Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Monika Richardson broni córki Zamachowskiego
ONS
Newsy

Córka Zamachowskiego nie zdała matury? Głos zabrała... Richardson

Monika komentuje doniesienia prasy

Małżeństwo Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson nie należy do najłatwiejszych. Nie wynika to jednak z winy samych małżonków, a bardziej z emocji, które wzbudza ich związek. Wiele mówi się też o tym, że dzieci aktora nie do końca akceptują nową wybrankę swojego ojca, czego nie boją się publicznie manifestować. Przypomnijmy: Zgrzyt u Zamachowskich na imprezie. Córka aktora dobitnie pokazała swój stosunek do Richardson

Swoje niezadowolenie manifestowała też najstarsza córka Zamachowskiego, Maria. Ślub ojca odbył się w okolicach jej matury i jak donosił dzisiejszy "Fakt", zaaferowana problemami osobistymi dziewczyna nie zdała wszystkich egzaminów. Tabloid upatrywał przyczyn w napiętej sytuacji rodzinnej i mało idealnej relacji z Richardsoną. Nieoczekiwanie jednak w jej obronie postanowiła stanąć właśnie Monika. Dziennikarka skomentowała doniesienia na fanpejdżu prowadzonym przez jej fanów.
 

To nieprawda! Marysia zdała maturę! Pozdrawiam, Monika - skwitowała krótko.


Myślicie, że to pozytywnie wpłynie na ich kontakt?

Zobacz: Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson

Monika Richardson o maturze córki Zbigniewa Zamachowskiego

 

Zdjęcia ze ślubu Zbigniewa i Moniki Zamachowskich:

Monika Richardson broni córki Zamachowskiego
ONS
Newsy
Zamachowski trafił do szpitala w Wielkopolsce. Towarzyszy mu Richardson
Co dolega aktorowi?

Małżeństwo Zamachowskich wzbudza ogromne emocje i nie da się ukryć, że jest jedną z "ulubionych" par, które na celownik wzięły sobie tabloidy. Doniesienia dotyczące skomplikowanej sytuacji rodzinnej słynnego aktora i dziennikarki to już niemal chleb powszedni. Przypomnijmy: Córka Zamachowskiego nie zdała matury? Głos zabrała... Richardson Dziś "Fakt" donosi, że Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala w Kaliszu w województwie Wielkopolskim. Towarzyszy mu Monika Richardson , ale wszystko wskazuje na to, iż zdrowie aktora nie jest w żaden sposób zagrożone. Tabloid dodaje, że Zbigniew trafił tam na planowany od dłuższego czasu zabieg ortopedyczny, a szpital specjalizuje się m.in. w rekonstrukcjach więzadeł. Lekarz odpowiedzialny za zabieg gwiazdora nie chciał jednak potwierdzić tych informacji w rozmowie z gazetą. Pozostaje życzyć tylko zdrowia! Zobacz: Zgrzyt u Zamachowskich na imprezie. Córka aktora dobitnie pokazała swój stosunek do Richardson Tak wyglądał ślub Zamachowskiego i Richardson:

Richardson rozpływa się nad mężem
ONS
Newsy
Richardson nie może przestać mówić o Zamachowskim. Pokusiła się o kolejne wyznanie
Co powiedziała tym razem?

W miłość Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego nie wątpi chyba nikt. Dziennikarka tak często deklaruje swoje gorące uczucie do męża, że ciężko przejść obok nich obojętnie. Nie wszystkim jednak tego typu wyznania przypadają do gustu, a już szczególnie byłej żonie gwiazdora, o której Monika również wspominała w kilku wywiadach. Przypomnijmy: Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson Wydawać by się mogło, że Richardson opowiedziała o swoim mężu już wszystko - łącznie z tym, o jakiej porze dnia najchętniej uprawiają seks. Okazuje się jednak, że jest to temat, który nie ma końca i w najnowszym wywiadzie, którego Monika udzieliła w "Fakcie", temat Zbyszka również jest mocno zaakcentowany. Żona Zamachowskiego twierdzi, że małżeństwo z aktorem mocno ją odmłodziło i zastępuje jej operacje plastyczne, po które sięgają niektóre jej koleżanki.   Fakt: Czy to małżeństwo panią odmłodziło? Richardson: Mówią, że tak. Mówią też, że szczęście odmładza. Gdy kobieta czuje się spełniona i szczęśliwa – to może być po urodzeniu dziecka, to może być w nowym związku, to może się zdarzyć, gdy znalazła nową pasję i gdy dowiedziała się, czego chce – a są kobiety, którym się to zdarza po 40. – to myślę, że to odmładza. Nawet jeśli na twarzy ma się trochę więcej zmarszczek. To sprawia, że chce się żyć. No cóż… mogę powiedzieć, że każdej kobiecie życzę takiej sytuacji, w jakiej jestem teraz, życzę każdej kobiecie takiego szczęścia, jakie dzisiaj czuję. Każdej kobiecie? Tutaj mamy pewne wątpliwości ;) Zobacz: Córka Zamachowskiego nie zdała matury? Głos zabrała... Richardson Tak wyglądał ślub Moniki Richardsona i Zbigniewa Zamachowskiego:

Justa o Zamachowskiej
ONS
Newsy
Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson
Monika jej odpowie?

Relacje łączące Monikę Richardson i byłą żonę Zbigniewa Zamachowskiego od wielu miesięcy nie należą do udanych. Dziennikarka przy każdej możliwej okazji  mniej lub bardziej subtelnie wbija szpilę matce dzieci swojego nowego męża. Czasami jej słowa są naprawdę bolesne i wyjątkowo mocne. Aleksandra Justa konsekwentnie jednak odmawiała komentowania publicznie zachować Moniki. Przypomnijmy: Richardson o byłej żonie Zamachowskiego. Padły mocne słowa Czarę goryczy przelał list otwarty, który wystosowała najstarsza córka Zamachowskiego. Wciąż jednak nie było żadnego komentarza ze strony Justy. Wszystko ma jednak swoje granice cierpliwości, bowiem największa zainteresowana w sprawie, wreszcie zabrała głos. Aktorka dość miała uszczypliwości ze strony Moniki i udzieliła wywiadu dla magazynu "Pani". Zachowanie Richardson zostało przez nią potępione w mocnych słowach.    Po pierwsze, zrobiłam bardzo dużo, żeby nasza rodzina była cała. Ale się nie udało. Po drugie, to strasznie małe i niezbyt empatyczne wobec bliskich osób, kiedy na łamach prasy załatwia się rodzinne, najbardziej intymne w życiu sprawy. Uważam, że to bardzo tanie, słabe i tandetne, kiedy kosztem innych, a zwłaszcza dzieci, buduje się swój wizerunek – powiedziała    Ciekawe czy świeżo upieczona panna młoda zdecyduje się na odpowiedź? Mamy wrażenie, że nie będziemy długo na nią czekać.  Zobacz: Monika Richardson w tarapatach. Może stanąć przed sądem   Ślub Zamachowskich:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner