Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Rozenek w czarnej puchowej kurtce
Newsy

Małgorzata Rozenek o ryzyku dla kobiet w ciąży w przypadku zarażenia koronawirusem! Gwiazda wystosowała ważny apel

Małgorzata Rozenek wystosowała ważny apel do swoich fanów w sprawie koronawirusa. Gwiazda opowiedziała, jak niebezpieczny może być wirus dla kobiet w ciąży.

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się coraz szybciej. Tylko w czwartek 12. marca odnotowano kilkanaście kolejnych przypadków zachorowań. Polski rząd apeluje, aby w miarę możliwości pozostać na razie w domach. Wiele gwiazd zabrało już głos w tej sprawie, a wśród nich jest także ciężarna Małgorzata Rozenek. Przyszła mama poinformowała fanów, jak niebezpieczny może być wirus dla kobiet w ciąży! Koniecznie to przeczytajcie! 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis lekarki ze Śląska! "Chorych w Polsce jest więcej, po prostu ich nie diagnozujemy"

Małgorzata Rozenek-Majdan o skandalu wokół jej marki. "Budzę się, a tu jest jakaś afera"

Małgorzata Rozenek apeluje do fanów w sprawie koronawirusa!

Koronawirus atakuje coraz więcej osób w naszym kraju! Niestety Ministerstwo zdrowia podejrzewa, że okres największej liczby zachorowań dopiero przed nami. Według prognoz liczba osób chorych na koronawirusa w Polsce może w najbliższym czasie dojść nawet do 1000! W związku z tym rząd podjął radykalne działania - zamknięte zostały placówki oświatowe i kulturalne. Najlepiej przez najbliższy czas pozostać w domach. 

Gwiazdy również zabierają głos w tej sprawie i apelują, aby potraktować zalecenia polskiego rządu bardzo poważnie. Również Małgorzata Rozenek zdecydowała się wystosować ważny apel! Przyszła mama doskonale wie, jak niebezpieczny może być wirus dla kobiet w ciąży!

Mocno przejmuję się doniesieniami o koronawirusie i z ogromnym niepokojem obserwuję rozwój wypadków. Kochani‼️musimy być rozsądni‼️ ZOSTAŃMY W DOMACH‼️ potraktujmy najbliższe dni jak szansę na powstrzymanie fali zachorowań. Dzięki naszym działaniom możemy wpływać na sytuacje. Ograniczmy kontakty społeczne do minimum. Odwołałam wszystkie aktywności na najbliższy tydzień i uprzedziłam, że może to potrwać jeszcze jeden tydzień - czytamy we wpisie Małgorzaty Rozenek. 

Gwiazda skonsultowała się z lekarzem, który poinformował ją o ryzyku dla kobiet w ciąży w związku z epidemią koronawirusa. Małgorzata Rozenek rozważa wyjazd z Warszawy. 

R jeszcze jutro i chyba pojutrze musi iść do pracy, ale ja i chłopcy zamykamy się w domu. Może później wyjedziemy na wieś, żeby jeszcze bardziej odizolować się od dużych skupisk ludzkich. Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające. Kochani‼️ Musimy być mądrzy‼️ odpowiedzialni ‼️empatyczni‼️stosować się do zaleceń służb sanitarnych i państwowych‼️ nie wolno nam lekceważyć zagrożenia‼️ ale przede wszystkim musimy też myśleć o innych.

W pełni zgadzamy się z gwiazdą i mamy nadzieję, że każdy z nas potraktuje zalecenia Ministerstwa zdrowia poważnie. Dbajcie o higienę i bezpieczeństwo swoje oraz innych. Jeśli nie musicie wychodzić z domu - zostańcie w nim. 

Cały apel Małgorzaty Rozenek możecie przeczytać poniżej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, przepraszam Was, że odzywam się dopiero teraz, ale wydarzenia ostatnich dni wymagały od nas pełnego zaangażowania. Mocno przejmuję się doniesieniami o koronawirusie i z ogromnym niepokojem obserwuję rozwój wypadków. Kochani‼️musimy być rozsądni‼️ ZOSTAŃMY W DOMACH‼️ potraktujmy najbliższe dni jak szansę na powstrzymanie fali zachorowań. Dzięki naszym działaniom możemy wpływać na sytuacje. Ograniczmy kontakty społeczne do minimum. Odwołałam wszystkie aktywności na najbliższy tydzień i uprzedziłam, że może to potrwać jeszcze jeden tydzień. R jeszcze jutro i chyba pojutrze musi iść do pracy, ale ja i chłopcy zamykamy się w domu. Może później wyjedziemy na wieś, żeby jeszcze bardziej odizolować się od dużych skupisk ludzkich. Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające. Kochani‼️ Musimy być mądrzy‼️ odpowiedzialni ‼️empatyczni‼️stosować się do zaleceń służb sanitarnych i państwowych‼️ nie wolno nam lekceważyć zagrożenia‼️ ale przede wszystkim musimy też myśleć o innych. Pamietajmy o seniorach ‼️ już niedługo sytuacja się uspokoi, ale jak szybko to nastąpi w dużej mierze zależy od nas. Nie dajmy się chorobie ‼️ #zostańwdomu 💪 wysyłamy Wam całą masę dobrej energii😁 i życzymy Wam wszystkim dużo, dużo zdrowia ❤️❤️❤️ p.s. Pysiula niezwykle mocno przejął się sytuacją i nawet w domu chodzi w stroju wojsk powietrznych😉🤣

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek rozważa wyjazd na wieś, aby unikać dużych skupisk ludzkich

Małgorzata Rozenek-Majdan

Gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży!

Małgorzata Rozenek o powrocie do formy po ciąży
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek z synami
Newsy
Rodzicami chrzestnymi dzieci Małgorzaty Rozenek są... jej rodzice! Zdradziła, dlaczego

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. To będzie ich pierwsze wspólne dziecko. Małgorzata jest już mamą dwóch synów - Stanisława i Tadeusza.  W rozmowie z Party.pl zdradziła, że ich rodzicami chrzestnymi są... jej rodzice! Dlaczego zdecydowała się na tak nieszablonową decyzję?  W czerwcu na świat przyjdzie trzecie dziecko gwiazdy. Czy jego rodzicami chrzestnymi również zostaną dziadkowie? Posłuchajcie naszego wideo, aby dowiedzieć się, co nam zdradziła!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek zdradziła, jak znosi ciążę! Czy czuje się dobrze przed narodzinami dziecka?  

Małgosia Rozenek o ciąży
Newsy
Małgorzata Rozenek rodzi za dwa miesiące! Boi się koronawirusa? "Nie tak sobie wyobrażałam końcówkę..."
Koronawirus w Polsce. Małgorzata Rozenek urodzi za dwa miesiące. Kiedy poród Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek-Majdan rodzi już za dwa miesiące! Czy gwiazda TVN boi się pandemii koronawirusa w Polsce? Jak wygląda końcówka jej ciąży? Prezenterka opublikowała obszerny post na swoim Instagramie, a przy okazji pokazała zdjęcie brzuszka! Małgorzata Rozenek: Czuję się nieswojo Koronawirus sparaliżował prawie cały świat. W Polsce odnotowano już ponad 1000 zachorowań. Rząd wprowadził wiele obostrzeń i zakazów, by zahamować pandemię. Jednym z najważniejszych zaleceń jest pozostanie w domu. Małgosia wraz z rodziną oczywiście się tego trzyma, co też radzi swoim fanom, zwłaszcza kobietom w ciąży. Gwiazda przyznaje, że przez wirusa czuje się niepewnie i jest w stałym kontakcie z lekarzem: Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 mśc ciąży. Oczywiście, że czuję się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy. Jakich zalecenia poleca gwiazda? Zalecenia są proste: 1. Unikanie kontaktów społecznych - od 15 marca , kiedy zdecydowaliśmy się uciec z Warszawy, po to żeby sobie to ułatwić, nie kontaktowałam się z nikim poza moją rodziną. To daje poczucie bezpieczeństwa, że nie miałam się jak zarazić. 2. Mycie i dezynfekcja rąk - przestrzeganie tego zalecenia nie jest szczególnie trudne, bo moja Mama zawsze zwracała mi na to uwagę, a przecież czym skorupka za młodu ... itd 😁 3. Zdrowe żywienie - to, że siedzimy w domach i ciągnie nas do tej lodówki częściej niż zwykle, nie znaczy, że mamy sięgać po niezdrowe rzeczy 😄 to nie jest najlepszy czas na dietę, ale dobre nawyki żywieniowe się ma, niezależnie od trudności. 4. Ruch - tu pojawia się sporo kontrowersji, jedni krzyczą NIE WYCHODŹ Z DOMU, co ogólnie...

Małgorzata Rozenek w ciąży obawia się koronawirusa
Instagram
Newsy
Ciężarna Małgorzata Rozenek o samopoczuciu podczas koronawirusa: "Czuję się nieswojo..."
Przyszła mama zdradziła jednak, że czuje się bardzo nieswojo w związku ze stresującą sytuacją dotyczącą koronawirusa. Postanowiła dać upust swoim emocjom na Instagramie, jednocześnie wspierając inne kobiety, które aktualnie spodziewają się dzieci. 

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. Termin porodu wyznaczony jest na czerwiec. Aktualnie w dobie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19, wraz z rodziną spędzają czas kwarantanny za miastem. Przyszła mama zdradziła jednak, że czuje się bardzo nieswojo w związku ze stresującą sytuacją dotyczącą koronawirusa. Postanowiła dać upust swoim emocjom na Instagramie, jednocześnie wspierając inne kobiety, które aktualnie spodziewają się dzieci.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce: Małgorzata Rozenek pokazała spędza czas na kwarantannie z rodziną Koronawirus w Polsce. Małgorzata Rozenek o samopoczuciu Sytuacja związana z koronawirusem spowodowała, że Polacy muszą spędzać czas na tzw. kwarantannie, aby uniknąć szybkiego rozprzestrzeniania się wirusa. Aktualnie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło aż 177 przypadków zachorowań w tym 4 ofiary śmiertelne.  Małgorzata Rozenek od początku solidaryzuje się z kobietami w ciąży. Podzieliła się także informacjami, które uzyskała od lekarza:  Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające. Przyszła mama zdradziła, że sytuacja z związana z koronawirusem bardzo ją przytłacza, jednak stara się myśleć pozytywnie. Pocieszając inne przyszłe mamy, podkreśla jak ważne jest przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych: Dziewczyny na swoje story i w bio, wrzuciłam link do artykułu fundacji @rodzic_po_ludzku dotyczący, zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje💪 Wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner