Niedawno Marcin Hakiel postanowił wykorzystać sezon letni, zabierając swoje dzieci na dłuższą wycieczkę po Stanach Zjednoczonych. Instruktor tańca wraz z Helenką i Adasiem podczas wyjazdu mogli m.in. spróbować tradycyjnych amerykańskich przysmaków, które mogli widzieć w serialach Netfliksa, a także sfotografować się z największymi gwiazdami Hollywood. Widać, że Kalifornia zrobiła spore wrażenie na pociechach tancerza. To jednak nie wszystko. Marcin Hakiel przygotował im coś specjalnego!

Reklama

Marcin Hakiel zabrał dzieci do krainy marzeń! "Też się świetnie bawiłem!"

W lipcu Marcin Hakiel podbija Stany Zjednoczone razem z dziećmi. Za instruktorem tańca i jego pociechami już masa atrakcji: prawdziwe amerykańskie naleśniki, figury legend (jak Marilyn Monroe)... Na pewno nie nudzili się podczas pobytu w Kalifornii. Zwłaszcza, że gwiazdor wraz z Helenką i Adasiem zwiedzili też San Fernando Valley w hrabstwie Los Angeles. Na pewną rzecz czekali z wypiekami na twarzy. Ich marzenie wreszcie się spełniło!

Zobacz także: Marcin Hakiel pokazuje wakacyjne zdjęcie. Fanka natomiast wypomina mu... wpadkę!

Marzenie dzieciaków spełnione, ale muszę przyznać, że ja też się świetnie bawiłem - napisał na Instagramie Marcin Hakiel.

Instagram @marcinhakiel

Były partner Katarzyny Cichopek nie mógł nie skorzystać z tej okazji i spełnił marzenie dzieci, zabierając ich do parku filmowego Universal Studios Hollywood. To właśnie wytwórnia Universal Studios Entertainment odpowiada za tak kultowe filmy jak "Szczęki", "Park Jurajski" czy "E.T.". Dzięki niej powstały również bajki dla młodszych widzów: "Minionki" czy też "Jak wytresować smoka".

Super, dzielny tata i szczęśliwe dzieci
Udanej zabawy!
Wspaniały ojciec
Jesteście super! Dzieci radością taty - czytamy w komentarzach.

Instagram @marcinhakiel

W parku filmowym na dzieci Marcina Hakiela czekały elementy scenografii ze znanych produkcji, a nawet cały Hogwart z Harry'ego Pottera! Trudno wybrać lepsze miejsce na spędzenie czasu z pociechami. Tymczasem Katarzyna Cichopek rzuciła się w wir pracy i jeździ od studia do studia. Obecnie prezenterka ma na głowie aż trzy programy: "Pytaniem na śniadanie", "You Can Dance - Nowa generacja" oraz "Operacja aranżacja".

Zobacz także

Zobacz także: "You Can Dance": Kasia Cichopek i Ida Nowakowska mają spięcia na planie? "Jesteśmy tylko ludźmi"

Reklama

Jak się dowiedzieliśmy, Katarzyna Cichopek wyrabia trzy etaty, żeby już niedługo móc wziąć dłuższy urlop i zabrać ze sobą Helenkę i Adasia. To oznacza, że dzieci czekają kolejne atrakcje!

Instagram @marcinhakiel
Instagram @marcinhakiel
Instagram @marcinhakiel
Instagram @marcinhakiel
Instagram @marcinhakiel
Instagram @marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama