Party Stories
Ilona Felicjańska
Newsy

Ilona Felicjańska sama zdecydowała się na odwyk w szpitalu psychiatrycznym: "Ten czas sprzyja piciu!"

Ilona Felicjańska z obawy o swoje zdrowie sama zdecydowała się na odwyk. Była modelka znów walczy z chorobą alkoholową.

Ilona Felicjańska już wiele lat temu przyznała się do uzależnienia od alkoholu. Po leczeniu udało jej się pokonać chorobę, jednak jak sama podkreślała już zawsze będzie uzależniona. Teraz okazuje się, że uzależnienie wróciło i była modelka zdecydowała, że potrzebuje pomocy, bo sama nie wygra z alkoholizmem.

Jak poinformował serwis „Plejada” Ilona Felicjańska sama zgłosiła się do jednego z warszawskich szpitali psychiatrycznych, aby zawalczyć o siebie i swoje życie. Modelka zdecydowała się nawet na napisanie szczerego listu, w którym ujawniła powody swojej decyzji.

Jestem uzależniona od alkoholu, miałam nawrót, szukałam pomocy, a w dobie obecnej kwarantanny mogłam przyjechać tylko tutaj. Nie wahałam się, bo już wiem, jak ważne jest ratować siebie!- wyznała szczerze Ilona Felicjańska.

Jakie koszmary mają gwiazdy? Sen Halinki Mlynkovej naprawdę nas przeraził! WIDEO

Co Ilona Felicjańska robi na odwyku?

Modelka czas kwarantanny postanowiła wykorzystać, aby zawalczyć o siebie i swoje zdrowie. Wydaje się, że to idealny moment, bo czas izolacji i ciągłe przebywanie w domu sprzyja zmiennym nastrojom i depresji, a co za tym idzie nawrót uzależniania jest znacznie bardziej prawdopodobny. Ilona Felicjańska podjęła jednak odważną decyzję i zgłosiła się na leczenie. W rozmowie z "Pudelkiem" przyznała, że duża czyta o nawrotach choroby alkoholowej i kończy pisać książkę na temat swojej walki z uzależnieniem:

Podczas pobytu na terapii czytam wszystkie możliwe publikacje na temat nawrotów choroby. Chcę, marzę o tym, aby ten rozdział dodać do mojej książki "Jak być niezniszczalną", bo tam go brakuje... Chcę wydać tę publikacje i chcę, aby dotarła do każdej osoby, która jej potrzebuje, a ten czas sprzyja piciu, uzależnieniom, nawrotom...  - zdradziła Ilona Felicjańska dla serwisu Pudelek.

Mamy nadzieję, że modelka wygra walkę z nałogiem.

Zobacz takżeIlona Felicjańska wyszła za mąż! Spójrzcie na piękną suknię panny młodej!

Ilona Felicjańska i Paul Montana

Ilona Felicjańska i jej maż niedawno byli bohaterami afery podczas pobytu w USA!

Ilona Felicjańska z mężem
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy w jesiennych stylizacjach na badaniu wzroku
Newsy
Cichopek, Maślak, Tadla, Felicjańska zachęcają do regularnego badania wzroku! Zobacz ZDJĘCIA!
Ilona Felicjańska
Instagram/Ilona Felicjańska
Newsy
Ilona Felicjańska wychodzi za mąż już za kilka miesięcy! Planuje też dziecko! Kim jest jej przyszły mąż?
Felicjańska potwierdza, że nikt jej nie lubi w branży
ONS
Newsy
Felicjańska wykluczona z branży. To koniec jej kariery?
Przykre ostrzeżenie dla innych

Ostatnio jeden z tabloidów sporządził ranking najbardziej obciachowych gwiazd. W zestawieniu znaleźli się celebryci, którzy nie są mile widziani na różnego typu imprezach branżowych takich jak: pokazy mody czy premiery filmowe. Listę najbardziej nielubianych celebrytów otwiera Ilona Felicjańska (zobacz: Oto najbardziej obciachowe gwiazdy ) . Była modelka w rozmowie z tygodnikiem "Wprost", którego udzieliła na potrzeby artykułu "Pijane na szczycie". - Show-biznes jest bezlitosny. Kiedy wyznałam głośno, że jestem uzależniona od alkoholu i zrobię wszystko, aby walczyć z nałogiem, została wykluczona ze środowiska. Telefon milczał, koleżanki z branży odmawiały pozowania ze mną do zdjęć. Śmietanka towarzyska chce się bawić i nie potrzebuje kogoś, kto będzie przeszkadzać w zabawie, nazywając rzeczy po imieniu - wyżaliła się celebrytka. Wyznania Ilony kolejny raz potwierdzają tylko teorię, że show-biznes jest jak dżungla. Przetrwają w nim tylko najsilniejsze osoby, a jeśli komuś podwinie się noga i trafi na czarną listę celebrytów, to raczej nie ma co liczyć na drugą szansę. Felicjańska od lat się nie poddaje i mimo ostrej krytyki, nawet już najlepszych koleżanek z branży, cały czas próbuje istnieć w mediach. Nabrała dystansu i z czasem uodporniła się na wszystkie docinki. A przynajmniej tak twierdzi . My mamy na ten temat nieco odmienne zdanie. Przypomnijmy: Felicjańska obrzuca Korwin błotem za... uznanie jej za "klapę roku"

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner