjach z dziećmi
Instagram

Cristiano Ronaldo znów został ojcem! Kilka dni temu najpopularniejszy piłkarz na świecie pochwalił się zdjęciami ze swoimi dziećmi - Mateo i Evą. Bliźniaki przyszły na świat 8 czerwca, ale piłkarz dopiero kilka dni później mógł je zobaczyć. Dlaczego? Piłkarz brał udział w Pucharze Konfederacji, z którego Portugalia odpadła w półfinale. Od razu po ostatnim meczu, piłkarz wrócił do ojczyzny, żeby zobaczyć się ze swoimi dziećmi, które dla niego urodziła surogatka. Piłkarz szybko wrzucił do sieci fotkę ze swoimi dziećmi. 

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę trzymać dwie nowe miłości mojego życia - napisał Ronaldo.

Teraz piłkarz zabrał rodzinę na pierwsze wspólne wakacje na Ibizę. Zdjęciem z wyjazdu również pochwalił się na Instagramie. Tym razem Ronaldo pozuje do zdjęcia z bliźniakami oraz swoim synem, Cristiano Ronaldo Juniorem. Ich miny mówią wszystko - zarówno piłkarz, jak i jego syn są bardzo zadowoleni z powiększenia rodziny. Zobaczcie to zdjęcie na kolejnej stronie!

ZOBACZ: Cristiano Ronaldo zapłacił surogatce majątek za urodzenie bliźniąt! Znamy kwotę! Powala! ZDJĘCIA

2/7
Cristiano Ronaldo pokazał bliźniaki

Cristiano Ronaldo z bliźniakami - Mateo i Evą - na Ibizie. Zobacz więcej zdjęć z wyjazdu piłkarza na kolejnych stronach!

3/7
Cristiano Ronaldo został ojcem!
4/7
Cristiano Ronaldo  z rodziną na wakacjach na Ibizie
5/7
Cristiano Ronaldo w basenie z kolegą
6/7
Cristiano Ronaldo  chwali się umięśnionym ciałem na wakacjach
7/7
Cristiano Ronaldo  pokazuje ciało na wakacjach
Więcej na temat Cristiano Ronaldo