Joanna Krupa od zeszłego roku spełnia się w roli mamy. Małej Ashy-Leigh poświęciła cały swój czas. Modelka nie zrezygnowała z aktywności w sieci, często publikuje tam swoje zdjęcia z pociechą. Internauci uwielbiają ten duet! Młoda mama zauważyła podobieństwo córeczki do popularnego niemowlęcia ze słoiczków z jedzeniem dla dzieci. Czy Joanna Krupa chciałaby, aby Asha-Leigh została dziecięcą gwiazdą?

Reklama

Zobacz także: Nowe zdjęcie Joanny Krupy z córeczką wzruszyło fanów gwiazdy. Mała Asha-Leigh jest dla modelki całym światem!

Córka Joanny Krupy zostanie dziecięcą gwiazda?

Joanna Krupa ciężko pracowała na to, aby osiągnąć swój sukces. Dziś medialne życie jest dla niej codziennością, chociaż po urodzeniu córeczki chwilowo zmniejszyła ilość aktywności zawodowych. Cały swój czas poświęciła córeczce.

Asha-Leigh jest prawdziwą gwiazdą na Instagramie mamy. Momentalnie skradła serca nie tylko swoich rodziców ale również internautów. Pozowanie do zdjęć zdecydowanie odziedziczyła po pięknej mamie. Joanna zauważyła podobieństwo dziewczynki do popularnego niemowlęcia, które stało się znakiem rozpoznawczym Gerbera.

The next @gerber baby? #gerberphotosearch2020 - zapytała zestawiając popularne zdjęcie z fotką córeczki.

W ramach ciekawostek warto wspomnieć, że dzieckiem, które stało się znakiem rozpoznawczym Gerbera jest Ann Turner Cook, która w tym roku skończy już 94 lata! Jej podobizna trafiła na słoiczki w 1931 roku, w wyniku konkursu marki, która wówczas poszukiwała nowej twarzy dla swojej firmy. Sam portret powstał w 1927 roku, kiedy Ann miała zaledwie 4 miesiące.

Zobacz także

Też widzicie podobieństwo pomiędzy malutką Ann a Ashą-Leigh? Malutka córeczka Joanny Krupy była by godną następczynią! Szczególnie, że kamera ją kocha już od pierwszych miesięcy życia :) Myślicie, że Joanna Krupa zdecyduje się na to, aby jej córeczka została dziecięcą gwiazdą?

Zobacz także: Kinga Rusin odwiedziła córkę Joanny Krupy! W sieci pojawiło się urocze zdjęcie

Asha-Leigh zostanie nową twarzą jedzenia dla dzieci marki Gerber? Joanna Krupa widzi w córeczce ogromne podobieństwo. Czy znana mama będzie chciała, aby jej córeczka została dziecięcą gwiazdą?

Popularna twarz niemowlaka, którą znamy ze słoiczków Gerbera należy do Ann Turner Cook, która w tym roku będzie obchodziła już 94 urodziny! To niesamowite!

Córeczka Joanny Krupy zdecydowanie skradła serca odbiorców modelki. Internauci uwielbiają oglądać jej zdjęcia.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama