Małgorzata Rozenek niedługo zostanie mamą. Będzie to jej pierwsze wspólne dziecko z Radosławem Majdanem. Gwiazda TVN na okres ciąży pozostała aktywna zawodowo, otwarcie mówi również na temat przebiegu swojej ciąży. Szczęśliwa mama postanowiła wykorzystać piękny okres oczekiwania na dziecko do tego, aby inspirować inne mamy do radości ze swoich ciążowych kształtów. Małgorzata zaprezentowała imponującą ciążową stylizację, którą skompletowała w... Reserved!

Reklama

Zobacz także: Płaszcz Małgorzaty Rozenek to ideał na wiosnę 2020. Teraz dostępny jest za pół ceny

Ciążowa stylizacja Małgorzaty Rozenek z Reserved

Ciążowe stylizacje Małgorzaty Rozenek cieszą się dużą popularnością wśród fanek gwiazdy, jednak wiele elementów garderoby nie należy do tych najtańszych. Na szczęście nie wszystkie looki przyszłej mamy są na gwiazdorską kieszeń. Małgorzata uwielbia również sieciówki, m. in. Reserved i właśnie stamtąd jest jej ostatnia stylizacja.

Szarozielony trencz z paskiem, który przypadł do gustu Małgosi kosztuje 399,99 zł. Sweter z bufiastymi rękawami w kolorze kości słoniowej to cena 69,99 zł. Do całości stylizacji Małgosia wybrała wygodne spodnie typu mom jeans, które można kupić za 119,99 zł.

Trzeba przyznać, że całość wygląda elegancko, a zarazem daje poczucie wygody. To stylówka, która jest dedykowana nie tylko dla kobiet w ciąży. Skusicie się na podobną stylizację?

Zobacz także

Zobacz także: Ciężarna Małgorzata Rozenek odwołała oscarowe plany. To przez samopoczucie?

Małgorzata Rozenek zaprezentowała ciążową stylizację z sieciówki. Wszystkie elementy garderoby pochodzą z Reserved.

Instagram

Podoba Wam się ten look? Małgorzata Rozenek jest zachwycona.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama