Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Córka Piotra Cyrwusa walczy z alkoholizmem
Newsy

Dramatyczna walka córki Piotra Cyrwusa: "To choroba dożywotnia i śmiertelna"!

Anna Maria Stachoń, prywatnie córka Piotra Cyrwusa walczy z alkoholizmem. Właśnie minęło dwa lata odkąd nie pije. W poruszającym wpisie opowiada o trudnej walce z chorobą i zwraca uwagę na przerażający problem nałogów.

Anna Maria Stachoń, aktorka, a także córka Piotra Cyrwusa walczy z alkoholizmem. Właśnie minęły dwa lata odkąd nie pije. W poruszającym wpisie opowiada o trudnej walce z chorobą i zwraca uwagę na przerażający problem nałogów.

Córka aktora opowiedziała swoją historię pełną strachu i smutku, ale stara się również wyciągać z tego lekcje i inspirować osoby, które są w podobnej sytuacji do walki o samego siebie. 

Zobacz także: Ilona Felicjańska sama zdecydowała się na odwyk w szpitalu psychiatrycznym: "Ten czas sprzyja piciu!"

"Hotel Paradise 3": Maurycy o zachowaniu Marcina wobec Nathalii! "Nie jest do końca fajne podkręcanie relacji..."

Córka Piotra Cyrwusa walczy z alkoholizmem

Anna Maria Stachoń zdobyła się na trudne, ale odważne wyznanie. Przed Wielkanocą opublikowała wpis, w którym przyznała się do walki z nałogiem. Córka Piotra Cyrwusa postanowiła zawalczyć o swoje życie i zdrowie. Własnie minęły 2 lata jej abstynencji, ale łatwiej jej liczyć każdy dzień, ponieważ wciąż to dla nie walka o przetrwanie: 

Dziś są moje drugie urodziny. Dwa lata abstynencji. 730 dni. Tak wole liczyć, ponieważ moja walka trwa codziennie - przez 24 godziny. Jeśli myślisz, że w uzależnieniu głównym problemem jest alkohol czy narkotyki, to niestety jesteś w błędzie. Problemem jestem ja i moja głowa. Substancja była dla mnie rozwiązaniem.

Córka Piotra Cyrwusa przyznała, że nałogi były dla niej ucieczką od codzienności: 

Alkoholizm, narkomania nie jest elegancką chorobą. Gdybym miała wybór to wybrałabym inną. Chociażby taka, która nie koncentruje mnie na ucieczce właściwie przed wszystkim. Ucieczce przed przezywaniem emocji, każdej. Ucieczce przed bliskością. Chorobie w której równocześnie czuje się najgorsza i najlepsza na świecie. Chorobie która odebrała mi kolory świata pozostawiając go czarno-białym. Chorobie która sprawia że jestem pełna lęków. Która tworzy w mojej głowie nierealne światy do których pod żadnym pozorem nie powinnam wchodzić.

Anna Maria Soboń przyznaje, że pomimo dwuletniej abstynencji wciąż walczy o każdy kolejny dzień bez używek. Zaakceptowała to, że choroba będzie jej towarzyszyła do końca życia ale z całych sił stara się, aby już nigdy więcej nie decydowała o jej życiu: 

Kilka razy dziennie powtarzam sobie „twoja głowa kłamie”. Miedzy innymi dzięki temu żyje. Muszę jeszcze dodać, że jest to choroba dożywotnia i śmiertelna. Coraz bardziej jestem przekonana, że taka właśnie się urodziłam. Że taka właśnie jest moja droga. Dziś paradoksalnie staram się myśleć o tym jak o błogosławieństwie. Ponieważ ta choroba kontrastów popchnęła machinę niesamowitego rozwoju osobistego i świadomości.

Dziś cieszy się, że może na nowo korzystać z radości życia, w którym nie ma alkoholu: 

Urodziłam się na nowo, przechodzę drugi raz przez dzieciństwo, dojrzewanie, wczesna dorosłość. Nie często ma się taka możliwość. Dziś przepełnia mnie wdzięczność. Dziś ta wyobrażeniowa pustka która przez lata wypełniałam alkoholem jest wypełniona miłością. Dziękuje wszystkim którzy są obecni w moim życiu. Jakkolwiek jesteście, czy daleko czy blisko, czy wspierająco czy wręcz przeciwnie. Dzięki wam się rozwijam.

To wyznanie z pewnością pomoże wielu osobom borykającym się z podobnymi problemami i być może skłoni ich do walki o swoje zdrowie i życie.

Annie Marii Stachoń życzymy dużo siły!

Zobacz także: Julia Wróblewska jest poważnie chora. Pokazała leki, które przyjmuje. W sieci zawrzało!

Anna Maria Stachoń walczy z alkoholizmem. Od dwóch lat jest w abstynencji. Podzieliła się swoją historią we poruszającym wpisie. 

Anna Maria Stachoń jest jedną z trójki dzieci Piotra Cyrwusa. W tym roku skończy 31 lat. Z wykształcenia jest aktorką, studiowała na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. 

Córka Piotra Cyrwusa walczy z alkoholizmem

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Kotońska o operacji plastycznej nosa
Instagram
Newsy
Internauci atakują Agnieszkę Kotońską: "Nos sobie zrób". Gwiazda "Gogglebox" szczerze o operacjach plastycznych

Agnieszka Kotońska z " Gogglebox. Przed telewizorem " nie od dziś walczy z krytyką w sieci. Zarzucano jej już szereg zabiegów medycyny estetycznej, nieidealną sylwetkę a także ubiór nieadekwatny do wieku. Wydawać by się mogło, że pomysły na hejt niedługo mogą się wyczerpać jednak kreatywność złośliwych internautów okazuje się być nieograniczona. Tym razem zasugerowano gwieździe TTV, że powinna zoperować swój nos. Agnieszka postanowiła zareagować, a jej odpowiedź jest mistrzowska.  Zobacz także:  Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" walczy z hejerami! "Ja też nie jestem idealna, ale...” Agnieszka Kotońska o operacjach plastycznych  Agnieszka Kotońska o dziwo bardzo chętnie wchodzi w interakcję ze swoimi krytykami. Gwiazda "Gogglebox" niejednokrotnie podkreślała, że czuje się szczęśliwa taka jaka jest, a jej aktualny wygląd jest efektem ciężkiej pracy nad sobą, której poświęciła ostatnie lata. Metamorfoza Agnieszki Kotońskiej jest spektakularna - udało jej się zrzucić ponad 30 kg i mimo tego, że wciąż nie ma idealnych wymiarów czuje się w swoim ciele doskonale i nie zamierza go ukrywać.  Pod jednym z najnowszych zdjęć, gdzie gwiazda TTV opowiada o tym, jak dobrze się czuje z opalenizną pojawił się kolejny przytyk:  Nos sobie zrób, a nie opaleniznę! Agnieszka Kotońska postanowiła nie pozostawić tej złośliwości bez komentarza i przedstawiła swoje podejście do operacji plastycznych, jednocześnie nie zostawiając na swoim hejterze suchej nitki:  Taka się urodziłam i taki nos mam, więc nie skorzystam z porady. Szkodą jest to, że nie można oceniać twojego, może miałabym wzór na ideał? Myślicie, że jest szansa na to, aby w przyszłości hejtu w sieci było coraz mniej?  Zobacz także:  Wściekła...

Michał Wójcik w błyszczącej marynarce
East News
Newsy
Michał Wójcik łamiącym głosem opowiedział o chorobie partnerki. Kabareciarz odczytał poruszający list w "Pytaniu na śniadanie"
Michał Wójcik o chorobie swojej partnerki. Partnerka Michała Wójcika ma raka.

Michał Wójcik pojawił się w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedział o dramacie swojej partnerki. Kabareciarz, którego wszyscy doskonale znają z grupy "Ani Mru-Mru" podziękował wszystkim internautom, którzy wpłacili pieniądze na leczenie jego ukochanej. Michał Wójcik nie mógł powstrzymać łez, kiedy odczytywał wiadomość napisaną przez swoją partnerkę. Wzruszenia nie ukrywali również prowadzący "Pytanie na śniadanie". Partnerka Michała Wójcika walczy z nowotworem Zaledwie kilka dni temu chyba wszystkie media poinformowały o dramacie uwielbianego przez widzów gwiazdora z kabaretu "Ani Mru-Mru". Okazało się wówczas, że ukochana kabareciarza poważnie zachorowała. U partnerki Michała Wójcika wykryto nowotwór. W sieci ruszyła zbiórka na leczenie kobiety - na leczenie i pobyt w klinice partnerka gwiazdora potrzebowała aż 150 tysięcy złotych.  Kochani, całe życie pomagałem dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka- ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc o fundusze na pobyt Jani w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz- w poruszającym nagraniu apelował Michał Wójcik.  Jak już wiemy, internauci i fani Michała Wójcika nie zawiedli i w zaledwie kilka dni zebrali całą sumę na leczenie kobiety. Dziś, w środę 8 lipca, Michał Wójcik pojawił się w programie "Pytanie na śniadanie", żeby podziękować za pomoc i wsparcie. Kabareciarz nie chciał mówić o szczegółach choroby swojej partnerki, ale powiedział, jaka była diagnoza lekarzy. Nie chcemy za bardzo mówić o tym, bo to są sprawy bardzo osobiste, natomiast ten rak jest bardzo niebezpieczny. Jest to śluzak potrójnie ujemny- powiedział Michał...

Michał Wójcik w błyszczącej marynarce
East News
Newsy
Partnerka Michała Wójcika z "Ani Mru-Mru" walczy z nowotworem! Kabareciarz ze łzami w oczach prosi o pomoc
Michał Wójcik, którego z pewnością wszyscy doskonale znają z kabaretu "Ani Mru-Mru" opublikował w sieci poruszające nagranie, w którym prosi o pomoc dla swojej partnerki

Michał Wójcik, którego z pewnością wszyscy doskonale znają z kabaretu "Ani Mru-Mru" opublikował w sieci poruszające nagranie, w którym prosi o pomoc dla swojej partnerki. Niestety, okazuje się, że ukochana Michała Wójcika zmaga się z nowotworem. Kabareciarz w krótkim filmie zwrócił się do internautów z prośbą o wsparcie finansowe leczenia Jani. Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na leczenie partnerki Michała Wójcika. Internauci ruszyli z pomocą! Dramat Michała Wójcika z "Ani Mru-Mru" Zaledwie kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym koledzy z "Ani Mru-Mru" informują o dramacie Michała Wójcika. Okazało się wówczas, że partnerka kabareciarza walczy z ciężką chorobą, a w sieci trwa zbiórka na jej leczenie.  Kochani ! Pomagamy !!!! Tym razem Michałowi.... Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno !!! Jesteście z nami ??? Każda złotówka może czynić cuda 👊❤️👊- czytamy na Facebooku.  Pod wpisem udostępniono link do zbiórki na stronie pomagam.pl to właśnie tam Michał Wójcik w poruszającym nagranie prosi internautów o pomoc finansową. Partnerka kabareciarza potrzebuje 150 tysięcy złotych na leczenie i pobyt w klinice. Kochani, całe życie pomagałem dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka- ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc o fundusze na pobyt Jani w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz- mówi Michał Wójcik.  Moc internetu jest ogromna! Dziś, po kilku dniach zbiórki okazuje się, że udało się już zebrać całą sumę! (Link do zbiórki TUTAJ ) Partnerce Michała Wójcika życzymy dużo...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner