Jamie Dornan, Dakota Johnson całują się na planie filmu Ciemniejsza strona Greya Jamie Dornan, Dakota Johnson wychodzą z restauracji Jamie Dornan, Dakota Johnson obejmują się na planie Ciemniejsza strona Greya Jamie Dornan, Dakota Johnson całują się Jamie Dornan, Dakota Johnson namiętnie się całują
Jamie Dornan, Dakota Johnson całują się na planie filmu Ciemniejsza strona Greya
Eastnews
1/15
Jamie Dornan, Dakota Johnson całują się na planie filmu Ciemniejsza strona Greya
Eastnews

Kilka tygodni temu ruszyły w Vancuver w Kanadzie zdjęcia do filmu "Ciemniejsza strona Greya", w którym główne role zagrają Dakota Johnson i Jamie Dornan. Pierwsza część ekranizacji słynnej trylogii przyciągnęła do kin miliony ludzi na całym świecie, co uczyniło "Pięćdziesiąt twarzy Greya" jednym z najpopularniejszych filmów komercyjnych ostatnich lat. Choć film odniósł spektakularny sukces, zdjęcia do kolejnej części nie ruszyły od razu, bo miedzy reżyser filmu Sam Taylor-Johnson, a pisarką E.L. James doszło do konfliktu, co poskutkowało zmianą reżysera drugiej części. Pisarka nie była zadowolona z efektów pracy reżyser, dlatego zażądała innej osoby. Poszukiwania trwały długo, więc aktorzy mieli ponad rok przerwy. Na początku marca Dakota i Jamie wrócili jednak na plan "Ciemniejszej strony Greya" w Kanadzie. W drugiej części słynne ekranizacji nie zabraknie scen pełnych namiętności, ale również będziemy świadkami wielu kłótni Any i Christiana. Z jakiego powodu? W filmie pojawi się nowy bohater - Jack Hyde, którego zagra Eric Johnson. To on zawalczy z Christianem o względy Any! Zobaczcie zdjęcia z planu!

 

2/15
Jamie Dornan, Dakota Johnson wychodzą z restauracji
Eastnews

Jamie Dornan i Dakota Johnson po rocznej przerwie od pracy na planie "Pięćdziesiąt twarzy Greya", zaczęli na początku marca kręcić w Kanadzie drugą część filmu pt. "Ciemniejsza strona Greya".

3/15
Jamie Dornan, Dakota Johnson obejmują się na planie Ciemniejsza strona Greya
Eastnews

Dakota i Jamie bardzo zaprzyjaźnili się na planie 1. części filmu. 

4/15
Jamie Dornan, Dakota Johnson całują się
Eastnews

Część osób podejrzewała, że między nimi na planie filmu wybuchnie romans, ale tak się nie stało - Jamie pozował wierny swojej żonie Amelii, z którą jest od wielu lat, a Dakota wróciła ostatnio do swojego chłopaka Matthew. 

5/15
Jamie Dornan, Dakota Johnson namiętnie się całują
Eastnews

W trakcie zdjęć do pierwszej części filmu, Dakota na chwilę rozstała się ze swoim chłopakiem, muzykiem Matthew Hittem. Ponoć jej chłopak nie chciał uczestniczyć w zamieszaniu spowodowanym promocją filmu, ale kilka miesięcy po premierze, Dakota i Matthew wrócili do siebie. 

 

6/15
Jamie Dornan, Dakota Johnson przytuleni na planie Greya
Eastnews

Przerwę w zdjęciach do drugiej części filmu "50 twarzy Greya", Dakota wykorzystała na pracę na planie filmu "Jak to robią single". 

7/15
Jamie Dornan, Dakota Johnson jedzą kolację na planie Greya
Eastnews

Dakota zagrała w filmie jedną z głównych ról i otrzymała za swoją rolę bardzo pozytywne recenzję. 

9/15
Dakota Johnson w bordowej sukience na planie Ciemniejszej strony Greya
Eastnews

Rola w filmie "Pięćdziesiąt twarzy Greya" przyniosła Dakocie wielką sławę.

10/15
Jamie Dornan w bluzie na planie filmu Ciemniejsza strona Greya
Eastnews

Jamie Dornan również zyskał wielką sławę. Przerwę w zdjęciach do kolejnej części "50 twarzy Greya" wykorzystał na zajęcie się córką, która przyszła na świat w 2013 roku i zagrał w kilku filmach.

11/15
Jamie Dornan w garniturze na planie filmu o Greyu
Eastnews

Jamie Dornan stał się w ostatnich latach idolem wielu nastolatek. 

12/15
Jamie Dornan na planie filmu o Greyu w Kanadzie
Eastnews

Aktor wcześniej grał m.in. w serialach "The Fall" czy "Dawno, dawno temu", ale to rola w "50 twarzy..." uczyniła z niego gwiazdę światowego formatu.

13/15
Jamie Dornan w płaszczu na planie filmu Ciemniejsza strona Greya
Eastnews

W drugiej części filmu pojawi się jednak też inny przystojniak...

14/15
Eric Johnson na planie Ciemniejszej strony Greya jako Jack Hyde
Eastnews

 W filmie pojawi się nowy bohater - Jack Hyde, którego zagra Eric Johnson. 

15/15
Eric Johnson w garniturze na planie fimu o Greyu
Eastnews

To on będzie rywalem Christiana w walce o serce Any!