Cleo gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019
mat. prasowe

Cleo zdradza szczegóły eurowizyjnych preselekcji! Czy ma faworyta?

Cleo gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019
mat. prasowe

Cleo zasiadła w jury polskich preselekcji do Eurowizji 2020, które w tym roku przybrały nową formę. To program "Szansa na sukces" wyłoni bowiem kandydata, który poleci do Rotterdamu i będzie reprezentował nasz kraj w konkursie piosenki Eurowizji. Pierwsze nagrania już się odbyły, a zasiadająca w jury wokalistka zdradziła swoje pierwsze wrażenia z tego wydarzenia! Czy pojawił się już jakiś faworyt? 

Zobacz także: Michał Szpak jurorem "Szansy na sukces", to on wybierze nowego reprezentanta Polski na Eurowizję 2020!

Cleo o pierwszym półfinale edycji specjalnej "Szansy na sukces"

W tym roku nastąpiła zmiana zasad w wyborze polskiego reprezentanta, który weźmie udział w konkursie piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie. Telewizja Polska zadecydowała, że to program "Szansa na sukces" stworzy edycję specjalną, dzięki której zostanie wyłoniony zwycięzca, i to on poleci do Holandii.

W takim formacie eliminacji Viki Gabor została wybrana na Eurowizję Junior 2019 i - jak wiadomo - był to strzał w dziesiątkę! Czy dzięki temu odniesiemy podobny sukces w Eurowizji "dla dorosłych"?

Trwają nagrania półfinałów eurowizyjnej "Szansy na sukces". W gronie jurorów, którzy oceniają występy uczestników znaleźli się Cleo, Michał Szpak i Gromee. Wszyscy artyści mają za sobą występ na eurowizyjnej scenie i doskonale znają zasady tego konkursu.

Na Instagramie jurorki pojawił się wpis, w którym wokalistka podzieliła się swoimi odczuciami z pierwszegoo półfinału, który został już nagrany! 

Za nami kolejne niesamowite emocje w @szansanasukces.eurowizja2020. Wiele głosów wywołała u mnie ciarki na plecach ❤ niesamowite jak wiele diamentów wokalnych mamy w Polsce 😍🔥💎 już niebawem będziecie mogli wszystkich usłyszeć w Szansie Na Sukces - napisała Cleo. 

Fani Cleo oraz konkursu piosenki Eurowizji już nie mogą się doczekać, aż zobaczą specjalne odcinki "Szansy na sukces"! 

- Super ❤Nie mogę się doczekać 💖🔥

- Czekam na efekty

- Pięknie Cleoś wyglądasz😍Już się nie mogę doczekać żeby Ciebie zobaczyć w tym programie jako jury🔥

- Woow napewno bede ogladac ❤️😘

- Cieszę się ❤️🔥 Na pewno będę oglądać❤️🔥 - piszą fani gwiazdy.

Półfinały zaczną być transmitowane od niedzieli 2 lutego. Do ścisłego finału przejdzie trójka zwycięzców z każdego półfinałowego odcinka. Wielki finał odbędzie się 23 lutego i wtedy uczestnicy będą oceniani zarówno przez jurorów, jak i publiczność. Tutaj znajdziecie wszystkich kandydatów!

Wygląda więc na to, że już za miesiąc dowiemy się, kto będzie polskim reprezentantem w finale konkursu piosenki Eurowizji 2020! 

A wy, też z niecierpliwością czekacie na emisję specjalnych odcinków "Szansy na sukces"? 

Viki Gabor została wybrana do reprezentowania Polski na Eurowizji Junior dzięki programowi "Szansa na sukces". Ten wybór okazał się być strzałem w dziesiątkę! Czy tym razem też tak będzie? 

Viki Gabor pokona Roksanę Węgiel?

 

Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08