Partnerki książąt. Co łączy Meghan Markle i Kate Middleton?
1/9

Zjawiskowa uroda, modne stylizacje i czynna działalność charytatywna - synowie księżnej Diany ewidentnie mają podobny gust! Odkąd Pałac Kensington oficjalnie potwierdził informację o związku Harry'ego, nie ma dnia, aby jego wybranka, Meghan Markle, nie była porównywana do księżnej Kate. Wbrew pozorom, obie panie mają wiele wspólnego i nie chodzi tu wyłącznie o podobny styl! A co jeszcze? Zobaczcie naszą galerię.

 

Zobacz także: Co się dzieje z księżną Kate? Jak się czuje w ciąży? Wiemy, kiedy wróci do swoich obowiązków!

2/9

Zarówno Meghan, jak i Kate uwielbiają sztukę. Przyszła żona księcia Harry'ego studiowała wiedzę o teatrze, co zapoczątkowało jej aktorską karierę w Hollywood. 

3/9

Księżna natomiast jest absolwentką historii sztuki na St. Andrews University. To tam poznała księcia Williama!

4/9

Rodzice Kate i Meghan w przeszłości związani byli z  przemysłem turystycznym. Doria Radlan, matka Meghan, była agentką jednego z biur podróży, czym zaszczepiła w córce zamiłowanie do odkrywania nowych miejsc.  

5/9

Z kolei Carol Middleton pracowała jako hostessa dla brytyjskich linii lotniczych, gdzie poznała obecnego męża i ojca Kate, Michaela Middletona.  

6/9
EastNews

Podobnie jak Kate, Meghan także próbowała swoich sił w przemyśle eventowym! Zanim została aktorką, pracowała jako kaligraf w firmie produkującej zaproszenia ślubne. Przygotowywała je m. in. na ślub Robina Thicke i Pauli Patton. 

7/9
EastNews

Gdy nie była jeszcze księżną, Kate pomagała rodzicom w prowadzeniu firmy wysyłkowej, sprzedającej zastawy stołowe na imprezy okolicznościowe. Middleton odpowiedzialna była za dział dziecięcy, oferujący dekoracje na popularne w Wielkiej Brytanii baby showers. 

8/9
Meghan Markle
Instagram Meghan Markle

Meghan Markle chętnie udziela się charytatywnie...

9/9
Księżna Kate
East News

...podobnie jak Kate

Więcej na temat Kate Middleton Meghan Markle