Córeczka Joanny Krupy skradła już serca tysięcy fanów swojej mamy! Wielbiciele modelki z niecierpliwością czekają na kolejne zdjęcie jej małej pociechy, która jest naprawdę uroczym maleństwem. Wiele osób jest zauroczonych dziewczynką i wygląda na to, że kolejna osoba zakochała się w tej wspaniałej istotce!

Reklama

Joanna Krupa i Asha-Leigh kilka dni temu miały wyjątkowego gościa. Wizyta została udokumentowana pamiątkowym zdjęciem i opublikowana w mediach społecznościowych. Tak, odwiedziła ją Kinga Rusin!

Zobacz także: Córeczka Joanny Krupy znowu skradła serca fanów! To zdjęcie jest prawdziwym hitem!

Kinga Rusin na zdjęciu z Joanną Krupą i jej córeczką

Joanna Krupa należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się zdjęciami swojej pociechy w mediach społecznościowych. Asha-Leigh jest już małą gwiazdą, którą pokochały tysiące internautów. Zabawne filmiki i urocze zdjęcia z dziewczynką szybko stają się hitami w sieci. Ciekawe, czy podobnie będzie z tym zdjęciem!

Kilka dni temu w rezydencji Joanny Krupy w Los Angeles zjawiła się Kinga Rusin! Prezenterka zapozowała razem z Joanną Krupą i jej słodką córeczką do zdjęcia. Modelka oczywiście pochwaliła się swoim gościem w mediach społecznościowych.

Zobacz także

Idealny dzień dla mnie spędzić czas z tak wspaniałym Człowiekiem, który walczy o Lepszy Los tych co nie umia Sami się obronić. Fajnie mieć kolo siebie takich przyjaciół jak @kingarusin - podpisała zdjęcie modelka.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach Kinga Rusin zyskała ogromny rozgłos, a wszystko za sprawą jednego wpisu w mediach społecznościowych. Post dziennikarki, dotyczący relacji z imprezy po Oscarach oraz zdjęcie z Adele obiegły internet i serwisy informacyjne na całym świecie. Do dziennikarki zaczęły odzywać się nie tylko polskie, ale i zagraniczne media. W internecie pojawiło się także mnóstwo memów, a sama prezenterka przyznała, że nie spodziewała się aż takiej burzy z powodu jej relacji. Kinga Rusin zdecydowała się usunąć swój wpis, jednak internet w dalszym ciągu nie zapomina! :)

Niewątpliwie Asha-Leigh zyskała nową, fantastyczną ciocię!

Kinga Rusin od kilku dni jest na językach całego świata! W środowy wieczór dziennikarka zamieściła wpis, w którym skomentowała całą sytuację po usunięciu zdjęcia z Adele! Od momentu zamieszczenia głośnego wpisu, prezenterka najwyraźniej nie ma chwili spokoju i musi odpowiadać na setki wiadomości!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama