Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience
East News

Krytyka Agnieszki Kaczorowskiej: "Bożenka pisze, że nie ma miejsca"! Ciężarna gwiazda odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience
East News

Agnieszka Kaczorowska niebawem, bo już w lipcu, po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda, która dzięki roli w "Klanie" zdobyła niebywałą rozpoznawalność, chętnie dzieli się ze swoimi fanami przygotowaniami do przyjścia na świat jej kolejnego dziecka i swoimi doświadczeniami. Jednak jak się okazuje, jeden z jej wpisów na Instagramie wywołał oburzenie wśród internautów. Kiedy aktorka ogłosiła, że wybiera mebelki do dziecięcego pokoju, w komentarzach pojawiła się prawdziwa burza. 

Ciężarka Agnieszka Kaczorowska krytykowana przez internautów

Już za trzy miesiące Agnieszka Kaczorowska powita na świecie swoją drugą córeczkę i jak się okazuje, młoda mama wcale nie zamierza zwalniać tempa. Gwiazda w dalszym ciągu jest aktywna zawodowo i rusza z kolejnymi projektami, a w jej domu już zaczęły się przygotowania do przywitania młodszej siostrzyczki Emilki.

U nas dziś dzień ogarniania...💪🏻 Wybieramy mebelki do pokoju Bobo... myślimy jak się zorganizować przy nadchodzących zmianach...😌 Przede wszystkim zastanawiamy się co zrobić z tymi wszystkimi rzeczami, na które ciągle nie ma miejsca - ogłosiła na swoim Instagramie.

Jak się okazuje, piękna rodzinna fotografia i wpis Agnieszki Kaczorowskiej nie wszystkim przypadły do gustu i wzbudziły sporo kontrowersji. Kiedy 28-letnia tancerka zdradziła, że myśli nad aranżacją kolejnego dziecięcego pokoju, niektórzy z internautów nie kryli gorzkich słów:

- Ludzie gnieżdżą się w kawalerkach z dziećmi, mieszkają z rodzicami, bo zwyczajnie nie stać ich na własne czy większe a Bożenka mając ogromny metraż pisze,”ze nie ma miejsca”

- To mebelki po starszej córce juz się nie nadają??? 😮

Te komentarze nie pozostały jednak Agnieszce Kaczorowskiej obojętne i aktorka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty internautów:

Ależ droga Pani, po pierwsze mam na imię Agnieszka, dzień dobry! A po drugie nie piszę, że nie mam miejsca, jest nam dobrze i jesteśmy szczęśliwi... napisałam jedynie, że próbujemy znaleźć miejsce na rzeczy, na które ciągle nie ma miejsca i myślę, że każdy, niezależnie od metrażu ma takie rzeczy. Nikt tu nie narzeka. Ktoś tu jest szczęśliwy i jeśli to Panią boli, to bardzo proszę opuścić ten profil, a nie szukać dziury w całym. Pozdrawiam serdecznie, życząc aby miała Pani w sobie więcej życzliwości.

Co do mebelków po Emilce, gwiazda przyznała, że znajdują się w pokoju starszej córki i pozostaną tam przez jeszcze długi czas. W obronie aktorki stanęli również jej fani, którzy nie mogą się doczekać, aż ta pokaże efekt końcowy i pokój maluszka. Musimy przyznać, że sami jesteśmy ciekawi, jak zostanie urządzony.

Zobacz także: Nie tylko Ida Nowakowska i Agnieszka Kaczorowska! Zobacz, które gwiazdy są w ciąży: Zborowska, Karczmarczyk, uczestniczka "Rolnik szuka żony"...

W domu Agnieszki Kaczorowskiej już trwają przygotowania to powitania kolejnego członka rodziny.

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką
Instagram

Aktorka w ciąży dosłownie rozkwitła, a jej brzuszek jest już sporych rozmiarów. Podczas gali Miss Polonia 2020 gwiazda oczarowała wszystkich.

Agnieszka Kaczorowska na wyborach Miss Polonia 2020
AKPA

W lipcu na świat przyjdzie druga córeczka Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża Macieja Peli. Co więcej, prawie 2-letnia Emilia urodziła się w tym samym mięsiącu!

 

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03