Joanna Krupa z córką
Instagram

Nowe zdjęcie Joanny Krupy z córeczką wzruszyło fanów gwiazdy. Mała Asha-Leigh jest dla modelki całym światem!

Joanna Krupa z córką
Instagram

Joanna Krupa odkąd została mamą w pełni oddaje się macierzyństwu. Mała Asha-Leigh kompletnie odmieniła życie pięknej modelki, która poświęca swojej córeczce każdą chwilę. Gwiazda wycofała się z życia zawodowego, aby móc w pełni oddać się opiece nad maleństwem. Najnowsze zdjęcie Joanny Krupy, które prowadząca "Top Model" zamieściła w mediach społecznościowych wzruszyło jej fanów. Widać, że Asha-Leigh jest dla modelki całym światem! 

Zobacz także: Zdjęcie śpiącej Joanny Krupy z córką podczas "Super Bowl" podbija sieć! To trzeba zobaczyć

Zdjęcie Joanny Krupy z córeczką wzruszyło fanów

Joanna Krupa została mamą na początku listopada 2019 roku. Od tamtej pory w pełni poświęca się macierzyństwu i zrezygnowała z obowiązków zawodowych. Gwiazda skupia się na czerpaniu radości z bycia mamą i zdobywa nowe, piękne doświadczenia. Często też publikuje zdjęcia ze swoją pociechą, które zawsze spotykają się z ciepłym przyjęciem przez fanów gwiazdy. 

Najnowsza fotografia Joanny Krupy z córeczką jest niezwykle wzruszająca. Modelka trzyma swoją córeczkę na rękach i czule całuje ją po malutkiej dłoni. Widać, że macierzyństwo bardzo zmieniło życie gwiazdy. Sama Joanna Krupa we wpisie pod zdjęciem przyznała, że teraz odkrywa świat na nowo!

Bycie mamą mojej malutkiej córeczki jest dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Każdy dzień jest inny i razem odkrywamy Świat na nowo, bo dla Ashi wszystko jest nowe!🙈👶👣Każdy moment jest wyjątkowy. ❤ Mała rośnie, a poranki, południa i wieczory wypełniają buziaki, noski, kołysanie, ale też i karmienie, przewijanie, mycie, wspólne odsypianie❤ Uwielbiam kiedy Asha się śmieje. 😍  - czytamy we wpisie Joanny Krupy. 

Fani nie kryją zachwytu nad nowym zdjęciem Joanny z córką o czym dali znać w komentarzach pod postem. 

- Wspaniale wyglądacie 😁

- Cudowny okres pani Joanno❤️

- Jak uroczo

- Cudowną masz ta córeczkę, kiedy sie śmieje to jest urocza, śliczna wprost. A ja zawsze myslalam, ze nie przepadam za dziecmi, a jak patrze na Twojego kurczaczka to mi serce mięknie 😍🤷‍♀️

- Wygladacie pieknie,widac ze macierzynstwo odkrylo nowe poklady uczuc,cudownie Joasiu😍❤️😘 - piszą zachwyceni fani modelki.

My także nie możemy oderwać wzroku od tego zdjęcia. Widać, że Joanna jest spełniona i niezwykle szczęśliwa. Mała Asha-Leigh kompletnie odmieniła jej życie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bycie mamą mojej malutkiej córeczki jest dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Każdy dzień jest inny i razem odkrywamy Świat na nowo, bo dla Ashi wszystko jest nowe!🙈👶👣Każdy moment jest wyjątkowy. ❤ Mała rośnie, a poranki, południa i wieczory wypełniają buziaki, noski, kołysanie, ale też i karmienie, przewijanie, mycie, wspólne odsypianie❤ Uwielbiam kiedy Asha się śmieje. 😍 @kinderkraftofficial Nie zawsze jest easy, dlatego cieszę się, że mam wokół siebie pomocników, którzy ułatwiają codzienność i pozwalają mi się skupić na tym, co najważniejsze. Zobaczcie, jakie produkty wybrałam, aby było po prostu łatwiej! https://discover.kinderkraft.com/ambassador #Kinderkraft #discovertheworldtogether #ambassador #Kinderkraftunimo #młodamama #coreczkamamusi #happymom #parenting #growingup #babygirl #daddysgirl #love #home #photoshoot #familylife

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa odłożyła swoje zawodowe plany, aby w pełni móc poświęcić się macierzyństwu

Joanna Krupa pokazała wózek córki
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17