Party Stories
Cleo gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019
mat. prasowe
Newsy

Cleo zdradza szczegóły eurowizyjnych preselekcji! Czy ma faworyta?

Czy ma już swojego faworyta? Cleo zdradziła szczegóły pierwszego półfinału eurowizyjnych preselekcji "Szansy na sukces"! Czy ma już swojego faworyta?

Cleo zasiadła w jury polskich preselekcji do Eurowizji 2020, które w tym roku przybrały nową formę. To program "Szansa na sukces" wyłoni bowiem kandydata, który poleci do Rotterdamu i będzie reprezentował nasz kraj w konkursie piosenki Eurowizji. Pierwsze nagrania już się odbyły, a zasiadająca w jury wokalistka zdradziła swoje pierwsze wrażenia z tego wydarzenia! Czy pojawił się już jakiś faworyt? 

Zobacz także: Michał Szpak jurorem "Szansy na sukces", to on wybierze nowego reprezentanta Polski na Eurowizję 2020!

Viki Gabor i Kayah wystąpią razem na Eurowizji?! Wszystko jasne!

Cleo o pierwszym półfinale edycji specjalnej "Szansy na sukces"

W tym roku nastąpiła zmiana zasad w wyborze polskiego reprezentanta, który weźmie udział w konkursie piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie. Telewizja Polska zadecydowała, że to program "Szansa na sukces" stworzy edycję specjalną, dzięki której zostanie wyłoniony zwycięzca, i to on poleci do Holandii.

W takim formacie eliminacji Viki Gabor została wybrana na Eurowizję Junior 2019 i - jak wiadomo - był to strzał w dziesiątkę! Czy dzięki temu odniesiemy podobny sukces w Eurowizji "dla dorosłych"?

Trwają nagrania półfinałów eurowizyjnej "Szansy na sukces". W gronie jurorów, którzy oceniają występy uczestników znaleźli się Cleo, Michał Szpak i Gromee. Wszyscy artyści mają za sobą występ na eurowizyjnej scenie i doskonale znają zasady tego konkursu.

Na Instagramie jurorki pojawił się wpis, w którym wokalistka podzieliła się swoimi odczuciami z pierwszegoo półfinału, który został już nagrany! 

Za nami kolejne niesamowite emocje w @szansanasukces.eurowizja2020. Wiele głosów wywołała u mnie ciarki na plecach ❤ niesamowite jak wiele diamentów wokalnych mamy w Polsce 😍🔥💎 już niebawem będziecie mogli wszystkich usłyszeć w Szansie Na Sukces - napisała Cleo. 

Fani Cleo oraz konkursu piosenki Eurowizji już nie mogą się doczekać, aż zobaczą specjalne odcinki "Szansy na sukces"! 

- Super ❤Nie mogę się doczekać 💖🔥

- Czekam na efekty

- Pięknie Cleoś wyglądasz😍Już się nie mogę doczekać żeby Ciebie zobaczyć w tym programie jako jury🔥

- Woow napewno bede ogladac ❤️😘

- Cieszę się ❤️🔥 Na pewno będę oglądać❤️🔥 - piszą fani gwiazdy.

Półfinały zaczną być transmitowane od niedzieli 2 lutego. Do ścisłego finału przejdzie trójka zwycięzców z każdego półfinałowego odcinka. Wielki finał odbędzie się 23 lutego i wtedy uczestnicy będą oceniani zarówno przez jurorów, jak i publiczność. Tutaj znajdziecie wszystkich kandydatów!

Wygląda więc na to, że już za miesiąc dowiemy się, kto będzie polskim reprezentantem w finale konkursu piosenki Eurowizji 2020! 

A wy, też z niecierpliwością czekacie na emisję specjalnych odcinków "Szansy na sukces"? 

Viki Gabor została wybrana do reprezentowania Polski na Eurowizji Junior dzięki programowi "Szansa na sukces". Ten wybór okazał się być strzałem w dziesiątkę! Czy tym razem też tak będzie? 

Viki Gabor pokona Roksanę Węgiel?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Eurowizja Junior 2020: Alicja Tracz reprezentantką Polski
AKPA / Mieszko Piętka
Newsy
10-letnia Alicja Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020. Jeszcze niedawno zachwycała w "The Voice Kids"

10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę na najbliższej Eurowizji Junior 2020. Autorem piosenki tegorocznej reprezentantki jest Groome. Młoda wokalistka zaśpiewa utwór pt. "I'll be standing", który zaprezentowała dziś podczas eurowizyjnego finału "Szansy na sukces". Tegoroczna Eurowizja Junior  odbędzie się już 29 listopada 2020  w Warszawie. Będzie miała jednak formę "zdalną". Z powodu pandemii młodzi artyści nie przyjadą do Polski, a ich występy zostaną nagrane w siedzibach nadawców. Co wiemy o tegorocznej reprezentantce? Czy ma szansę powtórzyć sukces swoich poprzedniczek? Zobacz także:  "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020": 10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę! Alicja Tracz na Eurowizji Junior 2020 Alicja Tracz ma zaledwie 10 lat lecz na swoim koncie mnóstwo sukcesów muzycznych. Młoda wokalistka pochodzi z Janowa Lubelskiego i właśnie tam pobiera lekcje wokalne pod okiem Agnieszki Wiechnik. Eurowizyjna "Szansa na sukces" to nie jest jej telewizyjny debiut. Dziewczynka brała również udział w "Małych Gigantach" ale dopiero trzecia edycja "The Voice Kids" przyniosła jej większą rozpoznawalność. Ala Tracz dzięki brawurowemu wykonaniu piosenki Michaela Jacksona trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Ostatecznie awansowała aż do finału, gdzie zmierzyła się z piosenką Whitney Houston "I have nothing". W tej samej edycji wzięła udział także jej siostra Ola Tracz.  Ala Tracz ma na swoim koncie również mnóstwo sukcesów poza telewizyjnych. Brała udział w wielu festiwalach dla dzieci i młodzieży nie tylko w Polsce ale również za granicą. Osiągała sukcesy na Malcie, we Włoszech oraz w Bułgarii.  Awans do finałowego odcinka eurowizyjnej "Szansy na...

Eurowizja 2020 - pojedzie zwycięzca Szansy na sukces
Newsy
Eurowizja 2020: Wiemy, kto będzie reprezentować Polskę! Nowe zasady!

A jednak! Reprezentanta Polski na Eurowizję 2020 (mowa o "dorosłej" wersji konkursu) wyłoni program "Szansa na sukces. Eurowizja 2020"! Telewizja Polska opublikowała niedawno nowe zasady wyboru polskiego artysty, który będzie reprezentował nasz kraj podczas konkursu w maju 2020 roku w Rotterdamie. Poznajcie szczegóły! Eurowizja 2020 - kto z Polski? Eurowizja 2020 zbliża się wielkimi krokami. Konkurs odbędzie się w maju, a więc zostało tylko pięć miesięcy na wybór reprezentanta. Polska w tym roku wyśle na Eurowizję zwycięzcę specjalnej edycji  programu "Szansa na sukces". "Szansa na sukces. Eurowizja 2020" będzie emitowana na antenie TVP 2 w dniach 2-23 lutego. Wybór reprezentanta Polski na Eurowizję 2020 będzie podzielony na trzy etapy - w pierwszym zostaną wyłonieni artyści (casting na podstawie zgłoszeń, ich termin mija 13 stycznia), którzy wezmą udział w trzech odcinkach specjalnych. Zgłaszać mogą się osoby powyżej 16. roku życia, posiadające obywatelstwo polskie lub zamieszkujące w Polsce. W trakcie trzech odcinków jury wyłoni trzech finalistów, którzy w wielkim finale powalczą o możliwość reprezentowania naszego kraju na Eurowizji 2020. Producent zastrzega sobie możliwość przyznania tzw. „Złotego biletu” - osoba, która go otrzyma, weźmie udział w finale z trzema pozostałymi finalistami. Podczas finału uczestnicy wykonają cover oraz autorski utwór, przygotowany na Eurowizję 2020.  Pełen regulamin pojawił się na Facebooku "Szansy na sukces"!  Przypomnijmy - w ten sposób wyłoniono już reprezentantkę Polski na Eurowizję Junior 2019 - Viki Gabor, która odniosła spektakularne zwycięstwo. Czy w ten sposób powtórzymy sukces? Nowe zasady budzą spore emocje...

Lena Marzec
Instagram
Newsy
Znamy pierwszą finalistkę "Szansy na sukces - Eurowizja Junior"! To uczestniczka "The Voice Kids", Lena Marzec!

W niedzielę 6. września poznaliśmy pierwszą finalistkę "Szansy na sukces - Eurowizja Junior"! Jury w składzie Viki Gabor , Piotr Rubik oraz Edyta Górniak zdecydowało, że to właśnie Lena Marzec powalczy o zwycięstwo w finale programu i będzie miała szansę na reprezentowanie naszego kraju podczas Eurowizji Junior 2020! Lena, pomimo młodego wieku, ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Wystąpiła między innymi w programie "The Voice Kids"! Poznajcie tę wspaniałą, młodą artystkę.  Zobacz także:  W wieku 13 lat Viki Gabor ma zamiar podbić świat! I najpewniej się jej uda! Ale co z nauką i szkołą?  Znamy pierwszą finalistkę "Szansy na sukces - Eurowizja Junior"! To 12-letnia Lena Marzec "Szansa na Sukces - Eurowizja Junior 2020" właśnie ruszyła! W programie zostanie wyłoniony polski reprezentant, który już w listopadzie zaśpiewa w Warszawie w konkursie Eurowizji Junior. W ubiegłym roku zwycięstwo dla Polski zdobyła Viki Gabor, która porwała Europę swoim hitem "Superhero". Wiktoria została wybrana do reprezentowania naszego kraju właśnie w programie "Szansa na sukces". Jak widać, ten system świetnie się sprawdził, dlatego również w tym roku preselekcje są organizowane w ten sam sposób. Dzisiaj Viki Gabor zasiadła w jury, obok Piotra Rubika i Edyty Górniak . To właśnie ta trójka wspaniałych artystów wybrała pierwszą finalistkę "Szansy na sukces - Eurowizja Junior". Wybór padł na Lenę Marzec! Młoda artystka świetnie wykonała utwór Edyty Górniak, "Andromeda".          Wyświetl ten post na Instagramie.              ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner