Claudia Adaszewska w Maglu towarzyskim

Polka z Vanity Fair o swojej garderobie: Nie mam torby Chanel. To są rzeczy za...

Claudia Adaszewska w Maglu towarzyskim

Claudia Adaszewska od kwietnia 2013 roku prowadzi blog SplendorbyClaudia, który przez ponad rok był znany niewielkiemu gronu fashionistek. Prawdziwy boom na blogerkę zaczął się w tegoroczne wakacje, kiedy to "Vanity Fair" uznał jej stylizacje za jedne z najlepszych na świecie. Polka trafiła do grona najlepiej ubranych ludzi na Ziemi, obok m.in. Lupity Nyong''o i Karla Lagerfelda. Sukces zaowocował zainteresowaniem mediów.

Wczoraj w jesiennym sezonie "Magla towarzyskiego" wyemitowano krótką rozmowę Karoliny Korwin Piotrowskiej z Claudią. Dziewczyna opowiedziała krótko o swojej drodze do dużego sukcesu, którego pozazdrościć jej mogą Macademian Girl czy Maffashion.

- Wszystko zaczęło się w kwietniu, od kiedy zobaczyłam na stronie Vanity Fair, że jest możliwość wstawiania swoich zdjęć. I tam po prostu codziennie dodawałam nowe zdjęcia, i oni mają coś takiego, że co tydzień, co piątek wybierają dziesięć najlepszych stylizacji, taki look tygodnia. I ja od tego kwietnia zdobyła dziesięć takich wyróżnień. (...) Studiuję projektowanie ubioru i to jest mój główny celOkazuje się, że rzeczy, które nosi 24-latka z Warszawy nie pochodzą z luksusowych domów mody. Czasami zdarzają się w jej szafie naprawdę tanie ubrania i gadżety.


- To są rzeczy od 5 złotych, z second handów i vintage shopów, to są bardzo tanie rzeczy. Ale też zdarzają się droższe. Też inwestuję w jakieś torebki czy buty, są lepsze więc wyższa jest też cena. Nie mam torebki ChanelJessica Mercedes torebkę Chanel ma. Poniżej stylizacje Jess z luksusowym dodatkiem i Claudii z torbą z sieciówki. Czyja lepsza?

Zobacz: To nie koniec wyróżnień dla polskiej blogerki. Vanity Fair zaskoczyło ją czymś jeszczeClaudia Adaszewska w amerykańskiej edycji "Vanity Fair":

Claudia Adaszewska

Stylizacje Claudii Adaszewskiej, które zachwyciły świat mody:

Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32