Fabienne Wiśniewska i Mandaryna
ONS.pl
Newsy

Córka Michała Wiśniewskiego chciała zmienić imię! "Rodzice się nawet zgodzili" 

Córka Michała Wiśniewskiego, Fabienne, ma już 17 lat! Postanowiła szczerze opowiedzieć o dzieciństwie i dorastaniu w cieniu sławnych rodziców. Nie zawsze było łatwo.

Córka Michała Wiśniewskiego, Fabienne udzieliła swojego pierwszego, tak długiego wywiadu. Córka założyciela zespołu "Ich Troje" i Mandaryny od samego początku musiała sobie radzić ze sławą swoich rodziców. Jak wspomina, to że jej mama i tata są osobami publicznymi, pamięta od zawsze. Przypadkowi ludzie proszących o autografy, albo paparazzi jadący za samochodem jej mamy to była codzienność. Koniec końców Fabienne dobrze poradziła sobie z popularnością rodziców, większy kłopot mieli z tym rówieśnicy, którzy w szkole dali jej nieźle popalić. 

Piąta żona Michała Wiśniewskiego unika show-biznesu. Wszystko przez jego byłe!

Fabienne Wiśniewska o swojej szkole: "Dręczyli mnie, dogadywali"

Fabienne Wiśniewska przyznała, że nie miała łatwo w szkole. Problemy zaczęły się w starszych klasach, gdy wiek "nie pozwalał" już na donoszenie na swoich prześladowców, a z kolei oni nie znali żadnego umiaru w wyśmiewaniu się i dogadywaniu. Fabienne spotkała się ze złym traktowaniem, ponieważ nikt nie chciał jej poznać, a oceniał przez pryzmat rodziców.

Jak zmieniałam szkołę, to ludzie negatywnie na mnie reagowali. Patrzyli na mnie przez pryzmat rodziców. Zanim poznałam kolegów i koleżanki z klasy, na grupie szkolnej pojawiały się wyzwiska pod moim adresem. Wyzywali mnie nawet z powodu mojego imienia. Od tego się tak naprawdę to wszystko zaczęło - mówi Fabienne dla "Plejady.pl"

Fabienne nie miała możliwości pożalić się nauczycielom. W szkole było bardzo dużo uczniów, a nauczyciele nie reagowali na to, co się działo między młodymi ludźmi. Fabienne Wiśniewska przyznała jednak, że nie sygnalizowała też swojego kłopotu, po prostu zaczęła opuszczać lekcje:

Nauczyciele nie reagowali w żaden sposób, ale też nie sygnalizowałam tego. Wynikało to ze stresu. Może trochę ze strachu. Bałam się, że powiedzą coś w stylu: "To minie". Ja też mam taki charakter, że nie chciałam donosić na innych ludzi i robić z siebie ofiarę. To zresztą już nie jest ten wiek, żeby skarżyć się nauczycielom.

Fabienne opuszczała zajęcia, o czym dowiedziała się jej mama. Wtedy wszystko wyszło na jaw i wspólnie podjęły decyzję o zmianie szkoły, która okazała się być na szczęście strzałem w dziesiątkę!

Mandaryna była i jest bardzo dużym wsparciem dla swoich dzieci. Fabienne nazywa nawet mamę "nadopiekuńczą".  

Rodzice są dla mnie wielkim wsparciem, nigdy nie wywierali na mnie presji. Cokolwiek bym nie chciała robić, wiem, że oni będą starali się pomóc mi w osiągnięciu samorealizacji. Chcą, żebym robiła to, co mi się podoba - mówiła w wywiadzie dla "Plejady.pl".

Mandaryna z córką Fabienne Wiśniewska
EastNews

Jak córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny radzi sobie z oryginalnym imieniem?

A co z imieniem Fabienne? Michałowi Wiśniewskiemu nie raz oberwało się za to, że nazywa swoje dzieci oryginalnie. Sama Fabienne nie miała ze swoim imieniem łatwo. Po pierwsze nie wiele osób umie je wymówić, po drugie jest ono przedmiotem żartów w szkole. Kiedyś nawet wpadła na pomysł, by zmienić imię, ale ostatecznie tego nie zrobiła, dlaczego?

To jest bardzo ciężka sprawa. Zawsze stresuję się, jak na jakichś eventach odczytują moje imię, czy zrobią to dobrze. W szkole też miałam takie sytuacje, że nauczyciele przekręcali moje imię. Kiedy ich poprawiałam, oni i tak mówili po swojemu. Ale przyzwyczaiłam się też do tego imienia. Miałam taki moment, że chciałam je zmienić. Rodzice się nawet zgodzili. Po czasie uznałam, że skoro w gronie najbliższych cały czas będę Fabienne i raczej nikt nie będzie się do mnie zwracał nowym imieniem, to nie ma większego sensu. Przeżyję - śmieje się córka Michała Wiśniewskiego. 

Fabienne przebrnąwszy przez szkolne upokorzenia, uznała, że jej imię zwyczajnie do niej pasuje i dobrze się z nim czuje. Nastolatka w wywiadzie okazała się być bardzo dojrzałą i wiele rozumiejącą młodą kobietą. 

Zobacz także: Żona Michała Wiśniewskiego też została mamą po raz piąty! Artysta pokazał urocze zdjęcie

Fabienne Wiśniewska ma już 18 lat! Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny przeszła przez szkolne piekło z powodu sławy swoich rodziców i oryginalnego imienia. Na szczęście młoda dziewczyna podeszła do tych prześladowań z dystansem i ostre słowa, choć sprawiały przykrość, nie wpłynęły na nią znacząco. 

Fabienne Wiśniewska przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów
Instagram

Fabienne ma wspaniały kontakt ze swoim rodzeństwem. Z Xavierem, który jest jej bratem rodzonym łączy ją bardzo bliska relacja, z Etiennette i Vievienne Vienną także się lubią. Gdy w tym roku na świat przyszedł kolejny braciszek Falco, Fabienne od razu złapała z nim bliski kontakt, aż sam Michał Wiśniewski był tym zaskoczony!

Fabienne Wiśniewska z Falco
Instagram

Fabienne Wiśniewska zdecydowała już, że podejmie się studiów na Akademii Sztuk Pięknych. Córka Michała Wiśniewskiego śmieje się, że nie oszuka przeznaczenia i tego, że jest z artystycznej rodziny. "Sama z siebie wybrałam kierunek artystyczny. Mój brat Xavier zresztą tak samo. Wydaje mi się, że przez to, że rodzice są w świecie artystycznym, dają dobre porady na temat tego, jak się w nim poruszać. Są moją podporą" - zapewnia w wywiadzie dla "Plejady.pl" 18-latka.

Fabienne Wiśniewska i Falco Amadeus
m_wisniewski1972

Córka Michała Wiśniewskiego nagrała singiel
Newsy
Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę! Będzie hit? Posłuchaj! 
Córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne Wiśniewska, nagrała piosenkę. Jak wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Kto by się spodziewał! 12-letnia córka Michała Wiśniewskiego wydała singiel! W sieci pojawiła się właśnie nowa piosenka (wraz z teledyskiem) Vivienne Wiśniewskiej! Czy młoda wokalistka zrobi tak wielką karierę jak jej tata? Posłuchajcie sami! Córka Michała Wiśniewskiego została wokalistką! Vivienne Vienna Wiśniewska to najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego z jego małżeństwa z Anną Świątczak. Dziewczynka ma 12 lat, ale jak widać, już wie, co chce robić w życiu - śpiewać, podobnie jak jej słynni rodzice! Jej pierwszy singiel nosi tytuł "Nie straszne strachy" i już podbija serca słuchaczy, zwłaszcza fanów zespołu Ich Troje! Za muzykę i słowa odpowiada Igor Jaszczuk, który pisał utwory m.in. dla Stanisława Soyki, Violetty Villas czy Justyny Steczkowskiej. Będzie hit? Co robią dzieci Michała Wiśniewskiego? Michał Wiśniewski ma czworo dzieci, a wedle wszelkich plotek już wkrótce zostanie tatą po raz piąty. Jego najstarszy syn, Xavier, pomaga mu przy koncertach, zaś Fabienne Marta poszła w ślady mamy, Mandaryny, i interesuje się tańcem.  Córka Michała ma 12 lat i nagrała swój pierwszy singiel! Posłuchajcie! Będzie hit?  

Michał Wiśniewski i Marta Wiśniewska w programie "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy
Mandaryna wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu! Zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po ojcu!
Mandaryna wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu! Zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po ojcu!

Marta Wiśniewska zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po Michale Wiśniewskim. Takiego komentarza lider zespołu "Ich Troje" z pewnością się nie spodziewał! Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez wiele lat. Poznali się w 2000 roku, a dwa lata później wzięła ślub cywilny. Marta była drugą żoną wokalisty- razem wystąpili w reality-show "Jestem jaki jestem" i doczekali się dwójki dzieci. Niestety, małżeństwo Mandaryny i Michała Wiśniewskiego zakończyło się w 2006 roku. Od tamtej chwili minęło sporo czasu, a ich dzieci są już nastolatkami. Teraz Marta Wiśniewska zdradziła, co  Fabienne i Xavier odziedziczyli po swoim ojcu... Marta Wiśniewska wbija szpilę byłemu mężowi Dzieci Marty Wiśniewskiej i lidera zespołu "Ich Troje" mają już 16 i 17 lat. Teraz Mandaryna zdradziła, co po swoich rodzicach odziedziczyli Fabienne i Xavier. Mają więcej cech Michała czy jednak Marty? Zobaczcie, co powiedziała dumna mama!  Myślę, że mają trochę ze mnie, trochę z Michała, ale w ogóle nie rozpatruję tego w takich kategoriach, bo oni wzięli z nas, to co najlepsze, więc to jest najfajniejsze- powiedziała w rozmowie z Wideoportalem. W dalszej częścu komentarza Mandaryna wbiła szpilę byłemu mężowi.  Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają, są mili, nie są pyskaci, więc chyba niewiele- oceniła Marta Wiśniewska. Myślicie, że Michał Wiśniewski odpowie byłej żonie?  Zobacz także:   Michał i Xavier Wiśniewscy o swojej relacji, alkoholu i życiu w patchworkowej rodzinie Marta Wiśniewska zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po...

Michał Wiśniewski
Newsy
Córka Michała Wiśniewskiego przeszła szokującą metamorfozę! Idzie w ślady ojca?
Córka Michała Wiśniewskiego przeszła szokującą metamorfozę! Idzie w ślady ojca?

Fabienne Wiśniewska zafundowała sobie na kwarantannie odważną metamorfozę! W takim wydaniu coraz bardziej przypomina swojego ojca Michała Wiśniewskiego . Nastolatka zdecydowała się na mocny kolor włosów oraz kolczyk w nosie. Zobaczcie efekty.  Zobacz także:  Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę! Będzie hit? Posłuchaj! Fabienne Wiśniewska zafarbowała włosy i zafundowała sobie piercing  O dzieciach Michała Wiśniewskiego w ostatnim czasie jest bardzo głośnio. Vivienne Wiśniewska wydała swój pierwszy teledysk a niedługo później Etiennette wzięła udział w #hot16challenge2 prezentując swoje zdolności wokalne. Wykonanie nastolatki trafiło w gust odbiorców. Kto wie, może w przyszłości jeszcze nie raz usłyszymy jej muzyczne propozycje!  Dużo zmian również u najstarszej córki muzyka. Fabienne Wiśniewska postawiła na odważną metamorfozę. Nie ma śladu już po jej naturalnym kolorze włosów. Aktualnie zdecydowała się na włosy w odcieniu różu i fioletu. Ma również kolczyk w nosie. Czy zamiłowanie do piercingu odziedziczyła po swoim ojcu? A może to tylko chwilowy dodatek do wizerunku? Jak oceniacie jej nowy wizerunek?  Zobacz także:  Córka Michała Wiśniewskiego rapuje w #hot16challenge2! Zawstydziła dorosłych artystów? Fabienne Wiśniewska zmieniła kolor włosów. Postawiła na odważny look oraz zdecydowała się na kolczyk w nosie.  Czy najstarsza córka Michała Wiśniewskiego jest do niego podobna?   

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner