Justyna Żyła
Instagram
Newsy

Justyna Żyła doradza Dominice Tajner w sprawie rozwodu z Michałem Wiśniewskim! Jej słowa was zaskoczą

Justyna Żyła doradza Dominice Tajner w sprawie rozwodu z Michałem Wiśniewskim! Jej słowa was zaskoczą

Zaledwie kilka dni temu na jaw wyszło, że czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego niedługo przejdzie do historii. Muzyk niespodziewanie złożył pozew rozwodowy, zaskakując tym nie tylko swoich fanów, ale nawet swoją żonę Dominikę Tajner! 

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta - mówiła Dominika Tajner w rozmowie z dziennikarką magazynu "Party".

Zobacz także
Dominika Tajner rozwodzi się z Michałem Wiśniewski przez jej udział w "Tańcu z Gwiazdami"?

Dopiero teraz Wiśniewski może mieć powody do zazdrości? Posłuchajcie, co powiedziała Dominika Tajner o Wojtku Jeschke

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Dominika Tajner: "Mam złamane serce". Wiemy, dlaczego Michał Wiśniewski chce rozwodu!

Sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował sprawy. Dlaczego jednak zdecydował się na ten krok? Media zwróciły uwagę, że muzyk nie był zadowolony z udziału Dominiki w "Tańcu z Gwiazdami". 

Teraz Dominika Tajner może liczyć na wsparcie byłych żon Michała, jak również koleżanki z show - Justyny Żyły.

Justyna Żyła zdradza, co z synem Dominiki Tajner. Czy wyszedł już ze szpitala?

Justyna Żyła doradza Dominice Tajner w sprawie rozwodu

Justyna Żyła doskonale wie, co przechodzi Dominika Tajner, bo sama jeszcze kilka miesięcy temu była w podobnej sytuacji. Po latach zakończyło się jej małżeństwo z Piotrem Żyłą, co Justyna bardzo źle zniosła. Była żona skoczka nie radziła sobie z sytuacją i często pozwalała sobie na emocjonalne wpisy na Instagramie. Teraz radzi więc Dominice Tajner, by nie czytała w mediach informacji na swój temat.

Starałam się nie czytać tego, co piszą media, starałam się robić swoje. Wiadomo, że to nie było łatwe, ale jakoś udało mi się wyjść z tego wszystkiego - powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z Pikio. 

Justyna Żyła zapewniła także, że Dominika może na nią liczyć. 

Nie chciałabym się na ten temat wypowiadać, bo to są sprawy prywatne Dominiki. Będę ją wspierać w tych trudnych chwilach. Może na mnie liczyć - dodała.

Myślicie, że  wspólne doświadczenia zbliżą obie uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" do siebie i Justyna Żyła oraz Dominika Tajner zaprzyjaźnią się ze sobą? 

 

Dominika i Michał znają się już 9 lat

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Para wzięła ślub w 2012 roku 

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Zobacz także: Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne

Dominika Tajner rozwodzi się z Michałem Wiśniewski przez jej udział w "Tańcu z Gwiazdami"?
ONS
Newsy
Dopiero teraz Wiśniewski może mieć powody do zazdrości? Posłuchajcie, co powiedziała Dominika Tajner o Wojtku Jeschke
Dopiero teraz Wiśniewski może mieć powody do zazdrości? Posłuchajcie, co powiedziała Dominika Tajner o Wojtku Jeschke

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Michał Wiśniewski chce zakończyć swoje małżeństwo z Dominiką Tajner. O tym, że wokalista "Ich Troje" złożył wniosek o rozwód poinformowała sama Dominika, która w rozmowie z mediami nie ukrywa, że bardzo cierpi i nie wie, dlaczego jej mąż podjął taką decyzję. Teraz pojawiają się pytania, czy Michał rozstaje się z żoną przez jej udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Ostatnio "Fakt" informował, że muzyk nie jest zachwycony występami Dominiki w show Polsatu.  Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości - pisał dziennik. Michał Wiśniewski miał być zazdrosny o tanecznego partnera swojej żony, Wojciecha Jeschke, jednak  wszystko wskazuje na to, że dopiero teraz muzyk może mieć prawdziwe powody do zazdrości... Dominika i Wojtek odpadli w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami", ale w rozmowie z nami przyznali, że nie chcą kończyć wspólnej przygody z tańcem!  Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska! Zobacz także:   Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała ostatnio, że jej mąż złożył wniosek rozwodowy.

Tajner Wiśniewska
Newsy
Dominika Tajner-Wiśniewska w "Tańcu z gwiadami" zyskała sojuszniczkę, która dobrze wie, co znaczy rozwód
Dominika Tajner-Wiśniewska po rozstaniu z mężem dostaje duże wsparcie od Justyny Żyły. Jakie rady od niej usłyszała?

Dominika Tajner-Wiśniewska przeżywa bardzo trudny czas. Po tym, jak odpadła z "Tańca z gwiazdami", spadł na nią kolejny cios - jej mąż Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód . Okazało się, że w trudnych chwilach może liczyć nie tylko na bliskich. Na duchu podtrzymują ją także nowi znajomi z „Tańca z gwiazdami”, a najbardziej Justyna Żyła , która ma za sobą trudny rozwód ze skoczkiem Piotrem Żyłą . Dziewczyny są teraz cały czas w kontakcie. W rozmowie z "Fleszem" góralka zdradziła, jak pomaga przyjaciółce. Dominika może liczyć na mnie w każdej sytuacji. Doradziłam jej, żeby nie popełniła tego błędu, co ja i swoje sprawy z Michałem zakończyła z dala od mediów. To silna i wspaniała kobieta i jedyne, czego teraz potrzebuje, to święty spokój – zdradziła „Fleszowi” Żyła. Wiosną Justyna i Dominika zaplanowały też babskie spotkanie w Wiśle. Teraz obie będą miały czas, by je dokładnie zaplanować, bo w ostatnim odcinku Żyła pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". W rodzinnym domu będzie mogła się oddać sojej największej pasji – gotowaniu. Jakie menu Justyna przygotuje dla Tajner-Wiśniewskiej? Oczywiście ja będę gotować. Obiecałam już Dominice, że przyrządzę jej ulubione sushi – dodaje. Zobacz także: Apoloniusz Tajner jest wściekły na Michała Wiśniewskiego? Mamy komentarz Dominiki! Panie chyba nieźle się dogadują. Więcej o przyjaźni Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Justyny Żyły przeczytasz w nowym "Fleszu". Dominika Tajner przygotowuje się do rozwodu z Michałem Wiśniewskim.

Tajner Wiśniewska
ONS
Newsy
Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!
Dominika i Michał Wiśniewscy rozwodzą się! Wszystko przez Jeschke? Wpis Tajner zaniepokoił jej bliskich!

Dominika Tajner-Wiśniewska napisała na swoim facebookowym koncie, że jej mąż złożył pozew o rozwód! Pod wpisem: Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód! (pis.oryginalna)  pojawiło się mnóstwo komentarzy, jednak po kilku godzinach gwiazda „Tańca z Gwiazdami” zdecydowała się go usunąć! Czy takie odważne wyznanie na profilu społecznościowym może świadczyć o tym, że para przechodzi duży kryzys? O co chodzi? Czego ma dotyczyć konflikt w małżeństwie Wiśniewskich ? Już od jakiegoś czasu było głośno w mediach o tym, że Michał Wiśniewski nie jest zadowolony z udziału swojej żony w „Tańcu z Gwiazdami”. Szczególnie nie podobał mu się taneczny partner Dominiki, Wojciech Jeschke : Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości. Jacek Jeschke wspierał ich profesjonalnymi poradami. Niestety, to tylko dolało oliwy do ognia. Michał nie ufa obu braciom. Uważa ich za flirciarzy. Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili – pisał niedawno „Fakt”. Czy para naprawdę się rozwodzi? Wpis Dominiki Tajner Wiśniewskiej rozpętał burzę. Wiele osób potraktowało tę informację jako żart. Jednak całą sprawę skomentował też Jarosław Jakimowicz, pisząc: Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś zrobić nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość - aktora cytuje Super Express, który zachował screeny z komentarzami.  Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Z Dominiką Tajner Wiśniewską skontaktowała się dziennikarka magazynu Party. Okazuje się, że to prawda - Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy! Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta. Długo chciałam...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner