Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela Agnieszka Kaczorowska na Wielkim Teście TVP o serialach agnieszka kaczorowska i paciej pela Agnieszka Kaczorowska w cekinowej sukience
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
https://www.instagram.com/marek_podolczynski/
1/5
Agnieszka Kaczorowska
instagram

 

W Nowy Rok Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami radosną nowiną. Aktorka za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że za kilka miesięcy zostanie mamą! Czy błogosławiony stan oznacza, że tancerka zrezygnuje z pracy? Jak się dowiadujemy 26-latka nie ma tego w ogóle w planach! Młoda aktorka wyznała, że oprócz pracy na planie serialu i zajęć w szkole, rozpoczyna cykl porad dla przyszłych mam w serwisie YouTube! Jak na wiadomość o ciąży zareagowali bliscy gwiazdy? Przeczytajcie na kolejnej stronie.

 

Zobacz też: Ten sylwester przejdzie do historii! Kaczorowska, Lis, Szyc... Zobacz, kto jeszcze zaskoczył fanów swoim wyznaniem. Działo się!

2/5
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
https://www.instagram.com/marek_podolczynski/

 

2018 rok był bardzo intensywnym i radosnym czasem dla Agnieszki Kaczorowskiej! Gwiazda nie tylko świętowała pierwszy rok swojej szkoły tańca, ale także stanęła na ślubnym kobiercu. 26-latka zaledwie po kilkunastu miesiącach znajomości wyszła za mąż za Macieja Pelę. Para latem przywita na świecie pierwsze dziecko. Młoda przyszła mama nie zamierza, jednak rezygnować z obowiązków zawodowych. A o tych opowiedziała w najnowszym wywiadzie. 

Będę pracować tyle, na ile pozwoli mi zdrowie i kondycja. Jeśli będę w stanie "skakać" z uczniami w swojej szkole tańca, to będę pracować. Niestety, jako właścicielka szkoły nie mogę pozwolić sobie na L4, jak wiele moich koleżanek. (śmiech) Podobnie z serialem - nie wiem jeszcze, jak produkcja "Klanu" rozpisze scenariusz i czy moja serialowa bohaterka również będzie w ciąży - powiedziała Plejadzie Agnieszka Kaczorowska.

3/5
Agnieszka Kaczorowska na Wielkim Teście TVP o serialach
ONS

 

Gwiazda dodała, że rodzina i ukochany byli bardzo zadowoleni z tego stanu rzeczy. Agnieszka nie ukrywała nigdy, że pragnie zostać mamą.

Maciek dowiedział się o wszystkim jako pierwszy, był bardzo szczęśliwy! Chcieliśmy zachować to w tajemnicy przed rodzicami, by ogłosić im to w trakcie świąt. Udało się, mama i tata nie kryli wzruszenia, gorąco mi kibicują. Mam też ogromne wsparcie siostry, która ma już poród za sobą - wyznała 26-latka.

4/5
agnieszka kaczorowska i paciej pela
eastnews

 

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Plejadą opowiedziała również o najnowszym projekcie. Gwiazda założyła kanał na YouTubie pt. "Będę mamą". Dlaczego Agnieszka zamiast odpoczywać pragnie jeszcze więcej pracować? 

Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zaczęłam szukać informacji na temat odpowiedniej diety dla przyszłych mam, wskazówek dotyczących przygotowań do porodu. Niestety, o ile w sieci można znaleźć wiele blogów dla młodych mam, nie znalazłam niczego na ten temat na YouTube. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem jest stworzenie takiej platformy dla kobiet. Poprosiłam fanki o opinię, jakie informacje chciałyby znaleźć w sieci, czego chciałyby się dowiedzieć, będąc w ciąży. Do programu zaproszę specjalistów, ginekologów, dietetyków oraz innych ekspertów, którzy będą mogli podzielić się swoją wiedzą z widzami. Na razie mam rozpisane pomysły na 20 odcinków, jednak zapytań i pomysłów jest tak dużo, że nie wiem jeszcze, ile dokładnie filmów zrealizuję - wyznała gwiazda. 

 

5/5
Agnieszka Kaczorowska w cekinowej sukience

 

Trzymamy kciuki za wszystkie plany zawodowe Agnieszki! 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska ciąża