Odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie są już parą, muszą dzielić pomiędzy sobą opiekę nad dziećmi. Tym razem troskliwy tata zabrał Helenkę i Adama w odległą podróż, bo aż do Ameryki. Fani zastanawiali się co na to aktorka. Katarzyna Cichopek zabrała głos w sprawie, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Reklama

Katarzyna Cichopek na temat wakacji w Ameryce Marcina Hakiela

Po rozpadzie 17-letniej, medialnej relacji, życie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela obróciło się do góry nogami. Od tego momentu jednak minęły już trzy miesiące, a każde z nich próbuje układać swoje życie na nowo. Podczas gdy przepracowana Katarzyna Cichopek nie ma ani chwili wolnego i zajmują ją praca na trzech planach zdjęciowych - "You Can Dance", "Pytaniu na śniadanie" i "M jak miłość", w życiu tancerza także sporo się dzieje. Ostatnio odkrył on nową pasję, jaką jest boks i otworzył kolejną szkołę tańca na terenie Warszawy. Wszystko wskazuje także na to, że Marcin Hakiel ma nową partnerkę, którą poznał przez internet. Pomimo licznych zmian w jego życiu tancerz nie zapomina o swoich ukochanych pociechach. Okazuje się, że Marcin Hakiel podbija Stany Zjednoczone razem z dziećmi. Czy aktorka czuje się zaniepokojona odległością, jaka dzieli ją z dziećmi. Czy jest w stałym kontakcie z Marcinem Hakielem? Opowiedziała w rozmowie z portalem Pomponik.pl:

- Oczywiście, że się kontaktuję, ale jestem spokojna. Są ze swoim tatą, wiem, że świetnie się bawią i to jest dla mnie najważniejsze. Oczywiście znam szczegóły wyjazdu, bo to są moje dzieci i muszę wiedzieć, gdzie się znajdują i co będą mniej więcej robiły, natomiast oczywiście jest też spontan i nie da się wszystkiego zaplanować. Jesteśmy w stałym kontakcie z dzieciakami i cieszę się, że mogą zwiedzać świat - zdradziła aktorka

Instagram/KATARZYNA CICHOPEK

Zobacz także: Marcin Hakiel zdradził plany wobec nowej partnerki. Chce uniknąć jednego!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od zawsze kochali odległe podróże, na które zabierali swoje pociechy. Wspólnie odwiedzili między innymi Dominikanę i Seszele. Sama aktorka natomiast tuż po rozstaniu pozwoliła sobie na wypad na malownicze Malediwy. Katarzyna Cichopek nie ukrywa, że cieszy się, że tancerz kontynuuje ich tradycje i zaszczepia w dzieciach pasję do podróży:

- Dla mnie to jest naprawdę wielka wartość, którą, mam nadzieję, ja im trochę zaszczepiłam, bo od zawsze podróżowaliśmy i cieszę się, że Marcin teraz kontynuuje naszą rodzinną tradycję

Zobacz także: "You Can Dance": Kasia Cichopek i Ida Nowakowska mają spięcia na planie? "Jesteśmy tylko ludźmi"

Zobacz także
Reklama

Wszystko więc wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek nie ma powodów do zmartwień - tym bardziej, że Marcin Hakiel spełnił marzenie swoich dzieci, zabierając ich do filmowego parku Universal Studios Hollywood! Poza tym na pociechy medialnej pary czekała masa atrakcji, typowych dla Ameryki. Marcin Hakiel wspólnie z Helenką i Adamem zwiedził Kalifornię i Los Angeles. Nie zabrakło także lokalnych, amerykańskich przysmaków i zdjęć z prawdziwymi legendami w muzeum figur. Tancerz nadal nie próżnuje, a w Ameryce spędza naprawdę owocny czas z dzieciakami, zyskując miano super taty, natomiast jego pociechy niezapomniane wspomnienia na całe życie.

Instagram @marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama