Pola Lis w białej koszuli

Pola Lis została dziennikarką?! Kinga Rusin jest bardzo dumna z córki!

Pola Lis w białej koszuli

Pola Lis została dziennikarką? Kinga Rusin jest bardzo dumna ze swojej córki, która na poważnie zajęła się dziennikarstwem. Dziewczyna od zawsze chciała pójść w ślady rodziców, dlatego wyjechała na studia do Stanów Zjednoczonych, gdzie uczy się zawodu dziennikarza. Pola Lis bardzo interesuje się sportem i wiele razy zamieszczała na swoim Instagramie zdjęcia z Tomaszem Lisem na przykład z różnych meczów. Teraz przyszedł czas, aby połączyć dwie pasje. Córka dwojga dziennikarzy napisała swój pierwszy artykuł dla jednego z dużych portali sportowych, a Kinga Rusin nie może wyjść z dumy:

Najważniejsze w życiu to mieć jakąś pasję! Tak zawsze mówiłam i mówię moim dzieciom. Chyba wzięły to sobie do serca sądząc po tekście, który właśnie opublikowała moja córka Pola. Ciekawe czy będziecie zaskoczeni tym, co ją totalnie pochłania i o czym może mówić godzinami i bez przerwy 😉?

Czy Pola Lis powinna iść w ślady rodziców, czy może zająć się czymś innym? Młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa postanowiła zająć się modelingiem i już odnosi w tej branży sukcesy. Iga Lis wzięła udział w pokazie MMC i wystąpiła w kampanii La Manii.

 

Zobacz: Kinga Rusin zabrała córkę Igę na święta w góry. Widoki powalają! Nie są to jednak Alpy, lecz... Będziecie zakoczeni!

 

Kinga Rusin jest dumna z córki Poli Lis

Pola Lis studiuje dziennikarstwo w Stanach Zjednoczonych

Pola Lis będzie studiować w USA
Instagram

Więcej na temat Kinga Rusin Tomasz Lis Pola Lis
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13