Aleksandra Woźniak była jedną z gwiazd popularnego serialu, który na koniec lat 90. mogli oglądać widzowie Polsatu. Przyniósł on ogromną popularność grającym w nim aktorom, którzy doskonale odnaleźli się w polskim show-biznesie. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku Aleksandry Woźniak, która poinformowała w mediach społecznościowych, że rezygnuje z aktorstwa. Czym teraz zajmuje się serialowa  sierżant Kasia?

Okazuje się, że Aleksandra Woźniak postanowiła otworzyć własny gabinet psychologiczny! Jest szczęśliwą mamą bliźniaczek: Anny i Julii, żoną i psychologiem. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak teraz wygląda była już aktorka i dlaczego podjęła taką decyzję!

O serialu "13 posterunek"

"13 posterunku" to polski serial komediowy, reżyserowany przez Macieja Ślesickiego, który przez jakiś czas był partnerem Aleksandry Woźniak. W serialu w rolach głównych zagrali: Cezary Pazura, Aleksandra Woźniak, Marek Perepeczko, Piotr Zelt, Paweł Burczyk. Serial był emitowany od 1 września 1998 do 21 stycznia 2000 na antenie telewizji Polsat.

Zobacz takżeWoźniak poleciała na miesiąc miodowy. Musiała pójść na duży kompromis z dziećmi

Aleksandra Woźniak w "13 posterunku" grała sierżant Kasię. 

Aleksandra Woźniak
EastNews

Aleksandra Woźniak teraz spełnia się w roli psychologa, prowadząc własny gabinet.

Aleksandra Woźniak
EastNews

Ola Woźniak. Jak wygląda dziś?
EastNews

 

Więcej na temat Aleksandra Woźniak