bez_nazwy.png
Newsy

Co on ma na głowie?!!! Michał Piróg zdetronizował samą Patricię Kazadi, królową nakryć głowy

Wyglądał bardzo oryginalnie

Finałowy odcinek przyniósł nam kilku zwycięzców w 8. edycji „You Can Dance”. Mateusz Sobecko wytańczył sobie 100 tys. zł i kurs tańca w Nowym Jorku.

Particia Kazadi w końcu przezwyciężyła swoją słabość do przekombinowanych nakryć głowy i peruk i pokazała nową fryzurę na G.I. Jane.

Michał Piróg pobił Patricię Kazadi i bezapelacyjnie teraz to on jest numerem jeden w kategorii „Ozdoby i nakrycia głowy: im dziwniej tym lepiej”. Od jego misternych konstrukcji inspirowanych ozdobami hinduskich kobiet nie mogliśmy oderwać wzroku i w półfinale, i w finale „You Can Dance”.

A może Michał Piróg startował w castingu do filmu Mad Max? Jak sądzicie, pasowałby?
All-ONS_2123666-Michal_Pirog.jpg

clipboard.jpg
ONS
Newsy
Prióg wariuje na kolanach Egurroli
Co oni wyprawiają?!

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa VII edycji programu "You Can Dance", na której tradycyjnie nie zabrakło emocji. Oprócz prezentacji uczestników, którzy wyraźnie byli zestresowani swoim pierwszym poważnym spotkaniem z dziennikarzami, napiętą atmosferę rozluźniało jury. Michał Piróg , Agustin Egurrola i Kinga Rusin z dystansem podeszli do powierzonych im przez Patricię Kazadi zadań tanecznych. Kazadi poprosiła jurorów żeby zatańczyli tango, ale żaden z nich nie był tym zainteresowany. Na scenę wyrwał się Michał Piróg, który zamiast poważnego tańca wybrał frywolny jazz. Po chwili dołączyła do niego Kina Rusin, która mimo niewygodnej do tańca stylizacji poradziła sobie bardzo dobrze i przy okazji utarła nosa tym, którzy dotychczas twierdzili, że nie ma do siebie dystansu. Niewzruszony sytuacją był Agustin Egurrola, co szybko zauważył Piróg. Michał podbiegł do kolegi z programu i siadł okrakiem na jego kolanach szalejąc w rytm muzyki . Oj, działo się. Zobaczcie galerię zdjęć z dąsów-pląsów "świętej trójcy" "You Can Dance":

allons_1321335.jpg
ONS
Newsy
Co Piróg wyprawia na kolanach Egurroli?
Panowie szaleją na krzesełku

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa VII edycji programu "You Can Dance", na której tradycyjnie nie zabrakło emocji. Oprócz prezentacji uczestników, którzy wyraźnie byli zestresowani swoim pierwszym poważnym spotkaniem z dziennikarzami, napiętą atmosferę rozluźniało jury. Michał Piróg , Agustin Egurrola i Kinga Rusin z dystansem podeszli do powierzonych im przez Patricię Kazadi zadań tanecznych. Kazadi poprosiła jurorów żeby zatańczyli tango, ale żaden z nich nie był tym zainteresowany. Na scenę wyrwał się Michał Piróg, który zamiast poważnego tańca wybrał frywolny jazz. Po chwili dołączyła do niego Kina Rusin, która mimo niewygodnej do tańca stylizacji poradziła sobie bardzo dobrze i przy okazji utarła nosa tym, którzy dotychczas twierdzili, że nie ma do siebie dystansu. Niewzruszony sytuacją był Agustin Egurrola, co szybko zauważył Piróg. Michał podbiegł do kolegi z programu i siadł okrakiem na jego kolanach szalejąc w rytm muzyki . Oj, działo się. Zobaczcie to wszystko na naszym wideo.

Kinga Rusin na planie You Can Dance
Instagram
Newsy
You Can Dance wraca do telewizji. Rusin pokazała pierwsze zdjęcie z sesji
Będzie największą gwiazdą?

Powrót You Can Dance na antenę TVN cieszy wielu fanów tanecznego show, ale przede wszystkim jego największe gwiazdy, z Kingą Rusin na czele. W programie dojdzie do pewnych zmian, jednak o swoją posadę mogą być również bezpieczni Michał Piróg i Agustin Egurolla. Przypomnijmy:  Michał Piróg zdradził pierwsze szczegóły powrotu You Can Dance. Ma kilka smutnych informacji Już niedługo rozpoczną się pierwsze castingi do programu, na których będą mogli wykazać się najlepsi tancerze w Polsce. Jurorzy zaś powoli przygotowują się powoli do sesji zdjęciowych promujących show. Na Instagramie Kingi Rusin pojawiło się już pierwsze zdjęcie z przygotowań do spotu. Dziennikarką zajmują się oczywiście profesjonalne charakteryzatorki, spodziewać się możemy więc sesji na najwyższym poziomie. Czekacie na nową edycję You Can Dance? Zobacz: Córki Rusin bardzo za nią tęsknią. Udowodniła to na Instagramie   Kinga Rusin na wakacjach:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner