Cleo o Donatanie!

 

Cleo skomentowała głośną aferę z Donatanem i Edytą Górniak! Jednej z jej fanów poprosił piosenkarkę, która zaczynała swoją karierę u boku kontrowersyjnego producenta, o komentarz w sprawie wydarzeń z Festiwalu w Opolu, gdzie muzyk dotknął pośladka diwy, a ta go spoliczkowała. Jak zareagowała Cleo? Autorka hitu "Łowcy Gwiazd" stanęła w jego obronie, sugerując, że to ustawka! 

 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU PONIŻEJ

 

Cleo broni Donatana w sprawie afery z Edytą Górniak! 

 

O niedzielnym incydencie z Opola mówią wszyscy. Przypomnijmy - podczas wspólnego pozowania na ściance Edyty i Donatana, ręka producenta nagle powędrowała ku pośladkom diwy. Ta zareagowała błyskawicznie - spoliczkowała muzyka! Następnie w sieci pojawiło się jej oświadczenie, w którym poinformowała fanów o zerwaniu z nim współpracy:

 

Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne.. Jestem z natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla Świata. Jeśli tylko nie muszę - nie wkładam zbroi. Ale nigdy! nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO.- pisała diwa.

 

Donatan nie został jej dłużny:

 

Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo - to faktycznie przepraszam.  Bardzo Cię szanuję jako wokalistkę, dlatego stworzyłem dla Ciebie Andromedę i podarowałem Ci ten kawałek na płytę. Cała Twoja publiczna akcja facebookowa jest dla mnie niezrozumiała. Moja rozmowa z Twoim managementem po Opolu to, cytuję, "super, skradliśmy Opole". Ustaliliśmy, że działamy tylko w sposób dobry, pozytywny z uśmiechem. Zresztą rozmawialiśmy i sms'owaliśmy o tym od paru dni... - napisał w swojej odpowiedzi. 

 

Co na to wszystko Cleo, która ciągle współpracuje z Donatanem? Artystka tłumaczy, że jej przyjaciel zachowuje się po prostu ekstrawagancko, a ta sytuacja wygląda jej na ustawkę:

 

Donatan ma ekstrawaganckie poczucie humoru i styl bycia. Do tego wydaje mi się, że to było ustawione. Tak przynajmniej to wygląda

Co Wy na to? 

 

Zobacz: Syn Edyty Górniak dosadnie o Donatanie! Zobaczcie jak go nazwał po słynnym incydencie z Opola

 

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link!

 

Cleo o Donatanie!

 

Cleo o Donatanie!

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana

Więcej na temat Edyta Górniak Donatan Cleo